Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misia23

Troche glupi ale klopotliwy temat.

Polecane posty

Gość misia23

chcialabym przezyc z moim chlopakiem swoj pierwszy raz.Ale jak mam sie do tego przygotowac.Jak dziewczyny bylo z Waszym pierwszym razem.A dokladnie z ta nieszczesna krwia?czy duzo jest jej?i co robilyscie zeby nie zabrudzic calego lozka.prosze o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabam
w naszym przypadku krwi nie było wogóle, a lekki ból zamienił się w przyjemność. Każdy ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez
zadnej krwi i bolu wlasciwie tez niespecjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like a virgin
w moim wypadku nie bylo ani krwi ani bolu, ale np moje kolezanka miala okropny pierwszy raz, najpierw wogole nie bylo darady wsadzic , duzo krwo i bolu. to zalezy od tego jaka masz blone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zadnej krwi ani widu, ani slychu... :P bol byl malutenki, ale co zabawniejsze dopiero za nastepnym razem- partner byl wtey juz inny i mimo ze przez chwile bolalo, to bylo mi z nim owiele lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zero krwi zero bolu i zero przyjemnosci :O bo moje Slonko 3 razy ruszylo i juz bylo po wszystkim :D wogole to nie ma co oczekiwac cudow podczas I razu trzeba poznac swoje ciala, wiedziec jaka pozycja sprawia wam najwiecej przyjemnosci itd teraz po ponad 4 latach moge powiedziec ze jestem boginią seksu :D ale poczatki zawsze sa trudne dodam ze 4 lata z moim pierwszym i ostatnim partnerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka1985
no ale gdyby jednak była :) pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka1985
(chodzi oczywiście o krew)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te Bogini seksu
...ale żem się uśmiała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te Bogini seksu
to zazwyczaj niewielkie plamienie i nie powinnaś się tym w ogóle przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka1985
no tak, zazwyczaj. ale mam koleżankę, której przyjaciel zrobił przysługę i pozwolił na imprezie pójść na pięterko z jej chłopakiem. miał duży dom, a oni nie mieli za bardzo warunków na przeżycie pierwszego razu. i typiara tak krwawiła, że cali byli w tej krwi i pościel, łóżko i pewnie podłoga, zanim się przedostali do łazienki. koszmar. ja się tego bardzo obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
jak się tak bardzo stresujesz to podłóż sobie ręcznik, jakby co to wchłonie wszystko, a po namoczeniu w zimnej wodzie wszystko się spierze (tylko może nie jakiś super jasny ten ręcznik) ot i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja probowalam w ten weekend
i bolalo wiec nic z tego nie wyszlo ...cholera ...dodamm, ze nie jestem nastolastka , mam ponad 20stke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×