Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszalnia

wyższa, niższy, większy, mniejsza, grubsza, cieńszy...

Polecane posty

Gość mieszalnia

nie rozumiem czemu tak wiele poświęcacie tu miejsca zagadnieniom związanym z cm, kg, itp Przecież to kto jak wygląda, co lubi do kogo pasuje jak się z tym czuje jest indywidualną sprawą, cechą kazdego z nas. Co inni mają powiedzieć, doradzić, zasugerować, jesli sami różnią się w wiekszym lub mniejszym stopniu od nas? Naprawde az tak przeszkadza Wam w życiu, że ktoś jest wyższy-niższy? grubszy-chudszy? Mówię tu nei tylko o wymiarach całego ciała ale i różnych członków :) Naprawde zastanówcie się, czy warto tyle czasu i miejsca zajmowac takim pierdołom, skoro i tak, każdy znajduje w końcu sobie kogoś kto widzi w nim ideał (lub prawie :) ) i wtedy nei liczy się już nic.... Pamiętajcie, że ile ludzi tyle gustów, a ludzie choć tak zbliżeni do siebie, podobni, to dzięki swoim fizycznym różnicom (i nei tylko) stają się bardziej interesującymi indywidualnosciami... Mało kto tak naprawdę lubi standard :) czyli tzn przedział średni, norma itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cham miałem złoty róg
osoby, które wysilają się na wywody o cm, kg itd. są na tyle mało inteligentne, żeby myśleć, że są superinteligentne i ich gust jest zbliżony do ideału - ustalonego przez Boga obiektywizmu. co więcej, niektórzy z nich mają czelność wykazać się odstręczającą ciasnotą umysłową, twierdząc bezczelnie, że wszystko co odbiega od ich gustu, "normy", jest zboczeniem czy dewiacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mov ah4ch int 21h
tyle wam powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszalnia
dziękuję za wypowiedzi :) szczególnie wymowność słów mova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu mamu kurna nie rozmawiać o rozmiarach. Skoro ludzie rozmawiają o pogodzie to i o kilogramach i centymetrach też można. Domyślam się że topic założył 200 kilogramowy waleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszalnia
nie Danielu, nie waleń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie wiem skąd ta uraza do rozmawiania o wymiarach. To tak samo dobry temat do dyskusji jak każdy inny. Nick mieszalnia nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z morświnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszalnia
nick dobrałam do tematu, mało ma wspólnego ze mną :) chyba że np kolor włosów?... chodzi mi nie tyle o rozmowy o rozmawiarch ile pochodzenie do tego, nie przywiązujmy aż tak wielkiej wagi do tego jak kto ile czego ma lub nie ma, przecież wiadomo, ze się różnimy. chodzi mi o zdroworozsądkowe podchodzenie do tym podobnych tematów, a nei zaraz przyklejanie etykietek i ocenianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
powiem wam ze dostalam napadu smiechawki jak kolezanka (totalny chudzielec) dzisiaj stwierdzila ze przytylo jej sie..... i to biedaczka nie jest wyjatkiem, duzo jest takich ktorzy tak sie przejmuja wszelkimi wymiarami ze traca poczucie rzeczywistosci... ja juz bylam i gruba i chuda - bo sie wlasnie za bardzo przejmowalam. Teraz sie nie przejmuje i wszystko paletti :D zajadam jak chce i szczupla jestem. co do meskich wymiarow, to mi nawet przyjemniej jak jest mniej, bo sie czlowiek nie dusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ci kaze
wsadzac calego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra radaaa
a ja myślałem, że to facet wsadza, a nie kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×