Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pełen obaw

czemu tak jest???

Polecane posty

Gość pełen obaw

mam.22lata.pomozcie bo juz nie wiem co myslec, jestem z dziewczyna niedlugo bo dpoiero 3 miesiace, niecaly miesiac temu zaczelismy powoli nasza przygode z sexem (bez wlasciwego stosunku jeszcze) i wiecej niz wczesniej rozmawiac o sexie. Ona twierdzi ze jestem jej drugim facetem, ale ten pierwszy sie jakby nieliczy bo z nim miala tylko ten 1 raz i juz wiecej sie z nikim nie kochala. Ale ja zauwazylem ze jej pochwa jest strasznie rozepchana, normalnie jak lezymuy i zacyznamy peting i wkladam jej reke w majteczki, to od razu jest wilgotna i wsadzam jej tam spokojnie to cipki 4 palce, bez zadnego problemu ,a i to bez zadnego wiekszego problemu bo czuc ze moge wiecej, lae nie chce nic tam pchac na sile by jej zrobic krzywde. Moja obawa polega na tym ze po 1sze: moj czlonek ma ok. 16 cm w zwodzie i ok. 8 w obwodzie i boje sie ze bed z niej wypadal nonstop i ona nawet niebedzie mnie czuc, i nic z tego nie wyjdzie, a po 2gie: zastanawiam sie czy ona mnie nie oklamala ze z nikim wiecj nie wspolzyla bo jest strasznie szeroko i luzna tam na dole, wiec moze mnie oklamala i robila to tak czesto ze jej pochwa sie rozciagnelo. co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroki
myslales o fistingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen obaw
co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może
są takie co po latach intensywnego życia seksualnego mają ciasne szparki, są takie co mimo dziewictwa mają szparki nie ciasne (czasem spowodowane masturbacją być może...), czasem dziewczyny zaniżają ilośc partneró seksualnych z powodu wciąż panujących stereotypów, czasami jak kobieta jest mozno pokręcona to jest nieprzeciętnie mokra i wydaje się, że możaby wsadzić jej w cipkę bardzo dużo, czasami wydaje się, że ma nie-ciasną szparkę bo nie nauczyła się pracowac nad mięsniami kegla... różnie jest po prostu; nie przejmuj się, że cię nie poczuje jak już dojdzie do stosunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen obaw
no nie wiem obwod mojego penisa to mniej wiecj tyle co 2 place a jej sie 4 mieszcza na luzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak już dojdzie do tego i owego będziesz mógł jej zapakować fiutka i dwa palce :) mniej liczenia, więcej romantyzmu ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobraźcie sobie że to co czytam nie mogę pojać jak można zastanawiać się nad takim problemem Nigdy nawet przez myśl mi nie przyszło zastanawiać się czy pochwa jest za duza czy za ciasna na fiuta czy wchodza dwa czy cztery palce a nad tym czy mi się dziewczyna podoba w sensie seksualnym czy nie Podobnie podchodzą do tego laski odnośnie wielkości fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×