Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fetish

Erotyczne fotki- najlepszy prezent ??

Polecane posty

W ostatnim PLAYBOYU były zamieszczone super akty- naprawde śliczne zdjęcia. Mój chłopak stwierdził że nadawała bym się do takich ,a na pewno on chciałby je mieć dla siebie. Tak sobie myśle że niedługo są jego urodziny i może dobrym i nie banalnym prezentem byłyby takei fotki - ale gdzie znależć fotografa, studio gdzie mogła bym sobie je zrobić. Nie wstydze się swojego ciała ale takie intymne spotakanie z fotografem....a potem zdjęcia...a jeśli coś się z nimi stanie?? Przecież nie zlece tego \"zadania\" jakiejś koleżance która robi tylko zdjęcia do rdzinnego albumu, chce coś artystycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to nie, bo ja jestem ze Szczecina i znam bardzo fajną dziewczynę, która jest fotografem i robi super erotyczne fotki. Jakie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię takie prezenty-obrazki Wyszywane... Chaftowane... a może na drutach...?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to szkoda Pysiatko że tak daleko bo jak robi jakieś fajne zdjęcia i w dodatku kobieta to by było miło :) no cóż musze szukać - powiedziałam paru znajomym może trafi się ktoś zaufany i sprawdzony Mi strasznie spodobała się czarno-biała fotografia kobiety która miała namalowaną koronkowa bielizne która \"spływa\" po jej ciele bo fotograf polewał ją wode Śliczne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretna i do tego mężatka to brzmi kusząco.. i bezpiecznie :) Ale czy zajmue się fotografia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie do Playboya
nie rozumiem czemu kobiety mówią nie a potem z rozłożonymi nogami lądują na rozkładowkach dajcie troche radosci no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakiegos tańszego
i ze sztucznymi czlonkami albo kabaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koksiarz4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja makaroni@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×