Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Gość WAMPIR WAMPIR
Uciekajcie,uciekajcie:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, ale masz nosa ! :D Podziwiam. Ale to powód, żeby martwić się o Monię. Bardzo !!!! Foletko. aż się zatoczyłam ze śmiechu, przecież to chodzi o moją pracę, a nie o mnie. Tam jest b.chora osoba, koło której trzeba wszystko zrobić. Ale to nic, że tak wyszlo. Jedno ciasto upiekę, na Święta pół indyczki, ćwiklę dam radę zrobić... na Wigilię zrobię zupe grzybową i rybę i .. chwatit. MM obiecał pomoc. Aha i kompot z suszu, może jeszcze kawałek białej kiełbasy. W Wigilię po swojej kolacji, obiecała zajrzeć koleżanka, która już na to chorowała... Dam radę.. Może tylko będzie trochę smutno, ale to nie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, ale masz nosa ! :D Podziwiam. Ale to powód, żeby martwić się o Monię. Bardzo !!!! Foletko. aż się zatoczyłam ze śmiechu, przecież to chodzi o moją pracę, a nie o mnie. Tam jest b.chora osoba, koło której trzeba wszystko zrobić. Ale to nic, że tak wyszlo. Jedno ciasto upiekę, na Święta pół indyczki, ćwiklę dam radę zrobić... na Wigilię zrobię zupę grzybową i rybę i .. chwatit. MM obiecał pomoc. Aha i kompot z suszu, może jeszcze kawałek białej kiełbasy. W Wigilię po swojej kolacji, obiecała zajrzeć koleżanka, która już na to chorowała... Dam radę.. Może tylko będzie trochę smutno, ale to nie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---jak mogłaś:-D:-D:-DTo ja się o Ciebie martwię a Ty się śmiejesz:-D:-D.Cieszę się,że Cię rozbawiłam.No i sytuacja się wyjaśniła.A chorą osobą chyba będzie miał się kto zająć,przecież nie będziesz sama! Dzwoniłam do Moniał.Wszystko u niej ok ma tylko bardzo duży kompowstręt!!!!Do świąt powinno jej przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki, fajnie, że tyle napisałyście. Fizz, szukałam wczoraj tego wątku o półpaśćcu, ale bezskutecznie. Znalazłam jakieś nazwy leków, ale to tylko reklamowe ulotki. Kiedyś czytałam o tej chorobie na jakimś forum, szkoda, że nie zainteresowałam się wtedy bardziej. No ale nie przewidziałam, że może być potrzebne. Popatrzę jeszcze w swoich książkach. A ta lekarka nie poradziłaby Ci czegoś? Pisałaś, że jest otwarta na różne metody. Nic nowego nie malowałam, pewnie zmyliła Cię ta \"kula\", o której wspomniała Zahirek, ale to też masz, szkło z niebieskim kwiatkiem. Skrzynkę mam faktycznie przepełnioną, muszę coś z tym zrobić, ciągle mi szkoda usuwać, a poprzenosić też trudno. To samo dokładnie pomyślałam Fizz o tym regulaminie, ale myślę, że wszystko jest zgodnie z prawem, tak sobie to sprytnie wymyślili. Foletka, z tym kieszonkowym to już się tak nie uda. Synuś zaczął pracować, wprawdzie za śmieszne pieniądze, ale już będzie miał swoje. Chociaż i tak świetnie ode mnie wyciąga w dalszym ciągu. Denerwuje się, że nie zarobi na swoje potrzeby - tunning samochodu, lakier, nowe felgi itd. bez końca. Coraz bliżej jest wyjazdu w zw. z tym. Potrafi przecież liczyć, a szkoła nie jest motywująca, wykładowcy nieciekawi. Jeden z panów na ćwiczeniach, rozwiązując trudne zadania, mówi tylko \"i tak dalej i tak dalej\". Szanse na zdanie egzaminów znikome. No zobaczymy. Fajne to przypomnienie lat 80-tych. Zgadzam się, że tracimy kontakt z ludźmi jeśli nie mamy ich adresu mailowego. A ja z kolei zauważam, że moda wciąż się powtarza. Miłego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za cóż to?:) W ogóle chwalicie mnie dziś od rana, a ja nie wiem za co.:) Przecież najpierw pomyślałam, że straszy nas Malibu.. A tu nawet postraszyć nas nie chce, ale pewnie ma urwanie głowy w związku z wyjazdem. A na mnie nic nie działa. Wcale nie czuję jeszcze atmosfery świątecznej, żadnych przygotowań. Pojechałam wprawdzie, niby po prezenty, ale nic nie wpadło mi w oko. Dzieciaki bardziej ucieszyłyby się z pieniędzy, ale oprócz tego musi coś być. Za to kupiłam coś sobie :) spodnie dresowe na tai chi, koloru... morelowego, żeby nie powiedzieć różowego:) Ale śliczne są, mięciutkie, welurkowe, takie rozszerzane. Zastanawiam się czy nie włożyć sobie ich pod choinkę, bo to różnie może być. Chyba, że córka mnie zaskoczy, bo powinna mieć jeszcze pieniądze. M ma zawsze problem, nauki nic nie dają, ostatnio kupił mi bieliznę, dobrej firmy, ale koszulka jak na wf, no dobrze, mogę ją potraktować jako bluzeczkę. Ale w zamyśle miała to być podkoszulka, ale po co, do licha, te rękawki?! Ja noszę takie na szerszych ramiączkach, trykotowe i on to widzi. Ale marzy mi się taka niepraktyczna, zwiewna, seksowna. Kiedyś kupiłam sobie sama, ale zabrała mi córka. Teraz mogę pomarzyć. Jeśli byśmy szli w drugi dzień świąt w goście to przydałoby się coś przygotować w prezencie. Chciałabym pomalować jakąś porcelanę, ale nic ciekawego ostatnio nie widzę, jak na złość. Weszlam dziś do Almi Decor (czy jakoś tak), ale tam kubka poniżej 50 zł. raczej nie było. Moniał otwieraj ten sklep i zrób im konkurencję. Albo wszystkie razem otwórzmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam, żeby sobie prezent sama kupić, a zwłaszcza w tej sytuacji..., bo może być smutno. Ale teraz będzie trudno, chyba, że jak będę jechała na zastrzyk, ale muszę się trochę lepiej czuć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przeliczyłam, bo córka znowu wyciągnęła ode mnie pieniądze. A wisi mi już z dwóch poprzednich. Ech... Mam już tego dosyć. Czuję się molestowana, hmm, chyba psychicznie, prawda? A dres kupiłam za duży, nie chciało mi się przymierzyć i teraz mam. Nadaje sie tylko do spania, bo coś się robi takiego okropnego w kroku, nie można w tym iść do ludzi. Mogę wymienić na coś innego, ale nie chce mi się za bardzo jechać, no na pewno nie jutro. Podobno ma być znowu słońce. Przydałoby się na ożywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki,dla Was dzisiaj🌻:) Padam na twarz a jutro o 7 inseminacja. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majówki :D Zapraszam na poranne kawoszenie się ;) Weekend przed Nami, co mnie trochę cieszy, choc spędzę go na uczelni. Jednak to zawsze oderwanie się od dnia codziennego. Poczytałam trochę WAs, ale nadpiszę pózniej. Dziś muszę powykańczać firmy...A jest tego niestety dużo buuuu. Przesyłam łączkę kwiatową (majową) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Na razie tylko tyle :) Pozdrawiam wszystkie kobietki cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówki:-D Whisky---oj przydało by się to słońce,przydało!!!!Z tymi dresami to faktycznie przesadziłaś:-)Może da radę wymienić je na mniejsze jak masz zachowany paragon. Zahirek---ty uważaj z tym wykańczaniem firm:-Dbo jeszcze Ciebie wykończą:-DTwoi panowie się nie burzą ,że nie ma Ciebie praktycznie w domu?Dzielne chłopaki. Fizz---jak tam samopoczucie i zdrówko?Czasami człowiek chciałby sobie tak poleniuchować,poleżeć w ciepłym łóżeczku z dobrą książką ale bez takich dolegliwości.Ech to życie:-( Muszę się z Wami podzielić wiadomością.Mój synuś się zakochał.Wczoraj po powrocie z zerówki powiedział,że on i jeszcze jeden kolega kochają się w Marcie.Normalnie szczęka mi opadła.Jeszcze nie tak dawno moje dziecie mówiło,że on całe życie będzie z mamą,a jak pójdzie do pracy to wszystkie pieniążki będzie mi oddawał:-).A tu proszę--pojawia się pierwsza sympatia.Zrobił dla niej piękne serduszko.Ciekawa jestem jak ona na to zareaguje,żeby tylko nie złamała mu serduszka bo płacz będzie straszny:-( Dobra,ja jedną kawkę już spiłam czas na drugą. Dla tych co nie mogą i tych co nie chcą🌻❤️😭 za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka 🌻 No to wracam na łono topiku :-) Poczytałam Was i....totalnie się pogubiłam....Już nie pamiętam co która pisała więc napiszę tak bardziej \"ogólnie\" :-) Pomału się z dołka wyciągam....a najbardziej cieszy mnie to, że omija mnie ta nerwowa \"przedświąteczna gorączka\" w tym roku. W sumie jedynie prezenty do kupienia - jedziemy do teściowej więc ....brzydko mówiąc - na gotowe!!! Fizz---współczuję choróbska bo to dość bolesne chyba jest :-( I nie szalej z przygotowaniami do Świąt. Whisky---może uda Ci się ten dres na mniejszy wymienić? Ja też mam kilka podobnych zakupów w swojej szafie - i tak sobie leżą... :O Foletka---mój syn jeszcze w II klasie był zakochany i koleżankę do domu po lekcjach odprowadzał. Teraz wszedł w etap \"dziewczyny są głupie\" :D...przy czym brzmi to bardzo śmiesznie bo panny w ich wieku to już takie....no prawdziwe panny się robią a oni to jeszcze takie dzieciaki. Pamiętacie jak Wam pisałam, że na zebraniu klasowym była rozmowa o ich zachowaniu - głupich uwagach na lekcjach, wygłupach, itd? No więc zostali posadzeni z dziewczynami aby to nieco ukrócić. Co się okazało? Wczoraj Młody przyszedł do domu szczęśliwy bo od dzisiaj siedzą jak poprzednio....okazało się, że wspólne siedzenie w ławkach dopinguje ich jeszcze mocniej do wszelkich \"awantur\". Dziewczyny zwalają im na podłogę ksiązki, piórniki, oni natomiast na złośc dopisują dziewczynom coś w zeszytach, rysują na marginesach - a wiadomo....prawie każda dziewczyna zeszyt ma trochę porządniejszy niż chłopak. Za to w przyszłym tygodniu idą do teatru w ramach \"ucywilizowania i ukulturalnienia\" ich nieco....wcale nie są szczęsliwi - dla nich to lodowisko, boisko, ściana wspinaczkowa się liczy. A wczoraj jeszcze był krótki artykuł na temat ich osiągnięć sportowych w \"Gazecie Wielkopolskiej\" zatytułowany \"Grunwald mistrzem\" (to nasza dzielnica). Artykuł okraszony zdjęciem drużyny z podpisami - imiona i nazwiska, tabela ligii - oni na I miejscu są więc...sodówka znów do łebków uderzy :D :D A w sekrecie Wam powiem, że mąz....wczorajszą gazetę zabrał dziś i każdemu kto nie widział pod nos podsuwa i się chwali :D :D Macie już kupione prezenty świąteczne? Ja jeszcze nie do końca - w ogóle nie wiem co teściowej kupić....Normalnie zero pomysłu. Ona pewnie ma ten sam problem bo już mnie podpytywała a ja na to: \"mamo nic nie kupuj i tak się narobisz przy tych przygotowaniach, spada mi to z głowy to już wspaniały prezent\". Przy czym ona odwzajemniła mi się podobnie na moje podpytywania - \"najważniejsze że przyjeżdzacie, nic nie kupuj dziecko, ja się cieszę, że bedziecie\" :D :D No...chyba trzeba zmienić miejsce i do kuchni się przenieśc - jeszcze po śniadaniu nie pozmywałam i za obiad należy się zabrać... Dla każdej po wielkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Was poczytać:)🖐️ Zahirku, nie wykańczaj tak do końca tych firm, niech chociaż kilka zostanie. :D:D;) Też już jestem po kawce(jakoś znowu mi smakuje), a teraz usiadłam z herbatką. Foleta, to samo było z moim synusiem. Z tym, że \"miał dziewczynę\" mniej więcej w wieku Twojego synka, a potem długo długo nic, tak jak synek Moniał mówił, że \"baby są głupie\" i miał być \"zawse\" z mamusią. A teraz mnóstwo czasu spędza z dziewczyną(z czego się cieszę), ale zawsze przychodzi do mamy na kolanka i żeby podrapała po pleckach. Śmiesznie to wygląda, taki wielki koń z mamusią. Ach te nasze dzieci. Wcale sie nie dziwię Monia, że M nosi tę gazetę ze sobą. A o to złamane serduszko też się boimy, Foletka. No ale nie da się przed wszystkim dziecka uchronić. I popatrz te same problemy, chociaż chłopaki w różnym wieku. Fizz, jak samopoczucie dzisiaj? Nie ma tego obiecanego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniła koleżanka - jutro jedziemy razem po prezenty! :) Rozumiem, że robicie coś pożytecznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót córki marnotrawnej
Witajcie Słoneczka Moje Kochane!!!!! Kiedyś jak Was szukałam, żeby podczytać chociaż ( przyrzekam, że czytam codziennie), to natknęłam się na coś dla mnie - ale tylko z tytułu " Trele - morele po 40-tce.Dla niesystematycznych", czy tak podobnie :D:D:D:D:D Ale chociaż sobie czytam, wiem co sie u Was dzieje... nie wiem co zrobię bez Was przez te 3 tygodnie w Polsce:(:(:(:(:( Ostatni tydzień mam taki zalatany, że wieczorem padam na twarz. Jeszcze dzisiaj robiłam ostatnie zakupy. Byłam w szkole u córci na "Jasełkach". Teraz trochę się zakręcę i muszę zasuwać po Nią do szkoły i tak w kółko Macieju.... Nie będę się rozpisywać, bo mam ubytki w czasie, nadrobię w przyszłym roku :D:D:D:D:D:D:D:D:D Chciałam tylko podziekować za trzymanie kciuków - test zaliczyłam!!! Impreza też sie udała - daliśmy radę do 6 rano :):):) Chcę Wam wszystkim życzyć cudownych, wspaniałych, radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku - oby był lepszy, nawet jeśli ten był niezły. Rozwiązania wszystkich Waszych spraw i problemów i braku nowych. I w ogóle maju w sercach przez okrągły rok. A jutro już pooddycham tym samym powietrzem co Wy. Trzymajcie się cieplutko, piszcie dużutko, ja wrócę 9 stycznia. Buziaczki i 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Wszystkich! Papatki!!!! 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tylko na chwilę wpadam, bo dzisiaj b. źle się czuję i nie mogę siedzieć... :p, mimo bardzo ładnego słonecznego dnia. Ale wszystko mija.... Jak u Was przygotowania do Świąt. Mnie jakoś dziwnie, że nic nie robię. Ale i tak za tydzień upiekę ciasto. W domu średnio czysto. Może MM coś zrobi. Z prezentami nie mam problemów, które są, będą czekały.., dla innych, co mieli być na Wigilii, a nie będę miałam kupować. Chrześnicy dam przy okazji, a kuzynce wyślę paczkę, jak już będę miała pewność, że są w Polsce. Dla wszystkich pozdrówka !!! Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foleta 🌻 Anka 🌻 Moniał 🌻 Nadd 🌻 Zahir 🌻 Agosia [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to machnę Wam tak szybciutko 🖐️ przy porannej kawusi. Zaraz muszę na pocztę iść i do sklepu - brr!! Malibuś---gratulacje zdanego testu i przyjemnego spędzania czasu w Polsce. Zmykam na razie, potem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUU
kto się podemnie podszywa,co?Mam przyjść do Ciebie i wypić Twoją krew;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuuuuch
YES, YES, YES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUU
Ja Ci dam yes! aż padniesz klapnięta jak wypiję Twoją krewke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę jak się zrobiło wesoło i smiesznie na topiku. :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUU
Moniaaaaaaaaał idę po Ciebie.Uratować Cię może tylko wianek na głowie z czosnku:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihi
hohohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foletoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×