Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No muszę napisać. Rozmawiałam z Malibu. Macie uściski i pozdrowionka. Malibu ma.... brązowe, czekoladowe włosy, jednolity kolor, postrzępione, do tego zrobiona henna i jest, jak to określiła bardziej wyrazista. Zarzyczyłam sobie, żeby zrobiła zdjęcie, no i musi nam po powrocie przesłać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŻYCZYŁAM .. sorki. Taki byk!!! No i jest 9000.Na mnie wypadło.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŻYCZYŁAM .. sorki. Taki byk!!! No i jest 9000.Na mnie wypadło.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŻYCZYŁAM .. sorki. Taki byk!!! No i jest 9000.Na mnie wypadło.:D Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŻYCZYŁAM .. sorki. Taki byk!!! No i jest 9000.Na mnie wypadło.:D :D :D Chyba...., bo nie chce się cafe otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŻYCZYŁAM .. sorki. Taki byk!!! No i jest 9000.Na mnie wypadło.:D :D :D Chyba...., bo nie chce się cafe otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli d..a, skoro nie ma sensu kupować elektrycznej, a taką z krótkim ostrzem elektryczną mamy i faktycznie jest b. słaba. No to teraz poradźcie co mam kupic w prezencie, bo spalinowa to za duży wydatek. Zwłaszcza, że porobiłam opłaty i trochę mną tąpnęło. Dzięki Fizz za głos rozsądku. A a propos getrów to nie bylo o Tobie tylko o mnie. :D Zresztą nie zamierzam już ich nosić. Mam jeszcze jedne, pomarańczowe :D, ale używam do spania(czasem), bo są takie bardziej bawełniane. A powklejałam tyle tych linków, bo oprócz tego było tam mnóstwo innej mody. Pooglądałaś? Ja trochę posiedziałam. Bardzo jestem ciekawa Fizz co zamierzasz z tym meblem. Jak go chcesz okleić? Jaki wzór? To piekielnie żmudna robota jednak. A wiesz zawsze chciałam spróbować oleju. Ale u mnie chyba nie ma nigdzie takich kółek. Uff Zahirku dobrze, że masz to już z głowy. Teraz trochę czasu do następnej gonitwy. Mój pasztet już się piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęłyśmy się :) No to jestem bardzo ciekawa jak Malibuś teraz wygląda. Fizz, to chyba Tobie należą się gratulacje z powodu okrągłej stronki? :) Strasznie sie zmordowalam, zwłaszcza, że niewyspana jestem jak zwykle zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacjke Whisky !!! 9000 wpis Przepraszam za błąd, oczywiście \"zażyczyłam\" być powinno. mebel ma być w... tulipany, zebrałam już trochę serwetek. Ja kupiłam MM prezent./A miałam nie kupować, ale to część mojego planu/ Taki praktyczny, stalowo-pomarańczowy dres. Ma białe włosy i bardzo niebieskie oczy, więc będzie dobrze. Głupia jestem, ale... co tam. A co Ty masz kupić, może poszukaj /ale troche późno/ takiej super lataki. MM dostał taką 2 lata temu i cieszył się jak dziecko. Na baterię, ładowana, b.duża i daje światła różne m.in. takie jak reflektor. Jak ktoś mieszka, tak jak my bardzo przydatna. Albo jakąś dobrą książkę. Ja zawsze o tych książkach :) albo, jeśli coś uprawia /sport/ coś w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś pomieszali z tym liczeniem wpisów, albo coś wycięli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Npo może teraz, żeby już mieć to za sobą. :D A w ogóle to cafe dziś beznadziejnie chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że jeszcze 10 wpisów, więc nie szaleję... Malibu na pewno wygląda dobrze. Była zadowolona. JM dziś przyjechał, więc i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, czyli gratulacje były przedwczesne. No ale nic straconego. Oczywiście tulipany, będą u Ciebie pasowały. :) Ja okleiłam blat stołu listkami wnorośli, serwetkami i to była koszmarna robota, przynajmniej dla mnie. Nigdy więcej serwetek. Lakierowałam z 10 razy i jeszcze trzeba, ale muszę odetchnąć. Kilka razy dałam też lakierobejcę, bo był niejednolity kolor, drewna. I nadal jest. Ale niech tam. Jeszcze parę razy dam lakier akrylowy, bo tej bejcy za dużo dałam i trochę zatraciłam barwę listków. A myślałam, ze Malibu przyjechała razem z mężem, m. in. nie pchałam się na lotnisko i w ogóle. Pomijając moje lenistwo, niemożność wygrzebania sie itd... Oczywiście zaskoczyłaś mnie z tym prezentem dla swojego M, ale pomysł fajny, a latarka to już w ogóle super. Jutro ruszam szukać, najlepiej by chyba było u naszych wschodnich sąsiadów. Pojadę na bazarek i zobaczę, bo w sklepie to nawet nie wiem gdzie szukać. A latarki nigdy u nas nie ma pod ręką, a jeśli jest to nie działa. A wiadomo, jak jest potrzebna na wsi. ;) Dzięki Fizz.:)👄 Faceci lubią takie zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka Moje Kochane! 😍😍😍 Ja tylko na 5 minut, jesteśmy u znajomych, którzy mają neta i wpadłam Wam pomachać. Przeczytałam tylko kilka ostatnich wpisów i wiem, że Fizz już Wam napisała jaką przeszłam metamorfozę. Jak już będę u siebie, to podeślę Wam jakieś zdjątko. Jeszcze raz życzę Wam cudownych świąt i wszystkiego naj, naj w Nowym Roku!!!! Buziaczki i papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA!!!! Gratulacje z okazji 300 stronki i 9000-ego wpisu ( pogubiłam sie już czy był czy będzie, ale i tak gratuluję!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA!!!! Gratulacje z okazji 300 stronki i 9000-ego wpisu ( pogubiłam sie już czy był czy będzie, ale i tak gratuluję!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, nie wiem, czy dostaniesz od wschodnich sąsiadów. Ale takie rzeczy są też na pewno w większych sklepach sportowych, tam gdzie sprzęt, namioty, wędkarstwo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu:) 🖐️ Ciebie tez ściskamy i życzymy najlepszego. 🌻 No to świetnie Fizz, bo mam blisko Go Sport. Popatrz, nie pomyślałam. Muszę dziś stanowczo wcześniej się położyć, bo głowa mi trzaska, jak kręciłam ten pasztet to już myślałam, ze mam \"coś\" w mózgu i źle sie to skończy. A czy z M Malibu nie przyleciał też M Foletki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Tak źle spałam, a właściwie czuwałam, że nie widzę na oczy. Ledwo zyję. Jednak powinnam leżeć, ale mnie by trzeba przywiązać do łóżka. M Foletki chyba już jest. Oj szczęśliwa ONA !! :) A w dekupażu, to słyszałam, że lakieru trzeba położyc i 20 warstw.. W tv mówili. Ale może tv kłamie ? :D Głowa mi pęka, idę się czymś poratować. Jak to dobrze, że nie robię Świąt, nie dałabym w tym roku rady.. :( No i znowu narzekania. \"Starość nie radość\", jak mawiała moja babcia :D No kobietki do roboty, nie marudzić, tylko dzielnie stawić czoła obowiązkom. Ja nie muszę ! :D MM obiecał przywieźć indyka. Ale on codziennie pracuje prawie do 6-tej, wiec kiedy to załatwi nie wiem. Jutro krócej, bo mają Wigilię.. Ale co tam, co będzie, to bedzie. Zahirek ma dziś uroczystośc w pracy. Fajnie. Miłego dnia i wytrwałości !!!! :) I uśmiechu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho ho...ale nastukałyście - i stronek i wpisów :-) Ja dzisiaj muszę trochę podgonić robotę bo wczoraj.....cały dzień pod kocem prawie przesiedziałam :O Wieczorem zwlekłam się jedynie na moment aby obrusy Młodemu wyprasować - bo do szkoły, na klasową Wigilię ich potrzebuje.... No i przytachaliśmy ozdoby świąteczne z piwnicy - dzisiaj będą choinkę ubierać, ja mam im tylko w stojaku zamocować i lampki założyć. Dobre i to :D A Mały mi wczoraj \"wyprasował\" podłogę - akurat w wejsciu do dużego pokoju piekny ślad spaleznizny :O Normalnie załamka. A jak nakrzyczałam na niego to poleciał po ścierkę do kuchni, zakrył ten ślad i stwierdził: \"nie płacz już mama\" :O Jasne - załatwione, nic nie widać. Fajnie Malibuś, że się pokazałaś. Jak tylko masz okazję to dopadaj u znajomych do kompa :D i pisz... Chciałam tak ładnie do każdej coś napisać ale....zapomniałam co która pisała - mam jedynie w głowie ogólny zarys wypowiedzi :D :D Wobec tego, tradycyjnie - miłego dnia 🌻 i nie przepracowujcie się za bardzo :-) Siły na święta wszak potrzebne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wy leniuszki:-D Swięta stukają do drzwi a Wy tu o modzie,dekupaży,malowaniu.No tak artystki rządzą się innymi prawami🌻 Cieszę się,że humorki Wam dopisują.Malibu ja proszę o jakieś pikantne szczegóły z wizyty u stylisty(wsiowa baba ze mnie wychodzi:-D,nie ubliżając ludziom,którzy tam mieszkają) Moniał a Ty nie dramatyzuj---najpierw nie podobał Ci się pociąg na ścianie a teraz artystyczna dziura w podłodze.:-)Co się dziwisz dziecku jak ma takie topikowe ciotki to też się chce rozwijać:-D:-D:-D Zahirek fajnie,że już najgorsze za tobą.Teraz możesz już zacząć delektować się świętami.przygotowania do nich to też takie małe święto. No właśnie co z Nadd,mam nadzieję,że to tylko awaria kompa. Whisky,ja też jeszcze nie mam prezentu dla M i nie mam kompletnie pomysłu.Coś tam mówił o złotym sygnecie ale to po moim trupie.Nie cierpię takiej biżuteri u faceta.Ewentualnie jakiś łańcuszek na szyji i obrączka na palcu. Dziewczyny mojego M jeszcze nie ma :-(:-(:-(Leciał do Holandi,bo chciał spotkać się z bratem(nie przyjeżdzają do Polski),potem rozkraczył im się samochód i na koniec wielki korek na przejściu granicznym niemieco-polskim.Może będzie gdzieś koło 13w domu. Rozwaliło mi to cały dzień.Mam umówioną wizytę u fryzjera na 11.30i nie pójdę bo nie mam z kim zostawić dzieci(wiadomo wszyscy są zajęci)no i M nie ma kluczy do mieszkania.Masakra.Później zadzwonię to może uda mi się przełożyć wizytę,w co bardzo wątpię. I do tego dwa dni bolała mnie głowa(zatoki)Przedwczoraj byłam tak zmęczona iżle się czułam,że po obiedzie(po 15)położyłam się i dzieciaki ze mną Zasneliśmy i obudzili nas dopiero moi rodzice po 18.Widocznie było nam to potrzebne. Mam nadzieję,że dziś też czujecie się dobrze i przygotowania idą pełną parą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz to na Ciebie padło---9000setny wpis i 300stronka.Moje gratualacje🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foletka, no a myśałam, że już jesteś w objęciach... :( Dobrze, że pospaliście. A z fryzjerem, to bym nie odmawiała, weź dzieci ze sobą. Może już nie być wolnego terminu. Jak chesz, to z Nimi zostanę. No nie, zapomniałam, że jestem chora i mogę zarazić :D I wtedy mogłyby miec wiatrówkę. .. Ta numeracja postów się zmienia... nIe wiem, dlaczego. A gratulacje dla nas wszystkich 👄👄👄 !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUU
Fizz----wyobrażasz sobie mnie z czwórką dzieci u fryzjera:-D:-D:-D Po 20min wywalono by nas z salonu,mnie z farbą na głowie:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUU
O cholerka---zapomniałam zmienić nicka:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×