Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina*

Dziewczyny, czym myjecie łazienkę?

Polecane posty

Gość Malwina*
Chodzi mi o to, czy używacie jednego produktu do wszystkiego czy kilku różnych? Napiszcie jakich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaxem. Głównie kafelki, wannę, umywalkę. W ogóle cała seria Ajax jest super, do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
ajaxem, ale bateria nad zlewem czy wanna myje octem - to odkamienia i potem pieknie blyszcza (jak w sklepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w Niemczech kupiłam sobie rewelacyjny Cif w sprayu. Wystarczyło popsikać wannę czy umywalkę, uciec na trzy minuty z łazienki i potem spłukać. Wszystko lśniło, nawet ten pieprzony osad schodził bez szorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie
czemu chemia gospodarcza np. z Niemiec jest lepsza niz w Polsce (nawet te same marki)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek z kaletek
trzeba było tam zostać i nie marudzic. a teraz zostało polskie łajno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek z kaletek
tam gdzie był ten sif :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wannę i zlew myję HG czysta łazienka czy coś takiego. Tym samym przecieram krany. Natomiast ajaxem zmywam kaflki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podłogę
w łazience czym myjecie, no bo chyba nie jakąś pasta czy mleczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupp
Frostka, co to jest to HG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemia niemiecka jest lepsza
bo jest bardziej skoncentrowana.Mama znajomego Niemca, który jeździ do siebie co 2 miesiące i kiedyś poprosiłam go żeby przywiózł mi niemieckie odpowiedniki wszystkich produktów których używam w Polsce. Jak zaczęłam porównywać to byłam w szoku, bo wiedziałam , że się różnią , ale nie myślałam, że aż tak... płyny do mycia naczyń są gęstsze (a w związku z tym mniej się go zużywa i jest wydajniejszy) proszki piorą o wiele lepiej i zapach pozostaje na bardzo długo płyny do płukania tak samo,delikatny zapach czuc nawet po tygodniu (nasze często jak wyschną to już nie pachną...) swetry wyprane w niemieckim perwollu są bardziej puszyste a do tego ceny tych produktów są prawie takie same!! niestety jest tak samo jak Avonem i Oriflamem: kiedy w Polsce były sprzedawane kosmetyki szwedzkie i angielskie jakośc była super, a od kiedy są produkowane u nas na rynek wschodni wszystko nadaje się do śmieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym myję
Używam gomestosa,do mycia prawie wszystkiego-wanny,umywalki,kranów,zabija zarazki oraz pięknie czyszci a szorować nie trzeba.Oprócz tego używam płynu do mycia podłóg,rózne płyny,myję też lustro,też róznymi środkami,czasami używam ściereczek. Do kafelków na ścianach używam ściereczek domestosa lub ładnie pachnących,czyszczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym myję
Domestosa powinno być:)literówka się wkradła a czemu cię to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja WSZYSTKO myję ACE - też nie trzeba szorować. Tylko lusto i półeczkę pod nim psikaczem Ajax Floral Fiesta - ślicznie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jest CIF bathroom,taki różoy płyn.Najlepiej kupić w porzadnej hurtowni,a nie w supermarkecie(zreztą nie wiem czy tam są),bo tam przynajmniej będzie oryginalny.Super schodza wszelkie nawet pordzewniałe od wody brudy,zwłaszcza z kabiny i kafelek.Polecam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirszaaaaaaa
witam, ja wlasnie kupilam sobie w kauflandzie tani ( nie bylam do niego przekonana) plyn do kamienia i rdzy w sprayu za 2,39 i powiem wam ze jest bardzo fajny......lepszego nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domestos duuuuuuuzo wybielacza mleczko CIF i szczota!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
cilit bang i ciff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pańcia na włościach
Ja ostatnio odkryłam odkamieniacze w psikaczu i tak mnie zachwyciły, że tylko łaże po domu i szukam, czego by tu jeszcze nie wyczyścić... :D. Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam CIF - dobry na wszystko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie wy
macie tyle tego kamienia???????? ja myje wanne i umywalke w mleczku Dosia, jest naprawde dobrym srodkiem, krany tez myje w tym mleczku,jak sa jakies smugi w wannie to octem zalewam, a podłoge myje w płynie do mycia naczyc, i aznienka czysta. A wy uzywacie ACE i innym wybielaczy,,,po jaki grom? Ile tego kamienia tam macie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pańcia na włościach
Gdzie? To bardzo proste - mówiąc kamień mam na myśli głównie osady kamienne na bateriach. Juz po jednym dniu wyglądają nieestetycznie - może to zależy od tego, jak twardą ma się wode? Co Cię tak bulwersuje? Wymieniamy się dobrymi radami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×