Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina*

Dziewczyny, czym myjecie łazienkę?

Polecane posty

Gość do pańci
podaj kochana nazwę odkamieniacza-dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VOIGHT-Pikasat antybakteryjny srodek do czyszczenia urzadzen sanitarnych, to co wymieniacie tez uzywalam ale ten Voight jest tanszy i fajny bo jak psikna na kran to nie musze wycierac- polerowac by blyszczal uzywam do wc wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy odkamieniacz
wg mnie to OCET!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pańcia na włościach
Kupiłam go w Rossmanie, firma OROfresh (???), ale wiem, że są bardziej markowe - Cilit Bang, ale droższe, a mój kosztował ok 4,5 zł. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CILIT BANG
rewelka. Bardzo zaniedbałam kafelki, pozachodziły tak że niczym nie mogłam doczyścić. Dziś się zawzięłam i dzięki cylitowi wyszorowałam na błysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje Cilit Bang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CILLIT BANG
zgubiłam wcześniej jedno "L" - ile kosztuje nie pamiętam bo już od dawna go miałam tylko że do tej pory myłam nim tylko "podstawkę" pod suszarką na naczynia - świetnie znikał osad i dzięki temu nie muszę ciągle kupować nowych. Chyba jakieś 12 - 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CILLIT BANG
A jeszcze polecam różne rodzaje preparatów CLIN - wg mnie najlepsze do mycia szyb i luster. Teraz mam CLIN WINDOWS który po rozpyleniu tworzy gęstą pianę - jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska kluseczka
Dziewczyny ja myję wannę i umywalkę CIF-em, ładnie wybiela, natomiast krany, prysznic, kabinę prysznicową CILIT BANG - ładnie czyści kamień, jest drogi (od 18-20 zł) ale starczy wam na długoooo. Natomiast mam problem z fugami, szczególnie koło wanny. Mam jasne fugi i widać na nich ciemniejsze zacieki (pewnie to kamień) i wygląda to okropnie. Ale co dziwne w całej łazience mam czyste fugi, tylko koło wanny mam brudne :( kto ma na to radę? próbowałam nawet domestosem i nic!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina*
Te brudne fugi przetrzyj nierozcieńczonym ACE - powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Na fugi Palemka-żel, posmarować i pozostawic na 20 min., po czym wyszorować gąbką lub ściereczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka22*
NAJLESZY JEST CIF I DOMESTOS DO WC. ZAWSZE TO KUPUJĘ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lej
a czym myć zakamienione baterie łazienkowe? Mam okropnie twardą wodę, ciągle są zacieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBrud
Wszystkie wymienione produkty są na rynek Niemiecki- cena taka sama a ile mniej szorowania :) Jeśli chodzi o cykliczne mycie to mr PROPER . Świetnie rozpuszcza zacieki z mydła i kamienia. Jeśli chodzi o walkę z Kamieniem to ANTIKALK - najlepsze co jest na kamień, ostatnio dodali substancje chroniącą powierzchnie emaliowane. Są jeszcze pianki GLIX lub CLEAN CARE - na miejsca trudno dostępne< rogi czy łaczenia Bateria zlew>.Spryskujesz i wychodzisz z łazienki, wracasz po 30 min Gotowe. Na dole podaje link jak chcecie zobaczyć ja wyglądają: http://antybrud.pl/13-lazienka albo wpisz nazwy w google Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecolabem
Spryskuje powierzchnie i wycieram do sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Power Fist
Zdecydowanie polecam bardzo skuteczny i nie drogi płyn na kamień i rdze "Power Fist" z Biedronki. Sama nie wierzyłam dopóki nie spróbowałam. Zdecydowanie lepszy od Froscha winogronowego który nie potrafil umyc kamienia na płytkach koło prysznica jak i na drzwiach od prysznica. Power Fist z Biedronki poradził sobie bez problemu z wszystkimi zabrudzeniami. Ma wygodną butelke z psikaczem i kosztuje koło 5 zł Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franuś
mam tak wyprofilowaną podłogę w łazience że jest niewielki spadek w kierunku kabiny bez brodzika odkręcam gorącą wodę przy bidecie ręcznej i dużym strumieniem leję na ściany sedes podłogę wszystko pieknie spływa jest świeżutko i czysto a najważniejsze że się nie napracuję i mogę robić to każdego dnia. Mam takie płytki że ani kropla na nich nie zostaje jedynie drzwi od kabiny spryskuję (boraks+woda+ocet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
To ja pochwalę nowego Cifa power cream. Bez problemu doczyszcza wszystko. A po użyciu ceramika w łazience jest taka gładka i błyszcząca -wygląda jak nowa. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myję albo mleczkiem cif
albo takim płynem w5 z lidla w żółtej butelce z "psikaczem" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×