Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowe ognisko

Ile już wegla spaliliscie tej zimy???

Polecane posty

Gość domowe ognisko

No bo to mrozy tegie i opał idzie jak woda :-( Ja ogrzewajac 50m2 spalam druga tone. Nie mam drzewa, wiec tylko wegiel. A jak to u Was?? Czy składy z opałem tez Was często widzą???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ognisko
Co to!! Az strach pisać, tak dużo??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiaaaaaaa
też 2 T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pani
Dom 120 m2/ prawie dwie tony = troszke drzewa na rozpalke. W sobote kupilismy jeszcze 600 kg wegla bo zino zapowiadają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ognisko
taka sobie pani----->no to oszczednie palicie, jak macie 120 m2. Ja o więcej niż połowe, i co? Ale pale non stop od pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka nijaka
a mozna wiedzieć ile kosztuje węgiel?chcę porównac cenę do mojej z elektrociepłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ognisko
Ja kupiłam w tym roku po 460zł.\tona i jest dobry. 495zł. to u nas najdrozszy. Ale koszty ogrzewania to i tak mniejsze, niz w bloku. U mnie średnio 1000zł. z drzewem (na rozpalenie tylko).1000\12 m-cy to 84zł. na m-c za 50 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o la la
a ja już 3 tone koksu kończę na ok 120 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ognisko
kurna......koks taki drogi :-( ta zima nas wypłucze z kasy....:-( ale jak pomyślę, że ludzie w blokach dostana rachunki za C.O.......tzw. niedopłaty lub rozliczenie w\g podzielnika.....ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaa...
eee w bloku wcale nie jest tak zle. mieszkania nie sa takie wychlodzone.ja jestem zmarzluchem a wlasciwie do prawie polowy stycznia grzalam grzejnikiem tak jak go ustawilam w pazdzierniku. dopiero teraz podkrecilam na 4 a to i tak momentami jest za cieplo.. wiec moim zdaniem to takie troche falszywe pocieszanie sie ze jakie to my bedziemy miec rachunki;) obok mojej kawalerki na szczycie jest mieszkanie 3 pokojowe. niewiadomo dlaczego maja tak cieplo ze wlasciwie grzejniki maja wciaz pozakrecane..ale to nowe bloki moze to tez jest pewien plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pani
Mieszkamy tylko z mężem, pracujemy na zmiany po 12 godz. więc nie palimy tak często. Dogrzewamy się troszeczke w nocy pod kocykiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4562
Mając 120 metrowy dom zeszłej zimy zużyliśmy 6 ton węgla. Już od dłuższego czasu bierzemy go od zaufanego dostawcy SmartTrans. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo w tym miesiącu natrafiliśmy na ciekawą promocję z ich strony. Telefon do nich to 534 750 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od wielkości domu jak i jakości samego węgla, zauważyłam, ze odkąd zmieniłam skład na którym kupuję opał na zimę jego spalona ilość zmalała o jakieś 200-300 kg, ale na opalenie domu 130m2 potrzebuję gdzieś 1,5 t. Kolejnym plusem jest również mniejsza ilość popiołu. Jeśli jest ktoś z Łodzi lub okolic to polecam http://wegiellesiak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuper
Mi sąsiad polecił SmartTrans i muszę przyznać, że fachowa i profesjonalna firma. Ostatnio brałem od nich ekogroszek i zauważyłem, że jest wydajniejszy od tego, który brałem od poprzedniego dostawcy. dla zainteresowanych podaję numer 503 352 341.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej chwili okolo tony i jestem zadowolona z efektu. kupuje wegiel w www.multiwegiel.pl maja naprawde dobra jakosc:) warto na nich postawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie poszły 3 tony ale ja też mam troche większy dom ;). Jeśli chcecie zmniejszyć koszty ogrzewania to dokładnie uszczelnijcie wszystkie miejsca w których może ulatywać ciepło. Dodatkowo dosyć tanio możecie węgiel kupić np. w www.weglosmyk.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w tej firmie http://www.wyrobyweglowe.pl/ . Na swojej stronie internetowej mają kalkulator zużycia węgla przez co dostosuje Pan zamówienie do faktycznego zapotrzebowania. A w dodatku węgiel, który Pan zakupi z całą pewnością będzie wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×