Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIKITA55555

Z ILOMA FACETAMI SPAŁYŚCIE?

Polecane posty

Gość facet.facet
***OGLOSZENIE*** ja moge pomoc jakies pannie podniesc statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
@ prawiczek czy mozesz zacytowac moja wypowiedz ktora wskazuje na sex z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra i niedobra* To przyjedz kochasiu do angli a zapewniam cie ze angielki sa o niebo szybsze od polek. I nawet nie musisz im stawiac piwa, ona ci je postawi. jestem w anglii i nie zauważyłem tego. moze i wywalaja cycki na dyskotekach ubieraja sie wyzywajaco, ale nogi trzymaja mocniej scisniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 29 lat
Spałam z jednym facetem. Jednak już z nim nie jestem. Zdradził mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to egoisci i tyle. Jak oni maja duzo partnerek to sa ogierami a jak babki to sa dziwkami. Ja mialam nieudany seks przez 4 lata tylko z jednym. POtem w pol roku 5ciu, a wszytsko ze szczescia ze seks jednak jest fajny! Z ostatnim bylo o tyle fajnie ze postanowilismy sie pobrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepurytanin
Śpijcie sobie nawet z połową miasta (tą męską) - to wasza sprawa! Ale nie dziwcie się potem, że wasz partner chciałby was porównać z tą drugą połową - żeńską ;) I jeszcze jedno - jak rozumiem, owe szczęśliwe mężatki, które przed mężem eksperymentowały z "fajnym seksem" będą uczyć swe córki "szacunku" do samej siebie, tak? Niestety, żyjemy w społeczeństwie patriarchalnym i (prawie) żaden facet nie chce się wiązać z "materacami" :P Co innego przespać się z/na "materacu" :P PS. Ale przyznaję rację kobietom, że faceci-zaliczacze też są niewiele więcej warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły fajny i wogóle
A która chce powiększyć konto ? To piszcie: fajnyjedyny@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego przy okazji pytania nie ma tu mowy o radości płynącej z sexu? Jedynie czytam wyliczankę, kto porządny, a kto nie, bez względu czy to mężczyzna czy kobieta. OCZERNIANIE wzajemne dwóch stron. Takie to polskie / też chodziłam na boki, jako mężatka i niczego nie żałuję/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoleczenstwo patriarchalne mnie rozwalilo.. co ma piernik do wiatraka i patriarchat do materaca :):) Zyjemy w XXI wieku troszkę zmieniło sie podejście do sexu :) Ja mialam swoj pierwszy raz w wieku 17 lat z facetem ktorego kochalam, potem juz z ludzmi z ktorymi sie sie spotykałam mimo ze ich nie kochałam(kochałam dalej tego 1)i czerpalam przy tym przyjemnosc z sexu, nie dawalam na lewo i prawo i nie uwazam aby to ze milam kilku partnerów w ciagu tych 4 lat czynilo ze mna kobiete latwą. Z obecnym partnerem rozpoczelam wspolzycie po ponad miesiacu spotykania się zreszta z tym 1 również.. no i co jak nie bede z nim do konca zycia to mam sie powiesic bo z nim spalam ??? ludzie blagam.. to zakrawa na śmieszność :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorinka
18lat 4 facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w styczniu skończę 16
i zaliczyłam trzech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewiętnaście- jeden i niech tak zostanie;) jak czytam te małolaty co miały partnerów jak dziwki to słabnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorinka
dopiero konczysz 16? przyhamuj troche dobrze Ci radze:) kiedy spotkasz tego jedynego i na pewno padnie pytani "z iloma..." a wtedy jednak lepiej zebys sklamala bo niby faceci mowia ze im to nie przeszkadza itd ale jednak cos tam w psychice zaczyna bulgotac i potem mysla "az tylu?!?" a skoro masz 16 to na 3 sie nie skonczy...nie zauwazysz nawet kiedy a dojdziesz do dwudziestu zaliczonych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammeza
26 lat z jednym, aż do dziś od 8 lat -jest cudnie, dla niego niestety ja 4:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammeza
po prostu z przyjaciół staliśmy się parą, no i nam się to spodobało, oboje mamy wiele satysfakcji z seksu i z całokształtu naszej relacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammeza
nie rozumiem dlaczego. ja ciągle pytałam, jakie były moje poprzedniczki, taką mam naturę... potem żałowałam, bo chciałam szczerości i ją dostawałam (tak długo naciskałam, aż mówił prawdę), a przecież ja za pierwszym razem nie mogłam być lepsza od dziewczyn, dla których on był kolejny, czyli kosztowało mnie to dużo bólu, więc dlaczego lepiej, ja wolałabym czasem, żeby to on się zastanawiał i porównywał... ale nie żałuję, że jest moim jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niun
32 lata, z dwoma stosunek, z 5 loda, z kilkoma jakieś palcóweczki i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach u was ludzie
uuuu dużo puszczalskich tu pisze widzę, aż się nie spodziewałam. Ale faceci też tacy są ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta lat 22,,;
1 partner, wieloletni zwiazek i bardzo bym chciala by tak zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezczelna
straciłam dziewictwo w wieku 12lat i miałam już 7, ale nie żałuję. A mam teraz 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traaalala
23 lata - około 13 facetów i troszkę już żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero zaczynam
mam 33, okolo 15 stu ale zaczynam polowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 21 lat
i 14 na koncie. kilku żałuję, część z nich kompletnie nic dla mnie nie znaczy, a o części chcę pamiętać jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat i jakies 30 facetów
i nie uważam sie za puszczalska. Tak naprawde dopiero ten obezny daje mi mega euforie w łózku i poza nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×