Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfsfsfsfsfsfs

dziwne

Polecane posty

Gość sfsfsfsfsfsfs

probowalam sie kochac 1 raz z chlopakiem i długo mietolilismy sie i calowalismy i probowal ale nie mogl wejsc we mnie bo bylam za ciasna.. a potem juz nie mogl... co sie stalo kto mi powie?? czemu juz nie mogl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste
bo mu opadl, czemu sie wcale nie dziwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfsfsfsfsfsfsfs
napewno nie skonczyl nigdzie..... bo do nieczego nie doslzo.... czyzby wymiekl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze...a ty to cio myslisz, ze mu moze stac w nieskonczonosc??nawet jesli do niczego nie doszlo to co z tego? to normalne ze opada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
proste zachciało mu się draży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfsfsfsfsfsfsfs
nie rob mi wyrzutow... ja nie wiem... no przeciez napisalam ze to mial byc 1 raz..... nie jestem jeszcze doswiadczona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie takie dziwne
dla chlopaka pierwszy raz to tez wielkie wydarzenie i stres zeby nie zawiesc dziewczyny widocznie sie tak przejal ze az mu opadl...zdarza sie - musisz byc dla niego delikatna, jesli zalezy Ci na nim to go nie naciskaj, nie wypytuj, powiedz ze kochasz i ze nie ma to wydarzenie zadnego znaczenia dla Ciebie sprobujcie jeszcze raz za jakis czas, ale nic na sile musicie byc podnieceni i chciec tego skoro on w ciebie nie mogl wejsc to widocznie tez bylas zestresowana, spieta i malo podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsfsfsfsfsfsfsfs
nareszcie ktos madry..... dziekuje barrdzo... przynajmniej wiem ze to nie jest niczyja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie takie dziwne
seks to nie jest taka prosta sprawa, wszystkiego trzeba sie uczyc, na poczatku pewnie wcale nie bedzie tak rozowo i nie tak jak sobie wyobrazaliscie,ale praktyka czyni mistrza on pewnie bedzie mial problemy z przedwczesnym wytryskiem, Ciebie z kolei bedzie troszke bolalo za pierwszym razem. nie zrazajcie sie niepowodzeniami i rozmawiajcie ze soba co czujecie i czego chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, na poczatku bedzie trudno...ale cos ci poradze...czesto za pierwszym razem mezczyzna szybko strzela...i mam rade...czekajcie parenascie minut..np. lezac se wygodnie...az znowu bedzie w stanie gotowosci i wtedy zazwyczaj zabawa trwa dluzej;)a z czasem, mezczyzna umie powstrzymywac a nawet dluzej sie moze bawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×