Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ferdek

Problemy w zwiazku przez osobe trzecia! PROSZE O POMOC!!

Polecane posty

Gość Ferdek

Mam taki problem.. moja byla przyjaciolka (tylko przyjaciolka) pisze do mojej dziewczyny, (z ktora jestem juz troche czasu i ktora Kocham) sms o tresci np. twoj chopak jest dobry w lózku, jego pocalunki sa bajeczne.. i troche pikatniejsze rzeczy.. (nie chce tu wymieniac) co mam zrobic?? jak sie zachowac? prosze o rady.. dodam ze nie zalezy mi na tej przyjazni.(a tym bardziej na czyms wiecej) bo dla mnie taka osoba to nie przyjaciel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz jak sie kolezanka
rucha i ewnetualnie zostaw dziewczyne swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama26
ja bym jej zrobila koszmarna awanture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze gdybym tak zrobila
(nigdy bym nie zrobila ale zakladając ze tak) to najbardziej by mnie bolało ignorowanie przez ciebie i twoją dziewczyne a juz chyba najgorsze to jak spotkasz ją np w miescie i wysmiejesz przy ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze gdybym tak zrobila
nie no wlasnie wymyslilam:D skopiuj te smsy i powysylaj wszystkim znajomym :D i zrób z niej kretynke wnioskuje ze ona ma powód skoro tak robi najprawdopodobniej cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze najlepszym rozwiazaniem bylaby rozmowa z ta przyjaciolka i wyjasnienie motywow jej postepowania ....warto byloby zeby i ona przeprosila Twoja dziewczyne ... jedyne i rozsadne rozwiazanie to rozmowa ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa dupa dupa
a ile macie lat bo w gimnazjum to tak bywa a ta koleznka to nie jest czasem Kamila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×