Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemile zdziwiona

MÓJ FACET OPOWIADA KOLEGOM Z PRACY O TYM CO ROBIMY W ŁÓŻKU!!!

Polecane posty

Gość niemile zdziwiona

a co gorsza, uważa, że to normalne, bo wszyscy opowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile zdziwiona
dzięki Gorąca, ale mi się nie podoba myśl, że idę na imprezę i połowa ludzi tam wie, co robiłam w zeszłym tygodniu z nim w łóżku. Nie jestem jakąś dewotką, ale taka myśl mnie odstręcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze
bierze z Ciebie przyklad? ty na forum sie uzewnetrzniasz, on wsrod znajomych. Roznica to stopien poufalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm a zapytałaś go dlaczego to robi i powiedziałaś, że Ci sie to nie podoba? masz prawo do prywatności... powinien uszanować, że nie każdy /czuje sie nieskrępowany taka sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapslok
no to masz teraz okazję do rewanżu - napisz jaki On jest w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile zdziwiona
do może-->ja nie ujawniam pikantnych szczegółów i nie zdradzam żadnych tajemnic ani intywnych szczegółów z naszego życia. Poza tym, jest jeszczejedna różnica- ja nie sypię imieniem i nazwiskiem, zdjęciem itp. a mnie jego koledzy znają. kapslok--> nie chce rewanżu, nie zamierzam się zniżać do jego poziomu gorąca--> mówiłam, ale on nie widzi w tym nic złego, bo jak już pisałam wszyscy opowiadają. I tak szczerze powiedziawszy po tej wieści moja duza chęć do seksu zmalała do zera. Za każdym razem sobie przypominam, że pewnie o tym i opowie, a to działa na mnie jak kubeł zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie prawie wszyscy faceci to robia! choc zdazaja sie wyjatki !! ja uwazam ze to nie powinno wychodzic na forum kolegow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopulator intymny
takie OPOWIADANIE, serwis informacyjny z własnego łozka to jest PASKUDNY zwyczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja dziewczyna lubi jak opowiadam kolegom, zreszta co to jest do ukrycia... facet najwyrazniej chce sie pochwalic, bo jezeli nie bylyby to same superlatywy to by sie nie chwalil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie opowiadam wszystkiego ze szczegolami ale lubie powiedziec ze sie ruchalem i np dlatego sie spoznilem... ze bylo och ach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile zdziwiona
Ja też uważam, że to paskudny, prodstacki i chamski zwyczaj i że o tym, nie powinno się opowiadać. I być może są to superlatywy, ale to moja intywna sprawa i dla mnie to wcale nie jest komplement, a zdradzanie mojego zaufania i intywnej części mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile zdziwiona
a ja własnie mówię o szczegółach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile zdziwiona
gdyby mówił o samym fakcie "kochania się" to to nie jest wcale wielka sprawa, problem w tym, że są to szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
mi tez by sie odechcialo seksu po czyms takim. rownie dobrze moglby opowiadac kumplom jak robisz kupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZWIAZANIE
jesli odechciewa Ci sie sexu, to go przetrzymaj az mu jajka spuchną i jak w koncu zapyta co jest z Toba, to mu powiedz jaka jest przyczyna, podziala! w trosce o zaspokojenie swoich potrzeb bedzie trzymal buzie na klodke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile zdziwiona
Tak też robię:-) Ale nie żeby się zemścić, ale żeby jakoś do niego doszło, że mnie się to nie podoba. A skoro mózg w głowie nie potrafi zrozumić, to może drugi "ośrodek myślenia" zaczai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie opowiada, ale mi się parę razy zdarzyło na imprezce coś tam bąknąć, jakie figle w łóżku wyprawiamy i nie powiem, żeby był z tego zadowolony. Więc wiem, co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemile zdziwiona
misie złośnisie--> dobre, dobre:) Ale nie chce wpędzać go w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×