Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezla jazda

czat, zaproszenie na sex i....

Polecane posty

Gość dojrza
ile lat musi mieć dojrząła pani, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedź
mysle, ze 40 lat i wiecej moze byc takim wyznacznikiem zarowno dla 20 jak i 30 -latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger1990
Witam mam 23 lata jestem konkretnym dyskretnym chłopakiem z problemami finansowymi. Zawodowo jestem technikiem masażystą w życiu prywatnym zajmuje się sportem szczególnie sztukami walki oraz kinematografią szczególnie angielską i francuską. Poszukuje kobiety z Częstochowy bądź okolic która szuka niezobowiązującego układu z możliwością zasponsorowania. Mogę być dl Ciebie kim tylko zechcesz chcesz mieć dziwkę bądz czułego kochanka napisz jestem otwarty na wszystkie propozycję. Mam nadzieje że znajdę tu tego czego szukam już od miesięcy a grunt pod nogami się coraz bardziej pali. Pozdrawiam Robert kontakt roger1990@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to przeżyłam !
Wiedziałam ,że to fajny facet....i nic poza tym. Serce podchodziło mi do gardła,gdy otwierałam drzwi... Okazał się ..idealny dla mnie pod każdym względem... Szalony,spontaniczny ,ostry seks...bez romantycznych bzdetów....Byliśmy zbyt głodni siebie,żeby bawić się w sentymenty....Bez zbędnych słów i pytań...brał mnie ,a ja jego....Nie znam jego imienia,nie wiem skąd jechał do mnie taki napalony ale ... Znam jego fantazje,on zna moje....mam nadzieję je wszystkie spełnić....Życzę wszystkim takich mega wrażeń... Skarbie,wiesz,że ja tu czekam....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok.szukam uległej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jutro mam 9 lat stary lubosz za boiskiem czerwonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×