Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ssstokrotka

sex przy obserwatorach...

Polecane posty

Gość dojrzała monika
Jak pisałam wcześniej na tym forum nie. Jak maila podasz to natychmiast wyślę informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Harry7712@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Monika Monika podaj adres mail mam tylko twój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy co lubią patrzeć, a inni lubią być oglądani ;) Jak kiedyś rozmawiałam z facetem z szowup, to on mówi, że tylko przy "kibicach" umie się podniecić naprawdę :) Tak więc są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Do gośćja. No wysłałam maila na podany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Tak tylko nie mam twojego maila. Wyświetlił się tylko nick Monika Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za frajerzy, dajecie się wkręcać pedałowi który maile pozyskuje, ale i mnie kiedyś tak wkręcił, zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środę jestem w krakowie przejazdem może jakaś parka albo pani ma ochotę być podglądniętą w plenerze? Darek 39 snap@pisz.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma odwagi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uprawiałem z dziewczyną seks w kinie^^ piękna sprawa!!! Ona piękna kobieta piękne ciało, ja przez naturę obdarzony to jaralo mnie jak w kinie zaglądali na nas cały czas!!! Mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arie31
Ja namawiam swoją żonę na sex z obserwatorem, nie zgadza się na trójkąt to może uda mi się ją namówić na obserwatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:59 - skąd wiesz że to pedał ? Pedałów interesują faceci, a jego kobiety.To prawda, że ZBOK, ale chyba nie pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwatorium jest w klubie swingers,można się swobodnie kochać przy wszystkich gościach bo inni też to robią,i nikt nie robi problemu czy kochasz się z żoną,kochanką czy poznaną przed chwilą partnerką.Ja mam Jarka,który mnie dosiaduje a mąż obserwator siedzi w spodniach i NIC.Seans z Jarkiem trwa cały wieczór3-4 godziny i lizaniom nie ma końca,zawsze się rżniemy jak mam dni nie płodne bo nie zakładam mu gumkę,itak już 2 lata.Do klubu chciałam zmusić męża,był ale bez entuzjazmu.ZJarkiem w klubie rzadko razem się walimy zawsze mamy partnerów miejscowych,ach jaka uciech,mówię wam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu mam 1 pokój to synek 8 lat widzi jak wujek mnie całuje,ssie cyca,podnosi sukienkę i liże fifulkę choć udaje,że ogląda tv lub komórkę,jak już dojdziemy do chcicy to idziemy do kuchni i muszę się wykrzyczeć że doznałam orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwowany
Hejka. Seks przy obserwatorze jest zaje******. Moja zone bardzo podnieca, jak ktos na nas patrzy. Robimy to raz na jakis czas przy chlopakach poznanych na portalu. Obserwator moze dotknac biustu czy nog ale nie ci***. Oczywiscie wali sobie konika, wiec wszyscy sa zadowoleni. Najtrudniej przelamac pierwszy wstyd i sie rozebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy obsereatorach nie, ale w plenerze jest bardzo przyjemne. Polecam każdemu spróbować chociaż raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież wielu parom się zdarzyło ze ich ktoś widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My parę razy mielismy seks przy drugiej parze. Trochę podniecająco trochę deprymująco było. Sami we dwoje miewamy lepszy seks ale w obecności drugiej pary też jest fajny od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×