Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kOnWaliaa

Strasznie gruby...

Polecane posty

Gość kOnWaliaa

Witam, niedawno rozpoczelam wspolzycie z moim chlopakiem, nasz pierwszy wspolny raz nie byl moze przykladem wysmienitego sexu, gdyz bylo to nawet troche niezdarne i wlasnie pierwsze...ale moj kochany ma grubego czlonka, kiedy wchodzil we mnie czulam bol i jednoczesnie podniecenie, ale zastanawiam sie czy z czasem kiedy nasze wspolzycie stanie sie bardziej regulane nastapi naturalne dopasowanie naszych ksztaltow, ja jestem drobna i ciasna i obawiam sie troche tego "niedopasowania".mam nadzieje,ze z czasem kiedy oboje odrzucimy niesmialosc jaka towarzyszy naszym poczatkom bedzie wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaa
😭 😭 olaboga! olaboga! to straszne💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma niesmialosc do niedopasowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOnWaliaa
moze byc tez tak, ze za kazdym razem bede czula wiecej bolu niz rozkoszy i to mnie martwi...a ta poczatkowa niesmialosc jest zwiazana z duzym stresem, no nie mowcie mi,ze odrazu wszystko swietnie wam wychodzi w lozku... moze sa tu jakies kobietki, ktorych mezczyzni sa troche "grubsi" od przecietnej i jest im dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaa
Lusesita de Milagros Dolores, Tobie to w glowie chyba tylko kafe a ten seks to chyba tylko tak dla szpanu😭😭caly dzien tu siedzisz💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj eks byl dlugi i gruby. Bolalo mnie zawsze, a wspolzylismy pzrez rok. Ja ci nie odpowiem wiec na to pytanie. Wiem tylko ze na poczatku bolalo bardziej niz pozniej.....kiedy hmmm, moja pochwa juz sie rozciagnela na tyle zeby mi se ten jego pisiorek miescil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, smieje sie z tego co napislalam, ze moj eks byl dlugi i gruby heheheheoczywiscie chodzi mi o to z emial duzego i grubego czlonka, a ze nieniestety nawet teraz po kilu latach caly gosc mi sie jedynie z seksem kojarzy to moze stad ten dziwny poczatek zdania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dżizuś, sorka ze nazwalam cie facetem, ale nie wiedzialm po prostu, heheheMoje topiki tez pokasowali, nawet jesli w temacie nie mialy slowa eurowizja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaa
😭😭powiedziala co wiedziala, a prawda w oczy kole💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie kasuja o tych wszystkich analach, albo w niektorych tematach jest tyle przeklenstw, to jakos ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOnWaliaa
pozdro600 ---> dzielna jestes znoszac "bole" rok:-) anal odpada zdecydowanie, jakos mnie to nie kreci i nie bedzie, brrr a pozatym to ja zylam sobie troche czasu w celibacie i czuje sie jakbym stawiala pierwsze kroczki, jakies umiejtnosci techniczne mam opanowane ale trudno sie tak nauczyc drugiej osoby od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego
koń z Walii wypowiada się w rodzaju żeńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOnWaliaa
Nie zauważam błędów, ponieważ mam wzrok zamglony ekstazą jakiej doznałam po penetracji drzewcem sztandaru czternastej drużyny zuchowej "Leśne ludki" z Bydgoszczy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×