Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

PROBLEM Z eMule pomoże ktoś ???

Polecane posty

otóż wpisuję nazwisko wykonawcy lub zespołu naciskam START i zamiast listy piosenek pokazuje sie komunikat: \"Your client ist too old. Please upgrade to last version!\" oraz z boku : Rozmiar: 942.22 MB, Dostępnych: 987 oraz ID Pliku: 222222223222222222222222222 nie wiem czy to znaczy, że mam nieaktulaną wersję i muszę zainstalować nowa ?? a jeszcze wczoraj normalnie ściągałam piosenki i nic sie nie działo dodam że posiadam wersję eMule v.0.43a proszę o pomoc - dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyrazniej nowa wersja wyszla i musisz zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno pytanko :) bo jak klikam na ten link to wyglada na to ze moge pobrac nową wersję emuli ze starej wersji ale jak ją pobiorę to stara mi sie automatycznie odinstaluje czy sama bede musiala to zrobic ? bo mam dosyc maly dysk i nie wiem czy te 987 MB gdzies wepcham jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa wersja zainstaluje sie na stara i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 grosze ----> a skad sciagnać te 1.1 ? bo jestem okropnie antytechniczna i cos czuje ze nie podołam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
God ----> juz zaczelam sciagac ale znajac moj mega szybki internet potrwa to jakies 8 miesiecy :) no ale coz moglam wczesniej wpasc na to, ze kiedys ta wersja traci waznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snuskaaaaaa
hej ja mam straszny problem bo juz od miesiecy szukam kogos kto mi pomoze mam zainstalowany emule 047a i laczy ale nie moze sie polaczyc co ja mam pozmieniac w ustawieniach zeby nareszcie chodzil bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lipa :O sciagam nową wersje od ponad 2 godzin i mimo że jest ona dostepna od ponad 900 użytkowników to nic sie nie pobiera :O ani 0,00002 procenta nie poszło :O skąd można to ściągnąc ?? bo ja sie nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Johnny będe dozgonnie wdzięczna :) 🌻 jagusiabochnia@poczta.fm tylko poprosze jeszcze o wskazówki jak to instalowac bo jak juz wczesniej wspomnialam jestem szalenie antytechniczna a moja wiedza zamyka sie na właczeniu i wyłączeniu komputera :) ale jak napiszesz co i jak to sobie poradzę bo bystra jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie wyśle na pocztę, bo to plik .exe i pewnie nie przejdzie, a pakować nie będę, bo może sobie nie poradzisz. Wrzucam na www, zaraz podam adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pupcia69.w.interia.pl/eMule0.47a.exe kliknij, ściągnij Jak się ściągnie uruchom ten plik. Włączy się instalator, potwierdzaj wszystkie komunikaty aż do końca. Tylko na ostatnim ekranie zanim klikniesz \"Install\", tam gdzie jest podana ścieżka gdzie ma instalować, kliknij na \"Browse\" i wskaż folder, w którym teraz masz zainstalowane eMule (C:\\Program Files\\eMule), bo ta domyślnie ustawiona ścieżka nie musi się zgadzać z tym, co masz na kompie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje chłopcy :) teraz dopiero weszłam i zaczynam ściągać z tej stronki a jak juz mowilam mam mega szybki internet wiec troszke to potrwa na bank :D ale jak juz sobie poradze to dam znac :D dam rownież jak nie będe sobie mogła poradzic :) dzięki jesteście kochani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam problem kolejny :O klikam na tą ikonkę ktora pobralam i jak daje uruchom to pojawia sie komunikat : \"The installer you are trying us is corrupted or incomplete. This could be the result of a damaged disk, a failed download or a virus. You may want to contact the author of this installer to obtain a new copy. It may be possible to skip this check using the / NCRC command line switch (NOT RECOMENDET)\" dupe z tego rozumiem w każdym razie jak daje OK a innej opcji nie ma to znika komunikat i nic sie nie dzieje tzn nie instaluje sie :O jasna pała i nie wiem co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten komunikat mówi, że instalka jest uszkodzona albo niekompletna. Może coś źle mi się wrzuciło. Spróbuj ściągnąć z tej stronki, którą podał God (pobierz: Instalator).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johhny ---> ale jak wchodziłam na tą stronke którą podał GOD to tam jest kilka rzeczy do pobrania i nie wiem czy mam je wszystkie po kolei pobierac ?? bo nie znalazlam tam wlasnie zadnego instalatora albo ślepa raczej jestem :) aha a co z tym co ściągnęłam z Twojego linka ?? mogę to po prostu usunąć czy trzeba to odinstalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jednak glupia jestem :O Johny daje POBIERZ i otwiera mi sie kolejna stronka i każą wybrać kraj i kontynent :) i teraz pytanko ?? moge pobrac pierwsze z brzegu czyli Ameryke Polnocna czy to ma jakies znaczenie ?? a Polski tam nie ma :) sorki że tak nudzę ale sam rozumiesz : Baba zabiera sie do instalowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ołrajt :) ale bądź w pogotowiu bo niebawem pewnie sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnny udało się :) :) :) jej jaka jestem dumna :P sprawdziłam i wszystko pięknie działa cyc malina :) juz sobie ściągam pioseneczki :) tylko wiesz jak uruchomiłam to nowe zainstalowane eMule to się różne dziwne polecenia ukazywały m.in jakas nazwa usera, jakieś cyferki itd nie wiedziałam więc cały czas dawałam dalej, dalej, dalej ... i mam nadzieję ze to byly jakies duperele nieistotne :) DZIĘKUJE BARDZO UPRZEJMNIE ZA POMOC 🌻 🌻 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno : albo mam wrażenie bo jestem tak podniecona sukcesem ale cos mi sie wydaje ze ta nowa wersja smiga 30 razy szybciej niz stara :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie po części to z podniecenia tak CI się wydaje ;-) :D Choć z drugiej strony każda nowa wersja jest bardziej dopracowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnny nie mow bo juz mi 3 piosenki sie ściągnęły a normalnie musiałam jakies 2 dni czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×