Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwa

problemy z minetka

Polecane posty

Gość wstydliwa

no więc mam problem z seksem oralnym a dokladnie z tym ze nie potrafie przezyc orgazmu gdy zaspokaja mnie moj chlopak:( doszłam do tego ze on po prostu zbyt mało uwagi poswieca łechtaczce, w zasadzie to liże wyłącznie inne rejony cipki. no własnie...nie wiem za bardzo jak mam mu powiedzieć o tym, których rejonow stymulacja kreci mnie najbardziej?:) no wiem ze szczerosc i ze trzeba mowic, rozmawiać...ale to moj pierwszy kochanek i stad moje opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka22
Wiesz , ja tez mam ten sam problem, moj facet po pierwsz\e to nie lubi robic minetki, tzreba go namwiac, a jak juz zacznie to robi to bardzo spokojnie, bez szalenstwa , i lize ciagle powoli to samo miejsce, nie daje mi to wielkiej przyjemnosci, kocham go bardzo jest cudownym kochankiem jesli chodzi o sam seks ale gra wstepna mu nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
buhahaha jak moze byc wspanialym kochankiem jak gra wstepna do dupy :O wsadzic i wyjac kazdy potrafi co innego popiescic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinee _
weź jego paluszek i skieruj w miejsce w którym odczuwasz największa przyjemność powienien zrozumieć a poza tym powinniście na te tematy rozmawiać i nie traktować tego jako temat tabu pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa
no chyba mu jednak pokaze o co chodzi bo i on sie martwi ze mi nie daje przyjemności..wiec w sumie czemu nie?:P oj ja jakas dziwna jestem chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka22
jest doskonałym kochankiem, bo potrafi mi wsadzic kulki analne do nosa i wyciągnąć uchem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
a to respekcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir
To tak jakby kobieta lizała fiuta od góry do dołu nie biorąc w usta żołędzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinee _
wstydliwa uwierz dobrze Ci radzę :) gdy zaczęliśmy z moim chłopakiem współżycie było różnie bo przecież nie znaliśmy jeszcze swoich ciał On pokazał mi co mu sprawia niesamowitą rozkosz, ja również pokazałam ..i co? i dziś odlatuję gdy dostaną się tam jego paluszki lub języczek :) do tego dużo było rozmów na ten temat , po prostu nie baliśmy się o tym rozmawiać i do dziś jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
mój niestety tego nie potrafi. Zazwyczaj pluje w mój cuchnący otwór kloaczny z odległości 3 metrów zwisająć głową w dól z żyrandola. Czasami robie mu kawał i w ostatnim momencie przysuwam się bliżej, ale woń mojej piczy drugiej świeżości obezwładnia go do tego stopnia, że spada na głowę i odechciewa mu sie dalszych igraszek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaHola
PS wlasnie kurna skrecil kark.no to po temacie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa
shinee dzięki za slowa otuchy :) powoli zbieram sie na odwage by powiedziec o co chodzi i co jest nie tak:D ehh, obym przelamaal ten wstyd w koncu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ame
hola hola, uwielbiam cie, proszę, WIĘCEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć swoje zdanie
Wiesz jak jest najlepiej?Palcówka+minetka,wsadza palce do pochwy i nimi porusza i liże językiem łechtaczke! mniammm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowany men
pokaz mu sama,daj przyklad,sama siebie po cipie zacznij lizac,niektore cipy sa brdzo brzydkie ze nie chce sie ich lizac,czasem nieladnie pachna-wtedy wlasnie lize je w jednym miejscu i chce szybko to skonczyc,ohyda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
szczera rozmowa to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspany
znajdź faceta z szorstkim językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×