Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pierwszy Głupek III RP

Głupia sprawa......

Polecane posty

Gość brunetka_bis
hahaha, ubawiłam się! no po prostu miałeś pecha, i to samo biedak który się tam wcześniej załatwiał i coś wypłynęło z powrotem; ale spoko, sprytnie z tego się wywinąłeś a sąsiad na pewno się nie zorientował co masz w siatce (no czasem wynosi się coś np co zrobiło jakieś zwierzę czy inne brudy)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remember
Dobry dowcip gdybym mial macice zapewne by mi wypadla lub choc troszke zaswedziala ;) ze smiechu. Inna zabawna historyjka. Dopiero co zapoznani chlopiec i dziewcze o oczach duzych zapragneli pobyc ze soba. Ruszyli w objeciach do jej domu. Dziewcze szybko wskoczylo do lazienki obmyc swe cialo. Niestety chlopiec poczul narastajace parcie stolca. Wc razem z lazienka a tam jego wybranka. Plumkanie trwalo za dlugo, tak jak wzrastajace parcie kupeczki. Przekrwione oczy chlopca dostrzegly lezacego zwinietego psa. I tu wpadl na pomysl iscie diabelski. Jak pomyslal tak zrobil, zmajstrowal kupsko w rogu pokoju, i wymyslil ze jak sie wyda bedzie na psa. Wyszlo dziewcze piekne, rozochocone a tu przykry zapach. Co tak nieprzyjemnie pachnie zapytala swego adoratora ? Z pewnym zaklopotaniem chlopiec rzekl iz zapewne pies cierpial i narobil w kacie. Na co jeszcze wieksze sie zrobily oczy dziewczecia i rzekla: jak to przeciez to niemozliwe pies jest pluszowy..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość south park
to był Mr Hankey! Zabiłeś go! Ty draniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczytno
POWRÓT KUPY , EPIZOD 2 a mi się wydaje że to była ZŁA kupa ... obmyśliła plan po czym po słynięciu w rury kibelka... wróciła , aby nękać ... takich jak Ty ;) EPIZOD 3 Po tym jak ją wyrzuciłeś na śmietnik tak się wkurwił że aż urodziła drugą kupę. I teraz mogły nękać ... ŻŁE kupy wiecej idiotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoce wskazane
jest abyś powiedział tej dziewczynie że ma niedrożną ubikację! Wiesz to jest ryzykowne bo jak się zapcha jeszcze bardziej to może wybić i zalać mieszkanie nieczystościami. Wystarczy że zadzwoni do wodociągów i w ciągu kilka godzin powinien podjechać specjalny samochód o nazwie WUKO. Niech oczyści droźność w muszli a zapewniam Cię że już więcej nie będzie takich sytuacji jak nieodpływające gówno! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinko, żal mi ciebie, jestes głupi jak lewy but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehhehehe
całe zycie ze świrami;p dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×