Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie tylko nie to

zdradzilam mojego faceta z jego ojcem

Polecane posty

Gość nie tylko nie to
czy bedzie jakims usprawiedliwieniem ze to byl tylko seks analny? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslimy że bedzie
chłopak nie bedzie mial nic przeciwko analowi z jego starym, spoko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie to
o tym analu to nie ja pisalam, a jegoojca nie kocham, kocham mojego faceta, ale nie spelnia moich oczekiwan w lozku, nie wiem czy to dobrz, po 6 miesiacach zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie to
np: moj chlopak w ogole nie dopuszcza mnie do swej dupki a jego ojciec bez problemu dal mi tylek do wylizania i stad moja desperacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele ja pierdziele
ale szmata ale szmata ale szmata ale szmata ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 6 mesiecy to rzeczywiscie strasznie duzo... po ile Wy macie lat?? myslisz ze jego ojciec w takim razie bedzie akceptowal w przyszlosci Wasz zwiazek?? myslisz ze ne uwaza Cie - sorry - za puszczalska i ze nie bedzie chcial \"normalnej\" kobiety dla swojego syna?? Nie mowie, ze Ty dla mnie nie jestes normalna ale gdybym ja kiedys mala przespac se ze swom ziecem to zroblabym wszystko zeby moja corka juz ne byla z tym facetem.. ne malabym do nego zaufana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwuj sobie nick to będziesz miala spokój. Sluchaj, seks nie jest najważniejszy, pomyśl jak wiele was lączy (tzn. ciebie i twojego faceta), za 30 lat będziecie chcieli mieć o czym ze sobą porozmawiać, wtedy to zrozumiesz. A teraz, to przecież oczywiste, że mężczyźni nie zawsze wiedzą, czego od nich oczekujemy w lóżku, powiedz mu o tym, bo sam sie nie dmysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________________________
pierwsze co zeob to sie upewnij czy nie jestes z ojcem w ciazy bo potem sama nie bedziesz wiedziala czy to z nim czy z synem :) po drugie to na twoim miejscu bym zerwala z chlopakiem i nie pokazywala sie mu na oczy po 3 co to za ojciec ze z syna dziewczyna sypia,po 4 wstyd jak nie wiem co jesli to na jaw wyjdzie jestem 100% pewna ze chlopak cio nie wybaczy i jeszcze sie ojca wyzenkie ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie to
ja 24 , moj facet 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
zachowałas sie najdelikatniej mowiac nie fair!!. ale ojczulek chłopaka tez nie jest bez winy.. jak on mogł przeleciec dziewczyne swojego syna?? nie myslał o tym, ze moze zranic tym syna?? no bo ciebie to raczej nie zranił co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele ja pierdziele
ale dziwka ale dziwka ale dziwka ale dziwka ale dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja już naprawde musze lecieć. A może po prostu zapomnij o tym co sie wydarzylo i udawajcie że wszystko jest w porządku... Nie, naprawde nie wiem jakie będzie najlepsze rozwiązanie. Trzymam kciuki, żeby wszystko ci sie udalo. Pozdrawiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie moglas porozmawiac ze swoim facetem ze cie nie zadowala w lozku tylko wskoczylas do wyrka jego ojcu?? jak dla mnie ta sytuacja jest beznadziejna bo jak on sie dowie to znienawidzi i Ciebie ojca.. i to Ciebie bedzie obarczal wina za nienawisc do ojca.. wiem, ze to nie ejst latwe, ale powinnas zniknac z jego zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie to
a moze jak mu obciagne z polykiem to mi wybaczy? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie to
to nie ja wskoczylam, to jego ojciec mnie wziął, a ja niestety sie nie bronilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie...
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tesciową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym miala sie... ze swoim tesciem...bleeee ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 24 lata a przenosni ne rozumiesz?? i nie wmawiaj tu ze kochasz swojego faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz na mailla
"nie tylko nie to" może coś ci poradzę klasyk41@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie to
juz nie moge, strasznie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagnooo
ty Qrwo!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele ja pierdziele
ale Qwa ale Qwa ale Qwa ale Qwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"bagnoo\": z tego co piszesz wynika, że niestety... jesteś nikim, prawdziwym bagnem, z takim podejściem do ludzi nie wydaje mi się, żebyś kiedykolwiek znormalnial do osobnika o kretyńskim nicku \"ja pierdziele ja pierdziele\": twój nick sam za siebie mówi... a tak na przyszlość: lepiej milczeć i wydać sie glupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie oceniaj ludzi, bo sam jak widać nie masz się czym pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Matko900000
no to dałas popis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestes najzwyklejsza szmata!!!!!!!!!!!!!!!!!jak ty wogole masz czelnosć pokazywac sie na oczy swojemu facetowi i jego matce????????????????????ten jesgo ojciec to tez niezly skur*****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i ty mowisz ze go kochasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestes poprostu smieszna i zalosna!!!!!!!!!!!!!po 6 miechcach zwiazku ale masz problem!to trzebabylo sie najpierw poznac a nie do lozka wskakiwac widze ze zwiazek tylko na seks przeliczasz!!!!!!!!!!!!wynos sie z jego zycia bo jak sie dowie to cie znienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
faktycznie, sytuacja niewesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko mnie moj przyszly przedstawil swoim rodzicom moj przyszly tesc mi sie bardzo spodobal wysportowany szczuply sympatyczny.Po slubie na poczatek zamieszkalam z mezem u tesciow, zaraz jak tylko spotkalismy sie w cztery oczy to byl komplement mnie to sie podobalo bo od meza tyle nie slyszalam,Tesciowa pracowala w tym samym zakladze co moj maz tesciu juz gdzie indziej a ja jeszcze w innym,Zblizala nam sie pierwsza rocznica slubu Byl czwartek wieczor zadzwonil telefon tesciowa odebrala i placz,gdy odlorzyla to nam powiedziala ze siostra ktora mieszka w niemcach jest w szpitalu bo miala wypadek, Rozpoczela sie narada jak najszybiej moze u niej byc, wybrali samochod,ale jaki kierowca,juz po chwili tesciu odpadl zostal tylko moj maz,a ze razem pracowali to z urlopem nie bylo problemu.W piatek rano zaraz nerwowka,tesciowa pojechala do firmy,po dwuch godzinach wrocila z tygodniowym urlopem dla siebie i mojego meza Samochod zaladowali i w droge ruszyli, nawet mi nawet iskierka nie zaswiecila ze moge byc komlementami zasypana,Ja gdy wieczorem z pracy wrocilam troche pozniej bo podrodze zrobilam zakupy.Zaczelam wnosic to co kopilam a tesc wyskoczyl i mowi mi czemu zlotko sie meczysz i juz ladny bukiet komplementow otrzymalam, Nie bylo przerwy zeby jakies sloeko podniecajace nie powiedzial, Gdy z lazienki wychodzilam wpadlam na niego a on znow jakie ty masz ladne piersi i cos tam jeszcze ale nie sluchalam. Po chwili zaczelam kolacje przygotowywac przyszedl i pyta czy moze ze piersi dotknac ze juz dawno o tym marzy, wrzeszcie sie go za pytalam czy tato wie co tato robi .szybko i bardzo podniecajaco mi odpowiedzial i podszedl mnie od tylu i poczulal na moim posladku jego juz twardego penisa energicznie go za niego zlapalam i pytam co to jest.i co to ma znaczyc tez mi odpowiedzial to ja sie go zapytalam czy naprawde chce sie ze mna kochac i jak sobie to wyobraza,I powiedzialam mu jak mnie przekona i zapewni mi tajemnice to mozemy podyskutowac.Zaskoczylam go bo poszlam do lazienki wszystko z siebie zdjelam zostawilam tylko figi na sobie i biostonosz specjalny podtrzymujacy ale nic nie zakrywajacy moje piersi i wyszlam i pytam czy moge tak usiasc przy stole.Po kolacji juz posunelam sie duzo dalej siadlam sobie obok niego czulam ze on juz nie wytrzymuje to zapytalam sie go gdzie to robimy,wstal podlozyl rece pod moje cialo podniosl polozyl mnie na lozko i sciagnal slipy i ukazal sie az mni oddech przytkalo ja juz poczulam ze juz jestem mokra to nie bedzie problemu.zwrocilam sie do niego z prosba;tato prosze na poczatkuwolno ,zapewnil mi to gdy zaczal we mnie wchodzic poczulam go jak mi go wpycha gdy juz mialam go w polowie wemnie to unioslam sobie pucie szybko do gory i wbilam sobie sama calego i swietnie sie poczulam,Bardzo krotko mu powiedzialam.Tato rznij mnie tak do rana,to byl najlepszy sex jaki do tego wieczoru z poprzednikami mialam i prze takiego duzego tez nie bylam rypana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały ogier
mam nadzieje że jak pósciłaś sie ze starym to miałaś pachy i c*pke wygoloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×