Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rudka

Czy na kawiarni można zarobić?

Polecane posty

Prosze o informację wszystkich tych, którzy mają kawiarnie? Czy to dobry biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Polomski
Jesli w dobrym punkcie, to zarobic mozna sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca...
ja mam kawiarnie w centrum Krakowa na dobrej kawie np coffie lumack zarabiam 10 zł mna filizance.takze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca...
coffie luback chciałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Potrzebującej, Proszę powiedz, jeżeli oczywiście możesz, jak dużą masz kawiarnie i czy sprzedajesz również jedzenie? Czy kawiarnia wymaga innych pozwoleń niż tzw. pełna gastronomia? Coffie luback? Nie mogę znaleść niczego takiego w necie. Czy to nazwa dystrybutaora czy marka kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca...
To nazwa kawy a nie dystrybutora to rodzaj najdrozszej kawy na świecie 500gram kosztuje około 300$.Kawiarnia jest dosyć spora na około 80-100osób.Pozwoleń innych nie potzeba niz do gstronomii.Prócz kawy posiadamy rózne rodzaje herbat oraz słodycze( ciastka, ciasta, cisateczka typu w-z ptys itp ) jest mnóstwo rodzajów tych ciast.Mozna równiez u nas wypic czekolade kakako czy tez inne napoje gorace tego typu.Posiadamy latem równiez mrozone soki owocowe oraz lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....nowa......
czy ta kawa to jest ta z przetrawionych ziaren zwierzaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca...
Tak tylko xle ci napisałam nazwe dltego nie mogłaś jej znalęźć dopiero teraz zauwazyłam błąd.Powinno się pisać LUWAK.Kawa Kopi Luwak, to najdroższa i najrzadziej spotykana kawa na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca...
częsciowo strawione ziarna tej kawy sa wydobywane z odchodów lisa indonezyjskiego o nazwie LUWAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za informacje. Mam jeszcze kilka pytań. Ile czasu dziennie zabiera Ci zajmowanie się kawiarnią (masz pracowników czy sama pracujesz)? Masz kelnerów, kelnerki czy jest tylko bar? Dużo musiałaś zainwestować? No i jak jest z obłożeniem, 20 - 25 stolików to sporo? Ruch jest cały czas? Przepraszam, że tak wypytuję, ale bardzo mi zależy na rozkręceniu takiego biznesu w Warszawie a wiadomo, że tutejsi właściciele nie odpowiedzą mi na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca...
No jacyś podszywacze sie znaleźli, to wyzej to nie ja!!! A wiec tak!!! mam 5 pracowników, ciastkarza barmana i 3 kelnerki.Ruch jest dośc spory.Jak jest wiekszy to dochodza jeszcze dwie.Pieniedzy trzeba było dosyć sporo zainwestowac gdyż to jest kawiarnia na poziomie.Wystruj elegancki.Ja sama tam zawiele nie robie poza nadzorem wszystkiego i ząłatwianiem zleceń i zamówień towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebująca...
Wiekszośc produktów typy ciasta zamawiam w cukierniach , bądz półfabrykaty.Drobniejsze sprawy cukiernik wykonuje na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Potrzebujaca, niedlugo jade do Krakowa, powiedz gdzie miesci sie Twoja kawiarnia, to wpadne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby Pozegnanie z Afryka? :) podobno ta kawa (luwak) dostepna jest w Polsce tylko w kawiarniach tej sieci. Jesli tak, to czy moglabys powiedziec, jak otworzyc taka \"sieciowa\" kawiarnie? to dziala na zasadzie frenchisingu czy jakos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POKA POKA
TRIBECA COFFEE St.Miasto (i okolice) Rynek Gł. 27 Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Warszawie to bardziej kawiarnie, niz sklepy... chociaz faktycznie kawe tez mozna tam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebol27 prawdziwy
podszywałaś się w temacie o piersiach hahahahaha ciekawskie jajco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POKAAA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze mozna! To bylo moje marzenie. Otworzylam wlasna kawiarnie w http://www.coffeezone.pl/pl/ kupuje aromatyczna kawe - naprawde dobry wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja013

Mogę polecić Nowakowskiego, bardzo fajny lokal, miła obsługa i dobre desery do tego pyszna kawa. Polecam 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×