Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janka-pierwszy raz

3 tydzien ciazy-czy to dobry obraz usg???????????????????????????

Polecane posty

Gość janka-pierwszy raz

Dziewczyny -pomozcie: Jestem w 3 tyg ciazy-tak powiedzial lekarz na podstawie usg. A wyniki:pecherzyk ciazowy 12 mm z widocznym pecherzykiem zoltkowym... Czy te 12 mm to faktycznie 3 tydzien ciazy. Kiedy zrobic 2 usg na ktorym bedzie widac 'cos wiecej'. Bardzo prosze o wskazowke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia13
nie wiem jak to liczy twój lekarz, natomiast wg większości publikacji z jakimi się zetknełam ciążę liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Jeśli twój lekarz liczy ciażę od terminu prawdobodobnego zapłodnienia to tak ja liczę jesteś w 5 tyg i obraz na usg jest jak najbardziej prawidłowy. Gratulacje :-) Jeżeli pójdziesz na usg za 3 tyg z cała pewnością zobaczysz juz maleństwo i bijące serduszko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno nie 3 tydzien
za duze to Twoje malenstwo! Ja w 3cim tygodniu od zaplodnienia (czyli biorac pod uwage "wiek ciazowy" - w 5tym tygodniu ciazy) mialam robione USG i pecherzyk mial 4 mm (i to jest wielkosc prawidlowa). moze nie 16 a 1,6 mm? i wtedy to bylby 3 tydzien ciazy w sensie tydzien po zaplodnieniu? To by sie chyba bardziej zgadzalo... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry mialo byc nie12 a 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzisz Batmana
więc ciesz się, niewiasto. To jak Noe, tylko po nowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
"nie 12 a 1,2 mm" - tak mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×