Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bulwa

zazdrość

Polecane posty

Gość Pani Bulwa

Mam pytanie do kobiet. Jak sobie radzicie ze świadomością, że wasz partner spogląda i podziwia inne kobiety, być może atrakcyjniejsze od was. Czy nie przeszkadza wam, że podniecają go inne kobiety, które ogląda roznegliżowane w internecie, gazetach lub na filmach? A jeśli to wam przeszkadza, to jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć swoje zdanie
Kobiety oglądam sama :P A seks uprawia tylko ze mną więc mi to nie przeszkadza :) Razem oglądamy dziewczynę i mówimy co ma ładne a co brzydkie.Ciekawe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce zyc
ja nie moge tego przezyc. nie oglada filmow erotycznych (mam nadzieje). gdyby ogladal to bym z nim zerwala bo uznalabym to za zdrade. jedny slowem nie radze sobie zupelnie!!!! mam kompletna obsesje spowodowana przeszloscia i moze tym ze nie akceptuje siebie ( mam bulimie i depresje) a bardzo kocham mojego faceta. jestem z nim 5 lat. gdy patrzy na piekna kobiete np. w tv to mam mysli samobojcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroda
Co do oglodania filmow to tez jestem przeciw , a jesli chodzi o patrzenie na inne Hmm..Raczej nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bulwa
A faceci? Bo ja mojego raz przyłapałam na wylizywaniu odbytu sąsiadowi - byłam wkurzona co prawda i wyzwałam go, ale w sumie mentalnie tak bardzo mnie to nie obeszło To był tylko facet, jako główne zagrożenie postrzegam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×