Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość handsome man

szpagat!!! mozecie tylko o tym pomarzyc, pffff

Polecane posty

Gość handsome man

my faceci to uwielbiamy gdy kobiety sa rozciagniete i w czasie sexu potrafia zrobic szpagat i jeszcze kilka innych sztuczek zarezerwowanych tylko dla najlepszych. No ale co wy, hohsztaplerki iternetowe mozecie o tym wiedziec?? Siedzicie tylko przed monitorami, madrzac sie na kazdym temat, a sadło wa rośnie. Udajecie specjalistki i boginie sexu, a jestescie mocne tylko w gadce. Znam takie jak wy, na forach chwalicie sie co to nie wy, a w realu lezycie jak klody, bo swoje wyczyny przezywacie tylko w myslach...pfffff, mam z was niezla beke, grube, zapyziale internautki, wezcie sie za siebie, potrenujcie brzuszki i rozciaganie i skonczcie z tym netem! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyganiaj sie
wieczorami popierdalam po necie, popierdalając na steperze ludziku pfffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany ty się tak nie dziw
wam też sadło rośnie apenisy zanikają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tego problemu kochana, no ale co wy mozecie wiedziec? Macie jakichs brzydali, ktorzy was akceptuja, nie znacie zycia na poziomie, pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniutka
ty handsome pewnie jesteś najbardziej handsome na tej planecie, bujaj swojego obwisłego wora stąd!!! PS. Ja robie szpagat bez problemu do wielu lat , a neta lubię :classic_cool: Jedno z drugim nie ma nic wspólnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany ty się tak nie dziw
myślę że masz przerost ego i prostaty i jądra do kolan:) i jesteś cnotliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka beeeeeczka
uderz w stol a nozyce, tudziez pyziaczki sie odezwa :) cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a beczka się toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniutka
bujaj się stad wieśniaku :O takich jak ty po smrodzie można poznać nawet przez neta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka 24
hej lubisz jak kobieta slimakiem po podlodze jezdzi w szpagacie> a jak sie przyssie? hihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinista piepszony
autor topiki ma racje, wzielbyscie sie za siebie, poruszaly troche! nie lubimy zapyzialych okularnic i internautek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawiec bez miary
bueheheheheh,a moj poprzednik wazy 100kg:p szowinista piepszony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinista piepszony
no i co ze tyle waze? moj apel dotyczy tlustych zapasionych internautek baranie:P sa wstretne,bek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinista piepszony
tlusty wylewby brzuch zaleje piekno szpagatu i przylegajacy do podlogi trojkacik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"handsome man nie mam tego problemu kochana, no ale co wy mozecie wiedziec? Macie jakichs brzydali, ktorzy was akceptuja, nie znacie zycia na poziomie, pffff \" Wszechwiedzący debil:D Tyle wiemy o Tobie, co Ty o nas frajerze....moze byś wyskoczył z netu i poszedł cwiczyć życie na poziomie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maniaczka
nie ma nic, ale się faceto dowartościowac jakoś musi, to pieprzy co mu tam ślina na jęzor przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem , że ty jesteś umięśniony masz płaski brzuch , robisz szpagat , kwiat lotosu i mostek .... w przerwie pomiędzy uprawianiem boksu wyciskasz ciężary i biegasz do salonu odnowy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoniak
maniaczka jak masz na takiego ochote to zapraszam do siebie:D bedziesz zadowolona kobieto:P maniaczka to facet podszywajacy sie pod ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście że mężczyzą się urodziłam .... a co do ochoty na takiego amoniak -> bardzo wymagająca ze mnie mężczyzna jest , więc nie wiem czy dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinista piepszony
nie podszywaj sie gruba babo, a szpagat to sztuka, ale co wy mozecie wiedziec, pozdraiwam handsome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinista piepszony
odczepcie sie od mojej tuszy,nie musze ogladac swoich jajek,mam lustro a wy jestecie takie tluste krowy nie ruszylbym was ,mimo ze nawet siurkiem pobawic sie nie moge przez ten cholerny brzuch,ale robi to za mnie panna,to nic ze mam chorobe lustrzana,wy jestescie gorsze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sztuka tylko figura baletowa , ćwiczenie rozciągające , zresztą o czym ta dyskusja robienie szpagatu to nic trudnego jeśli się wie jak się odpowiednio rozciągać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinista piepszony
kocham siebie,swego wprawdzie malutkiego psiurka,szkoda ze do niego nie dosiegam,jak siusiam to kucam:P i tak jestem ladniejszy:P a jak mam pupcie,mhm..jak dwa talerze,trzesie sie przy kazdym ruchu,z zrana to lubie sobie tak w lozku popierdziec,czasem zdarzy sie ze na lozeczko wyleci cos brazowego ale mamusia upierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinista piepszony
jestem taki meski...mama kazdego dnia mi to powtarza:P czy dl psiurka ma znaczenie/ bo ja mam 4 cm jak juz stoi? kolega mi mierzyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handsome men
jestem taki sam jak szowinista piepszony,dokladnie identyczny,spora waga,wielkie dupsko,maly sisior,choroba lustrzana i wlasnie strzleam pierdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×