Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość handsome man

szpagat!!! mozecie tylko o tym pomarzyc, pffff

Polecane posty

haha, szkoda mi was dziewczęta, jestescie zalosne, jak ktos powiedzial uderz w stol a nozyce sie odezwa, co ma szpagat do tuszy? nie sprowadzajmy tego tylko do szpagatu, chodzi ogolnie o to ze o siebie nie dbacie , poznalem kilka z takich jak wy i wiem, zyjecie tylko w sieci, tu jestescie odminami, profesjonalistkami, guru w sprawach sexu, odreagowujecie kompleksy,a w realu?? szare myszki, na ktore nikt nie patrzy, nikt nie pyta o rade,pfffff, moze lepiej wyjsc troche z domu, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego szczekacza
widze ze ty tu uwazasz i robisz z siebie guru tlusciochu,zyjesz w swiecie basni,a wygladasz jak slon z obsranymi gaciami,jestes oblesny i z zwisci dokuczasz dziewczynom,bo zadna cie nie chce,tylko skrzywieni ludzie sa tacy sknerliwi i zrzedliwi,musisz miec kompleksy ale nikt do tej pory ich ci tu nie wypomnial,ze np masz malego,pierdzisz i masz nadwage a niejedna moglaby to uczynic hemoroido z wagrami handsome man jak nie masz co robic to se wagry na jadrach powyciskaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna blondi
handsome man ty pierdzielu zakompleksiony,maminsynku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-rexus
no nareszcie ktos to im powidzial w wirtualne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allee nudyyyyy , handsome man ty to chyba generalnie kobiet nie lubisz co? mogę być szarą myszką , mieć tłuszcz , rozstępy i co tam chcesz mi przypisać , ale nie rozumiem co tobie do tego przecież nie narzekam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera cholera
handsome man, facecie z problemami,nie kazdy jest piekny ale nie oznacza ze musi byc takim sukinkotem jak ty pauko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera cholera
obsrac bym cie nie chciala-jakbys prosil o randke:D twoj oddech czuc nawet przez telefon handsome:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handsome man gey
on nie lubi kobiet,nawet jesli to one go nie znoszą,a geyom sie nie podoba:D:Dma za duzy otwor-powietrze samo schodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet gej
handsome man -nie masz u mnie szans-lubie umytych podła zdziro:classic_cool: dziewczynki skopcie mu to wielkie dupsko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej wroclaw
handsome wypnij tą gruba pupcię z wagrami :D popieszcze cie mocno:D spodoba ci sie:P 🌼 dla ciebie kocie,miauuuuu:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synku, jak bym cie zapiąl to bys sie przezucil na kobiety, tak bycie dupa bolala, wiec zastanow sie 2 razy, poza tym nie lubie kobiet podszywajacych sie pod mezczyzn, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej wroclaw
wez mnie wez,powtorzmy to sprzed wczoraj,miauuu,tylko tym razem zepnij tylek bardziej,miauuu kocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarvangansana
Ja od kilku lat ćwiczę jogę, pomaga dla ducha, ale także ciała... w wielu sytuacjach życiowych. Znamy się tyle lat, a mnie nadal w sypialni udaje się go miło zaskoczyć. Jesteśmy szczęśliwi. Polecam jogę drogie Panie... i Panowie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa..
mozesz byc sobie nie wiem jak przystojny, handsome menie, ale niedouczony. mnie osobiscie facet odrzuca jak pisze z razacymi bledami, to juz o nim swiadczy, nie potrzeba zdjecia ani foty penisa, zeby wiedziec, ze jestes niewart uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dla odmiany
polecam UCZUCIE. I wtedy sex jest super! I nie jest zbyt ważne JAKI jest ten ktoś w łózku, tylko KTO to jest. Panie Autorze Topiku - niech Pan do nas wróci, jak Pan wydorośleje. A na razie życzę dużo radości przy ćwiczeniu POMPEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kobiety to uwielbiamy gdy mężczyzna wie co 9, a 5 to minimum;) uwielbiamy też jak umie chodzić w kwiecie lotosu polecam sirszasany różne odmiany może Ci krew napłynie dokąd powinna i przestaniesz wygadywać te bzdury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera cholera
man ciebie nawet gey odrzucil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki Roman
ja dla ciebie zrobie szpagat bez majtek,pod warunkiem ze sie pode mna polozysz man?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakiakakika
a ty umiesz bałwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smietankaa
handsome manty palancie tez pewnie mozesz pomarzyc, pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze i smieje sie z was zakompleksione dziewczeta z wąsem pod nosem i z chrustem na plecach, no i tak troche szkoda mi waszych ograniczonych horyzontow i nieskomlikowanego zycia towarzyskiego...ja lece do klubu, a wy pracujcie na swoje dioptrie przed monitorem,pfff pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej handsome
wszyscy wiedza ze kucasz gdy sikasz:P ty chodzaca hemoroido,jak nie masz co robic to se wagry na jajcach powyciskaj,wszo lonowa facet ma kompleksy,on kocha kobiety ale one go nie cierpią:P ma zbyt malego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejze man
czy na ciebie nikt w realnym swiecie nie zwraca uwagi,czujesz sie samotny i zagubiony a mamusia cie nie kocha ,ze musisz dopuszczac sie ataku na dziewczyny aby wykazaly jakies toba zainteresowanie? jestes moim klinicznym przypadkiem niedowartosciowania,zapraszam do gabinetu:p darmowa porada bylebys umyty przyszedl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×