Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohohohoho

lód z połykiem

Polecane posty

Gość malami8282828
ja najpierw zaczynam delikatnie dotykac go ...potem wsuwam reke pod koszulke.. nastepnie do bokserek :) ie dotykam czloka tylko okolice ..chce dac mu czas na poddenerwowanie sie (takie pozytywne) potem zaczytam rozpinac mu spodnie ..cluje brzuszek uda ....jaeczka:) jezykiem muskam jego czlonka...pomalu dochodze do gory i zaczynam ssac lizac...piescic jezyczkiem....az do cudownego finaluu... a jeszcze czesto on dotyka mnie po piersiach ( to troszke mi przeszkadza ale dla niego to jest dodatkowy impuls)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoho
no i juz po wszytskim ;p nie bylo tak zle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shogun
Temat super. Ja tam wolę lizać cipkę - chociaż jak kobieta "robi laskę" też jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mis ie wydaje ze mozesz zwymiotowac lepeij uwarzaj ja tylko to widzialm na filmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohohohoho ===> no a moze opowiesz cos wiecej ....;p jestem ciakaWa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top secret
a ja tam to robie i nawet czasami polykam, nie jestem jakas wielka tego fanka ae tez nie marze o ubikacji zaraz po.... ot po ptostu kolejna rzecz a gdy widze ze jemu sie to tak bardzo podoba to daje cholerna sarysfakcje.... to takie straszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
trochę nie rozumiem was dziewczyny... Ja robie swojemu facetowi lod ai to dla mnie nie jest obrzydliwe itp. Dziwi mnie takie podejscie do tego. A jak oni was całują albo liżą to też z obrzydzeniem??? Kurcze, może jesteście zbyt spiętę albo coś? Wiadomo, każdy ma inne podejście do tych spraw ale bez przesady....... Sperma nie jest super smaczna ale żeby biec do kibelka? Coś tu nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozzzzalinda
Jak nie mozesztoniebierz nasile... ja wzielam mojemu facetowi z polykiem bo on nalegał i zymiotowałam mu nabrzuch.. a on odruchem wymiotym nazygał mi na włosy..od tamtej pory nie jesteśmy razem a ja nie robie juz laski bo jak chciałam zrobic nowemu chłopakowi to popusciły mi zwieracze odbitnicy i wyleciało troszke kupki bo sie tak stresowałam, hihihi...i smiercdziało kupom i nowy chłopak tezmnie zostawił,a tennajnowszy od tygodnia prosi o lodzika i ci ja mam zrobic , poradzcie mi ..czy mam ryzykować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przełamałam
wiele lodów,łącznie z sexem analnym którego bardzo się bałam a okazało się że jeśli się chce to jest cudownie ale połknąć nie potrafię.owszem jest zabawa do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie wmwóisz że to obrzydliwe to na bank zwymiotujesz....ja pierwszy raz połknęłam tylko dlatego że spanikowałam i nie wiedziałam co zrobic:P i wcale nie zwymiotowałam...co więcej w ogóle nie poczułam nic nieprzyjemnego...po prostu potraktowałam to jako coś normalnego i nawet nie dopuściłam do siebie myśli że mogłoby mnie to odrzucić czy zniechęcić.... teraz minęło juz trochę czasu i przyznaję że nie lubię tego robić. nie ze względu na smak tylko na sam fakt obcych płynów w moim żołądku...ale nie raz kiedy mam nastrój połykam...no i co z tego? trupem przecież nie padnę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam czuc
kiedy dochodzi w moich ustach...to cudowne dawac mu taka rozkosz...az caly drzy, oddych gleboko...czuje jego skurcze...podnieca mnie to niesamowicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhh
odświezam!! ...a mozecie dać jakąś instrukcje co i jak...bo chcem to zrobić;P ...i chcem go doprowadzić doo...ajjj;P;P!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanstyle
Gdyby to kobiety miały wytrysk, połykanie przez facetów byloby obowiazkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udalo mi sie go 1szy raz
doprowadzic ustami! i polknelam! ciesze sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda15
ja mam 15 lat i jestem z chlopakiem juz od pol roku.perwszyraz zrobilam mu loda po 2 mieiacach chodzenia i...do tej pory to uielbia,watpie,zemu sie kiedys znudzi:p nie mam problemow z polykaniem spermy,bo to jest dla mie dowod zaufania:)wczesnej mnie nie prosi ani nie zmusal..nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izannaizaura
po prostu musisz sie nastawic psychicznie na cholernie niedobry smak i szybciutko to polknac, a potem przyda sie cos obok do zapicia, albo przegryzienia bo ochydny smak pozostanie...mnie czasem az brzuszek boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izannaizaura
młoda - coś c czuję, że jakieś kurwiszcze z ciebie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty Kat
mi osobiście sperma nie smakuje, jest taka mdła;/ ale czego sie nie robi dla ukochanego chłopca;* kilka razy połknełam ale mój chłopak sam powiedział że nie musze tego robić, równie dobrze jest gdy spuści mi sie do buzi, ja po wszystkim dyskretnie wypluje to w chusteczkę i wtedy oboje jesteśmy zadowoloni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek14....14
ja lubie jak mi laska robi loda to jest fajne i cool piszcie na e-mail jak cos chcecie sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorien18
hm. nie wiem dlaczego niektorzy uwazaja ze "robienie loda" jest obrzydliwe. przeciez to tez seks! poza tym swiadczy to jedynie o pelnej akceptacji partnera, oddaniu .. i dlugo by mowic na ten temat. dla mnie chore jest mowienie "to obrzydliwe" . a ze tak powiem "normalny" seks jest ok? . jesli chodzi o polykanie,to ja sie przed tym nie wzbraniam. kiedy roblam swojemu chlopakowi pierwszy raz, nie polknelam. to byla nowa sytuacja i troche sie wtedy balam. ale pozniej juz to robilam. nie jest to obrzydliwe, smaku spermy w ogole prawie nie czuje,bo nawet nie mam czasu zeby sie na tym skupic ;) czuje sie tylko kiedy ta sperma zaczyna wplywac do buzi. ale oczywiscie nie rob niczego wbrew wlasnej woli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlOnDyNeCzKa xD
jak ja robiłam loda swojemu kolesiowi to nie bralo mnie zadne obrzydzenie ... nie rozumiem jak ozna sie brzydzic swojego koelsia co prawda robilam mu dosc czesto bo bardzo go to podniecalo mnie zreszta tez ... xD ... rbilismy sobie nazmiane jakies rzeczy ... ale jak robilam mu loda to mu sie bardzo podobalo bonie robilam jak niektore laski szybko wytryski i gotowe ja sie zawsze najpierw bawie draznie a potem zaczynam he Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimkolwiek jestem
ja jak robie loda swojemu kolesiowi to nie połykam i juz ..nie mam takiej potzreby..wypluwam potem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloeloelo
kurde jak sie juz robi to do konca, dla mnie to by bylo jakies takie hmmm nie chamskie ale nie wiem wypluwanie spermy. jejku przeciez to nie jest nic obrzydliwego... ale ej zawsze mozna isc pod prysznic i przykjac na cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1987
jestem ze swoim facetem od trzech lat, był moim pierwszym i wygląda na to że będzie ostatnim, niedawno się zaręczyliśmy. zrobiłam swojemu facetowi loda i nie było to takie straszne, to tak jakbym ssała ciepłą parówkę. połyk też nie był zły, odrazu sperma wskoczyła mi do gardła tak że nie poczułam nawet smaku i konsystencji. za drugim razem zwróciłam na to uwagę i jakaś bezsmakowa ta sperma, sama w sobie nie jest obrzydliwa a i smaczna też nie ze względu na konsystencje podobną jak w przypadku korzucha na powierzchni ostudzonego mleka. nic strasznego, jeśli chłopak tego chce warto mu to dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNaKrk
...ja też łykam, szczerze to nawet mnie to podnieca :D wylizuje do ostatniej kropelki, moj facet wtedy odpływa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham jak moi kolesie leją mi do ust i na twarz. kocham tez wcierac sobie nasienie w biust to jet takie sexowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindek
Skoro on może to czemu Ty jemy nie. Kiedyś mialam podejscie, tak samo, że jest to najobrzydliwsza rzecz jaka może być, a teraz co? Lubie robić i robie oczywiście tylko temu jednemu, a sperma jak sperma, on może spijać moje soczki to czemu ja nie moge jego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×