Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ach-to ja

Czy można dokonać penetracji naoliwkowanym penisem??

Polecane posty

no to mam nieaktual słownik, albo jakiś błąd, zwracam honor, ale nie zmienia to faktu że na czyjeś pytania odpowiada sie takim czyms... najlepiej posmaruj jakimś innym syfem, WD-40 albo coś takiego :/ chemikalia w pochwe... powodzenia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał - te z pola!!! Zaczynasz mnie fascynować. Kurde - potrafisz na podstawie momentu obrotowego obliczyc położenie punktu G?? Ok - podaje: 3,4 kNm, przy oscylacji 30/min, prawoskrętnie.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z pola
wzorów mi zabrakło , ale jak masz odpowiednie przyłożenie to mnie kurna nadziewaj ino szybko , bo mi się kręt zmieni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
A może Panowie maja na ten temat jakieś zdanie?? Podobało sie Wam, kiedy partnerka Was pieściła naoliwiona dłonią?? Lepiej niż oral??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
A pozostali Panowie?? Wasze kobietki nie wpadły na ten pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradek
to jest zajebiste, jak byla mi to robila to az mi lzy lecialy nie wiem jak i dlaczego ale lecialy, fizyczne doznania lespze jak przy lasce, ale psychicznie wole loda jednak. Sam fakt ze ona go trzyma w ustach i lize to jest podnieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradek
dam ci rade jak to robic. Ustawiasz palce w V jak viktoria, palec wskazujacy i srodkowy i tymi palcami ruszasz w mniejscu gdzie konczy sie glowka a zaczyna reszta, czaisz? w tym takim polaczeniu gdzie sie zaladz konczy, w tym rowku i duzo olwiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×