Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ach-to ja

Czy można dokonać penetracji naoliwkowanym penisem??

Polecane posty

Dziewczyny i chłopaki mam pytanie, mianowcie, mam ochotę zrobić mojemu kochanemu niespodziankę i zrobić wieczorek erotyczny... Punktem będzie stymulacja peniska dłonią ze wspomaganiem oliwki >podobno śiwtna sprawa i przeżycie dla partnera< Tylko nie wiem, czy takim mogę mu pozwolić na penetrację takim naoliwkowanym penisem- bo przecież może to być jakoś szkodliwe... Co o tym myślicie?? Jakie macie doświadczenie?? Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pamietaj
nie lacz oliwki z prezerwatywami, bo za 9 miechow moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
najważniejsze że z prezerwatywa nie mozna łaczyć jak uzywasz innej antykoncepcji to zero problemu...lej oliwki ile chcesz (najlpesza taka dla niemowlaków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez prezerwatywki kochani- bez żadnych tam posredników- FUJ:) Ale czy ni ebędzie żadnego uczulenia, albo innych dziwnych rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
mi sie nigdy podrażnienie ani inne kłopoty nie przydazyły...zresztą te oliwki dla dzieci przeciez są dość delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
no może raz kiedy grupa wyposzczonych murzynów zdewastowałą mój odbyt a kolejności alfabetycznej, ale wtedy nie miałem tej oliwki pod ręką..........do dzisiaj używam pampersa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o to co się może stac kobietce;] Bo to ze partner bedzie szczęśliwy to wiem;] Biedactwo- i tak się im dałeś?? Zapisz się na kurs samoobrony dla kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh........
ja jestem kobietą i mówię o tym o co ci chodzi ;) no chyba że nie odróżniasz mnie o podszywacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko można koleś ale nawet trzeba od czasu do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale skojarzyło mi się z tym odbytem.. Ehm.. ;) Jesli tak mwisz, to jestem dobrej mysli:) Wiesz- zawsze to taki specyfik nienaturalny..a stosowany na delikatne błony... Super-DZIEKUJĘ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooh
Zrób mu dobrze laskę bez oliwki. Potem z prezerwatywą niech wejdzie w Ciebie. Można też np z miodem itp. My z żoną jednak preferujemy dobrą laskę, a potem prezerwatywę i bez zachamowań do przodu. Jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarika
Chcę odmiany:) BEZ oliwki jest zawsze- z oliwka- na specjalne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wiesz
czym nasmarować to słuchaj starego praktyka Rolnika towot to jedyny afrodyzjak, który zapewni twemu lubemu podniebną rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
No dobrze-zapytam... co to jest ten Towot, hę?? Jesli wydzielina z małej jak się kobieta podnieci..to wiesz... Ciekawa nazwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można nie wiedzieć co to TOWOT!!! To smar uniwersalny - DO WSZYSTKIEGO A jak coś jest do wszystkiego to do czego jest..?? DO DUPY.. A jak do dupy, to i do TEGO sie nada. Proste chyba... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
HA HA HA HA HA HA- świetny jestes ;) hihi no wiesz..to ja juz wolę zwykłą oliwkę- przynajmniej pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z pola
Rolnisiu pamiętasz mnie jeszcze? Może posmarujem się towotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to o zapach chodzi... No to nieee - towot odpada.!! To wyłącznie przepracowany olej silnikowy z kosiarki rotacyjnej po sianokosach!!! Przy tych mrozach wskazany dodatek smaru grafitowego i kilka kropel gliceryny.. No i jazdaaaa... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnisiu... rolnisiu... a kropka gdzie??? No i jak to towotem??? Przeciez mówię, że towot jest do DUPY!!!.. a ja prosty ROLNIK jestem - dupy ani nie daję, ani nie używam!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z pola
ale ja tylko za Twoją dupeczkę to bym tylko złapać chciała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dupeczkę złapać chciała..Za dupeczkę złapać chciała.. A pała co?? Będzie se stała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Rolnik Rolnik... TAWOT jak coś a nie TOWOT!!! sprawdx w słowniku ;) a po 2 olej silnikowy z przekładni kosiarki??? no brawo!! widze ze naprawde sie znasz na technice, pogratulować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żeś taki mondrala to może powiesz czym Katarika se ma nasmarować..?? ps. a w jakim słowniku ty ten \"TAWOT\" znalazł..? :) :classic_cool: ps.2 a gdzie ty wyczytał że z przekładni?? A o maszynach silnikowych specjalizowanych ty nie słyszał? --> vide --> kosiarka rotacyjna samobieżna :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Słowniku Poprawnej Polszczyzny PWN, a o samobieznej słyszał, napisałeś ROTACYJNEJ więc domyslnie chodzi nie o samobiezna, a tam jak powszwechnie wiadomo olej silnikowy nie wystepuje chyba ze sobie sam nalejesz, ale jesli chodzi o olej, to niektórzy na forum mają go za mało w głowie, po 2 po co takie głupie komentarze?? napisz coś co ma sens, co niesie jakiekolwiek przesłanie a nie durne pisanie o bzdetach które moga cieszyc chyba tylko 15latka... znam takich jak Ty wielu i raczej wiecej lat nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z pola
pała niech se stoi to jej prawo, widzę, że rozważania techniczne bardziej cię biorą niż moja chęć złapania za Twoją dupę, więc rozważmy : jaki masz moment obrotowy bo w przypadku położenia mojego punktu G ma to istotne znaczenie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie znasz inne kafe
pusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasło ze słownika języka polskiego PWN: towot m IV, D. -u, Ms. ~ocie, blm techn. «smar maszynowy do łożysk ślizgowych i powierzchni ślizgowych pracujących w niezbyt wysokich temperaturach» a tu masz link do tego słownika: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=62606 a ty daj linka do TAWOTA - jak masz oczywiście :) Przesłanie??? W wątku pt: \"czym nasmarowć h...ja\" przesłania szukasz?? Zdrowia życzę..:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towot (wg PWN)m IV, D. -u, Ms. ~ocie, blm techn. «smar maszynowy do łożysk ślizgowych i powierzchni ślizgowych pracujących w niezbyt wysokich temperaturach» A przy haśle \'tawot\' nie wyświetla się nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nieaktual słownik, albo jakiś błąd, zwracam honor, ale nie zmienia to faktu że na czyjeś pytania odpowiada sie takim czyms... najlepiej posmaruj jakimś innym syfem, WD-40 albo coś takiego :/ chemikalia w pochwe... powodzenia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×