Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helga01

Ile dostaje matka po urodzeniu dziecka w różnych krajach co miesiac

Polecane posty

Gość helga01

i przez jaki okres czasu????no mamuski cudzoziemki wypowiadajcie sie, bo u nas w Polsce to wiadomo ile dostaje sie za urodzenie dziecka i na dziecko... grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacia
W Uk za urodzenie (tzw nasze "becikowe") dostaje 3000 funtów, ale niestety nie wiem jak to jest poźniej :(, czyli ile dostaje co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celluuuu
wie ktos ile pozniej dostaje sie co miesiac i jak dlugo? w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w de
wychowawyczy;:300 euro co mc przez 2 lat plus 156 kindergeldu, czyli na dziecko do usamodzielnienie sie, czyli podjecia pracy sa tez landy takie jak np. baden-würtember, ktore placa 200 e miedzy 2 -3 roku zycia wychowawcze jest zalezne od dochodu i nie wolno przekroczyc wyznaczonych odchodow jak ktos ma maly dochod jest jeszcze dodatek do kindergeldu, ale trzeba pracowac i malo zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK
Jakie musz spelniac warunki zeby dostac "becikowe" w Anglii. Praca?Dluzszy pobyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z austrii
tu co miesiac wychodzi 580 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
w USA to dostaniesz batem po dupie a nie pieniadze po urodzeniu dziecka i to jeszcze co miesiac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
W kangurowie jest $3000 a potem dodatki w zaleznosci od zarobkow, no i jeszcze jest $300 jako bonus za szczepienie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz takie
pytania -to znaczy że Cie nie stać - nie męcz dziecka biedą i się na nie, nie decyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica100
w norwegii dostaje sie 100% przez pierwszy rok, jesli jednak przyszla mama nie pracowala przez ciaza, to dostaje becikowe ok 17000 tys zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIS
nie po urodzeniu, matka powinna dostać jak EYCHOWA OBYWATELA KRAJU NP STUDENTA, NAUKOWCA, WTEDY TAK:) A ZA TO, ŻE URODZIŁA TO BZDURA, SZTUKĄ JETS WYCHOWAĆ :) KROWA TEŻ RODZI I CO Z TEGO. POLSKA NIE MA PIENIĄŻKÓW NA ROZRZUTNOŚĆ. A ODZENIE DZIECI ZAPEWNI STABILNY RYNEK PRACY. JESLI MATKA JETS BEZROBOTNA TO FAKTYCZNIE POWINA DOSTAĆ ZAPOMOGE I MOZE TO BYC TO BZDURNE BECIKOWE, ALE DAWAC KOBIECIE ZE URODZIŁA ZAROWNO TEJ BIEDNEJ JAK I BOGATEJ JEST WYRZUCANIEM PIENIEDZY! BOGATA JAK ZARABIA 2000 W GORE, NIE POTRZEBUJE 1000 ZA URODZENIE, A BIEDNA CO MA 500 NA 4-6 OSOB, TAK I POWINNA OTRYZMAC 1000 PLUS 1000 TEJ BOGATEJ... NA CO JEJ TO, WOZEK ZLOTY KUPI? A BIEDNA WYKARMI ZA TE 1000+1000 DZIEIC, ZAPLACI RACHUNKI. MAM NADZIEJE ZE ZNIOSA BECIKOWE, INACZJE JA SIE OTO POSTARAM, JETS PODWYZKA GAZU ITP CZYZBYS MY SIE ZBIERALI NA BECIKOWE? Z JAKIEJ RACJI? PANSTWO NIEHC DAJE JAK MA JAK NIE MA NIEHC NIE DAJE PRZYNAJMNIEJ BOGATYM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza kobieta
No cóz ja urodziłam kiedys dwójkę, i nie dlatego, ze spodziewałam z tego tytuły pieniedzy i nie wyliczałam ile powinnam dostać. Chcieliśmy miec z mężem dzieci to mieliśmy. I to bez liczenia na dotację. A teraz to czysta arytmetyka opłaci się czy nie? I dlaczego to państwo daje tak mało. Dziwny sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×