Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 69696969

moj facet obrazil sie na mnie podczas 69

Polecane posty

Gość 69696969

W sumie wszystko juz dobrze ale byl w malym szoku. Otoz skonczyl w moich ustach. ja spontanicznie chcialam go pocalowac i podzielic sie tym co mialam w ustach a ze bylo tego duzo to on wrecz to wyplul i powiedzial ze nie czekal na takie cos.... byl rozkojarzony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztywny pal Azji
wietrz częściej pawianicę a wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygaaaaa
jak widac Twoj facet jeszcze nie dorosl do takich zabaw! przegiecie nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu. przeciez jezeli konczy w Twoich ustach i kaze Tobie polykac jego sperme a on co sie brzydzi? to jest nie normlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69696969
nie to ze naskoczyl na mnie ale spytal sie zdziwiony jak wyplulam: co to ma byc? przeciez znam jej smak. nawet mi o tym nie powiedzialas wczesniej ze masz zmair to zrobic..... moze daltego tak wyszlo bo z 2 lata opieralam sie przed tym i zle miny robilam jak on mowil o tym i moze poczul ze chce mu pokazac jak to przyjemnie takie cos lykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tego nie rozumie, wcale mi to nie przeszkadza, nawet mnie to troche kręci jak dziewczynka moja smauje mną podczas pocałunków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...
skoro on sam sie swojej spermy brzydzi to po co ty kobieto w ogole robisz takie rzeczy,szanuj sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
A fuj- ja bym mu nie dała jego spermy do ust- uznałabym to za obrzydliwe!! Pamietaj, że ona sam siebie niegdy nie próbuje..A Ty mu chcesz dać wunik ejakulacji??!! a fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie znasz inne kafe
pusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 1111
bo ty jesteś mu potszebna do wyżycią sexsualnego !!!!!!!!! tacy są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 1111
Facet z ktorym sypiam, ma gigantyczną stulejkę a jego jaja sa wielkości orzechów laskowych. Spowodowane jest to tym że targał skórą pod stare odcinki Klanu, zwłaszcza pod sceny z Jerzym Chojnickim. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
jak mialas mu o tym powiedziec wczesniej, skoromialas pełne usta hehe... bllee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
po kij sie wogle tym przejmujesz ;/ bylo i juz. Ty mu nie chcialas robic "tego" przez dluzszy czas wiec zrozum ze kogos tez cos takiego moze brzydzic i musi sie z tym oswoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź
nieźle zrobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×