Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert z Karczmiska

Moja dziewczyna zabawia się z dmuchaną lalką

Polecane posty

Gość Robert z Karczmiska

Mam na imię Robert, mam 34 lata, pochodzę z małej miejscowości pod Lublinem a teraz mieszkam z dziewczyną z miasta i być może nieznajomość miejskiego zachowania jest właśnie powodem tego mojego problemu. Z moją dziewczyną jest chyba coś nie tak, ona jest chyba trochę sadystycznie nastawiona do sexu, zmusza mnie do uległości, posłuszeństwa i szczekania podczas zbliżenia choć na co dzień jest raczej osobą która potrzebuje prowadzenia przez życie za rękę. Nie było tak oczywiście od początku tylko rozwija się to u niej z czasem, aż się boję co będzie dalej. A zaczęło się tak: byliśmy przez jakiś czas dobraną parą, w sprawach łóżkowych również do czasu jak Emilia zaczęła namawiać mnie na zakup gadżecików do sexu które według niej są nam niezbędne. Zakupiliśmy więc dmuchaną lalkę miłości z trzema otworami (straszne badziewie) i od razu po powrocie ze sklepu zaczęliśmy się zabawiać, a raczej to ona zaczęła, jakież było moje zdziwienie kiedy ona z szafy wyjęła sztucznego członka na pasie skórzanym, założyła sobie i zaczęła gwałcić lalę w tylny otworek. Robiła to bez opamiętania, waliła ją po prostu ile wlezie, była już cała spocona kiedy doszła do orgazmu z krzykiem „nie krzycz ku… bo i tak nikt cię nie usłyszy” Stałem jak wryty przez dłuższą chwilę po tym całym zajściu i nie mogłem z siebie wydusić nawet jednego słowa. Wieczorem postanowiłem z nią o tym porozmawiać. Wyjaśniała mi że ten penis na pasku to od koleżanki dostała już dawno tylko się wstydziła go pokazać i że ta zabawa z lalką to tak na pokaz żeby zobaczyć czy mnie to podnieci i czy się dołączę do trójkąta. Była nawet jakby zawstydzona moimi pytaniami. Nawet jej uwierzyłem z nadzieją że to tylko raz i dla żartów, jednak szybko dowiedziałem się że to nie żarty. Wróciłem z pracy wcześniej do domu, wchodzę i słyszę ostre okrzyki i szamotanie w łazience, przez uchylone drzwi widzę nagą Emilkę na lalce, lalka była ubrana w odblaskowe ubranie (takie jak noszą pracownicy robót drogowych) i pas z penisem na którym właśnie galopowała Emilka w wielkiej ekstazie i krzyczy „pierd_ol mnie ty kopidole zajeba_ny” Usiadłem pod drzwiami do łazienki i się przysłuchiwałem, (nie ma sensu cytować tych okrzyków) aż w końcu w łazience rozległ się huk i z łazienki wybiegła przestraszona Emilka ze sflaczałą lalką w ręku. Nie zauważyła mnie nawet i pobiegła do pokoju, ja wyszedłem po cichu z domu i wróciłem po jakimś czasie jak już było po wszystkim. Jeszcze w skrócie kilka innych incydentów: Pewnego ranka obudziłem się z tym penisem z jej pasa w ustach i włożyła mi go tak głęboko że zacząłem się dusić, innym razem obudziłem się w nocy z bólem odbytu - powód ten sam, chciała żebym stanął na ulicy i jak ona przyjedzie to mam udawać dziwkę i ona mi zapłaci i będę jej służącym. To tylko kilka z moich przygód z Emilką, nie wiem czy ktoś się już z takim zachowaniem spotkał, czy może nawet jest to często spotykane u miastowych. Jak chcecie to napiszcie mi kilka słów o podobnych przypadkach i podpowiedzcie co dalej mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie uśmiałam
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjihuy
masz niewątpliwie rozbudzoną wyobraźnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę fotomontaż
ten text jest głupi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
sredniawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
nie musicie wierzyć, ja mam problem i już, takie odpowiedzi mi nie pomogą i liczę że ktoś napisze coś sensownego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia33
najwyrazniej nie pasujecie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
Jeśli ułatwi Wam to udzielanie mi rad to podpowiem, że w każde mgliste listopadowe popołudnie zakładam strój płetwonurka i udaję się do najbliższego marketu Lidl, gdzie wylizuję odbyty zmęczonym kasjerkom w kasach od 2 do 7. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
Trochę się już przyzwyczaiłem do tego a nawet zaczynam to lubić. Ja ją kocham tylko wstydzę się powiedzieć o tym jej seksie komuś i w sumie to ja nie wiem czy tak robi wiele osób. Może jest to normalne a ja sie martiwe głupotami ? nie wiem, to moja pierwsza partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
UWAGA Koleś z LIDLA sie pode mnie podszywa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....*.....
moja laska tez ma na imie emilka i tez jest zboczona! witaj w klubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
Emilka się zbudziła i mnie do łóżka woła, idę spać bo jeszcze zobaczy że o niej pisałem :) ciekawe co mi dzisiaj odwali :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
zasnęła i już mnie nie woła a ja wpadłem na taki pomysł: Napiszcie mi czy powinienem zrobić coś równie dziwnego jak ona i może to jej pokaże że to nie jest całkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
hehe, zaraz przyjdzie podszywacz i zaproponuje Ci coś naprawde extra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
jednak nie może spać bezemnie, zabieram maskę spawacza i akumulator, będę ją ładował aż iskry się będą sypać Pozdrawiam, jutro wrócę i poczytam propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szooookkkk
Niesamowite! Mogę do Was dołączyć? Ta pęknięta lalka! Co ona z nią zrobiła?! Trzeba dobrze zaspokoić Twoją dziewczynę na dwa baty, to może na jakiś czas jej przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert z Karczmiska
No i nic mi nie podpowiedzieliście, już nie wiem co mam jej zrobić. Myślałem o zabawie z batem ale to ją tylko podnieci więc to nic nie da. Może ją wydepiluje w kroku kombinerkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania198111
hahaha dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch mnie boli
:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze twoja dziewczyna ma schizofrenie albo cos innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujus i cipaczek
kurwa a to jebana puszczalska a gdzie tam sie wpycha w tą lale bo ja niemam pojęcia wczoraj kupiłem kurwe bo była na wyprzedaży za jedyna 25.00 zł z przeterninowanymi prezerwatywami dureXa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiba
Zrób z tego serek...topiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaieK
Nie wiem stary czy to zadziala ale pojdz do sexshopu i zakup jej w prezencie duzo rzeczy typu - "lalka ze zdziwiona mina hehe" i inne rzeczy tj. wibratorki albo gumiaki! wiesz co mam na mysli! Niech sie dziewczyna tak wyzyje ze poprostu bedzie miala dosc! Jesli kiedykolwiek to zrobisz to daj znac czy podzialalo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wyobraźni:D🖐️ Najbardziej podobał mi się motyw z ujeżdżaniem lalki w przebraniu przy akompaniamencie okrzyków „pierd_ol mnie ty kopidole zaj**a_ny” :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL D
„pierd_ol mnie ty kopidole zaj**a_ny” wiesz co twoja dziweczyna jest niezaspokojona , weż idz z na do spychologa on ci zaradzi co zrobic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL D
Psychologa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama.....
hahaha ale eteryczna romantyczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio-rz
porozmawiaj z nią ma niespełnione marzenia . lepsza taka niż moja żona . wieczór prezerwatywa i na koniec do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×