Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darusia

pytanie do fryzjerek

Polecane posty

może,jakaś Pani doradzi mi na temat farbowania.Otóż z natury mam ciemne włosy ale od dłuższego czasu robiłam blond pasemka.po kazdej wizycie od fryzjera byłam coraz jaśniejsza-wiadomo trudno trafić w cienkie pasemka i powstawały nowe.Oczywiście częśc żółtych część platynowy blond.No i tu zaczyna się mój problem,bo skusiłam się na szampon niwelujący odcień żółty.Po jednym umyciu byłam fioletowo -cimna.Koszmar-pobiegłam biegiem do fryzjera a ona jedynie co mogła mi zaproponować to położyć farbę na całość(najjaśniejszy blond).oczywiscie bez zastanowienia się zgodziłam.Wyszło w miarę ok (najważniejsze że fiolet zniknął)ale przy skórze głowy farba wyszła nie blond tylko pomarańczowo-żółta.Czy jakbym teraz na to pamarańczowe położyła jeszcze jedną farbę powiedzmy platynowy jasny blond ,czy mi ten kolor wyjdzie(zaznaczam ,że cała akcja była 3 dni temu)albo lepiej żeby zniwelować ten pomar. położyć szampon koloryzujący(jakiś blond)no ale czy to pokryje.Doradzcie mi coś Panie bo naprawdę nie wiem co robić a nie chcę czekać tak jak mi fryzjerka kazała.Z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwne ja tez mialam pasemka i nie bylam zadowolona z ich idcienia bo byly takie zoltawe wlasnie kupilam wiec szampon i odzywke niwelujace odcien zoltawy i mylam nimi wlosy chyba z 20 razy i nic - zero efektow :) :) pomogla mi dopiero plukanka srebrna (NIE FIOLETOWA !!!!), po ktorej moje pasemka mialy piekny srebrno platynowy odcien no ale juz niestety nie mam pasemek bo tydzien temu zafarbowalam sie na ciemny braz :) zawsze tak mam ze nie wytrzymam z balejazem dluzej niz 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie łaź wszedzie z tym pytaniem :P przeciez jestem u Ciebie na topiku wiec nie goń za mna :P :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja idę jutro do pracy
bob to coś jak paź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze mi odpowiedzialas dopiero po tamtym wpisie :D:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboabo
bob to chyba coś jak fryz na pazia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w/g etykietki na szamponie było również napisane silver,który cudownie nadaje kolor platynowego blondu i niweluje wspaniale odcień żółty -kolor żółty zniwelował tak że moje włosy u nasady skóry głowy były fioletowo-czarne ,a pózniej jak tęcza przeszły na delikatny fiolecik.PORAŻKA.Pomózcie mi proszę jak teraz usunąć ten straszny odcień pomarańczy u nasady skóry głowy.czy mogę teraz położyć jakąś farbę np.blond platynowy i mi pokryje.czy raczej szkoda w ogóle sie bawić w farbę i położyć silny odbarwiacz jaki stosuje się do pasemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×