Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarosław Psikutas

Komu podobają się anorektyczki?

Polecane posty

Gość my faceci
małe jest piękne nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka81
jakby się baby nie obżerały i jadły stosotwnie do możliwości przemiany materii przez swój organizm to nie byłoby problemu nadmiernego odchudzania, wszystko z umiarem, to po pierwsze. apo drugie faktem jest ze zmienił się przez ostatnie lata tzw. "kanon piękna" bo wczesniej preferowano kobiety z wieksza iloscia tluszczyku, co jest tez zwiazane z biologia bo kobieta o szerokich biodrach i troche przy tuszy byla uwazana za plodna:) no i w latach 70 bodajże jedna z modelek ( nie pamietam nazwiska) zapoczatkowala te mode, jednak sama miala urode chlopczycy i byla z natury chuda, a jesli ktos chcial byc tak c hudy jak ona musial zaczac sie odchudzac, niestety malo ktora osoba jest naturalnie chuda przez cale zycie. po trzecie czy zauwazyliscie ze w wideoklipach amerykanskich grup HH kobiety wcale nie wygladaja na anorektyczki anie ktore sa naprawde przy tuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my faceci
no cóż.. w USA to w ogóle trudno o chudą dziewczynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmm.... : moja mama zawsze była taka jak ja teraz i zyła tak jak ja teraz. I domyslama sie ze bede wygladac tak samo jak ona. Mam to poporstu w geenach i nie pisz ze mi wspołczujesz bo wszystkie kobioety w ojej rodzinie takie są i zwyczanijnie nie mozemy przytyć. Dopiero kiedy bede w ciazy, ale po niej znow wszystko wroci. A mowiac ze sie obzeram, mam na mysli racjonalne odzywianie ale i nie odmawianie sobie przyjemnosci w celu zagłodzenia siebie. Kiedy mam ochote na cos słodkeigo to jem to dopóki zaspokoje ta potzrebe. Tak samo z jedzeniem: nigdy nie odmawiam sobie i nie faszeruje się SAMYMI sałatkami tylko tym co jest wartosciowe + sałatki. Pije herbate zieloną i inne zdrowe rzeczy tylko jeszcze raz podkreslam, żę sie nie głodze i na co mam ochote -to jem, bo organizm sam też "mowi" czego potrzebuje w danym momencie. Pozdrawiam i miłego dnia, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w USA to jedzą same świństwa i tyją jak wieprze a promuje się typ chudej silikonowej blondi , a my durne kobiety chcemy wyglądać tak samo , bo nasi panowie ślinią się na ich widok ... i morał z tego taki , że trzeba poszukać faceta który lubi kobiety bez silikonu o normalnych kształtach zgodnych z budową ciała , tylko , że tych jest jak na lekarstwo ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka81
no ta HH to juz historia nie wracajmy do tego i tak sie na tym nie znam, ale mowilam o klipach tylko:) a co do ciazy to czytalam o skrajnen glupocie brytyjek ( i nie tylko) ktore przed zajsciem w ciaze odchudzaja sie znacznie po to aby w trakcie ciazy nie przytyc za duzo ponad wage ktora maja normalnie!! to jest dopiero chore!! jak ktos planuje ciaze to stara sie przygotowac organizm na tak duzy wysilek a one nie dosc ze siebie oslabiaja to dzieciaki im sie pewnie rodza w kiepskim stanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×