Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fredi07

Jesteś sama i nie żałujesz tego kroku. Ale tu

Polecane posty

Gość szukala cie tu jakas 40 wczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczaca 50
Fredi,❤️ jesteś nareszcie 🌼.Dla Ciebie odchodzę od męża. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba należę do takich własnie osób.......chciałabym ale boje sie...... Nie ma tu najmniejszego znaczenia strona materialna.....ale bardziej uczuciowa.......kocham swoja rodzinę taką jaka jest......i dlatego....właśnie dla nich.....zrezygnowałam z własnego szczęścia....ale szczęścia które byłoby budowane na ich....czyli moich najbliższych....nieszczęściu. Tego właśnie tak bardzo się boje..... i zostane tu gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło Cie widziec,jak zawsze ciekawa lektura na noc........:D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie ja jestem sama :) nie żałuję,bo ostatnio wplątałam sie w bezsensowny zwiazek..nie kochałam go,a on coraz bardziej sie angażował... Jedyne,czego żałuję,to że tak późno z nim zerwałam... Boję się.... tak...boję się pozwolić zbliżyć mojemu byłemu,którego nadal bardzo kocham i o którym myslę w kategorii \"MIłość mojego zycia\" boję się,ze znów mnie skrzywdzi.... Czasem tak bardzo brakuje mi osoby,do której mogłabym sie przytulić....zasnac w jej ramionach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozwijając temat do odważnych Świat należy. Lepiej żyć i się sparzyć niż dmuchać na zimne. A jeśli już dmuchać to tak by rozgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że my kobiety....nieco inaczej podchodzimy do życia..... Czujemy się bardziej odpowiedzialne za ognisko domowe.......stąd takie rozterki. Tak Margaritta z szynką i pieczarkami...taką lubie......i duuuużo sera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Maliniak na pake się ładuj bo sie nie zmieścim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniał mi się taki stary kawał . Babcia robi loda i ciągle wychodzi do kuchni. Babcia a co ty tak do kuchni ganiasz? -pyta dziadek. -A bo już Ci się tyle sera pod napletkiem uzbierało, że muszę popijać. Facetów to nawet ten kawał śmieszy a kobiety to mają zawsze takie jakiś dziwny wyraz twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
zamulacie, dzis zabraniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dowciap był dobry :o jak zrozumiem to wrócem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sama nigdy nie bylam w zadnym zwiazku , zawsze ignorowalam adoratorow nie bralam ich znakow na powaznie , a pozniej tego zalowalam ze nic nie odpowiadalam i nadal tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredi07 ------>22juz. Postanawiam , ze jak teraz cos podobnego mi sie przytrafi to bede ryzykowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludowe przysłowia to mądrość ludzkości. Znacie te? Lepiej chłopakom niż robakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ja dla Ciebie stary, mam już żonę i kochanki. Ale tak myślę, że fajnych facetów i tak jest za mało w stosunku do potrzeb fajnych stosunków. Wielożeństwo wprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredi------->ja pytalam czysto teoretycznie :), bo taki ema roche o samotnosci , wiec pytam samego autora :D Nawet kochanki , powiadasz:) Ja to malzenstw nie chce nikogo rozwalac No a facetow zdecydowanie za malo , przynajmnie w moim srodowisku , ostatnio przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ty to cnotka jeszcze jesteś? Nie żeby to coś złego było ale...Nie rób nic czego naprawdę nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredi------->wlasnie jzu dojrzalam emocjonalnie przynajmniej a nie jak te malolaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha
melduje sie! Fredi,jak to robisz??? Facetom w tym wieku juz sie nie chce!!! a Ty tylu kobietom dogadzasz??? no byczku........pozdrawiam........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czterdziechy
ty też się chwal......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastępowy
Jest druch Boruch? Nie ma drucha Borucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×