Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zboczona_mery

jestem bardzo zboczonamam dziwne upodobania

Polecane posty

Gość zboczona_mery

Nie wiem co zrobic ale lubie wychodzic w nocy w czarnym skorzanym plaszczu, pod spodem super seksowna bielizna i dlugie kozaki na 10 cm i tak sie przechadzac Sprawia mi to wiecej radosci niz seks. Czesto tez wsiadam do autobusu i jade przez cale miasto i wydaje mi sie ze wszyscy mnie pozadaja.Ostatnim razem przebralam sie za pokojowke a swego faceta potraktowalam jak mego pana i okladal mnie reka po tylku...to byl dopiero poczatek zabawy.Lubie tez jak moj facet robi swiece a ja sie nim zabawiam , kleczac miedzy jego nogami!Lubie tez jak pies lezy na dwyanie i obserwuje mnie w trakcie seksu...mam wiekszy orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bardzo normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...dla mnie to troche dziwne......ale pewnie nie jedna osoba lubi jeszcze dziwniejsze rzeczy....więc już nic mnie nie dziwi :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre
Szybko się wycięłaś! Gunia mała, czy KTM? Ale cię złapałam!!!! Forum - strona główna » forum Życie uczuciowe Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje » Odpowiedz na ten temat Temat: jestem bardzo zboczona mam dziwne upodobania.... 23:42 zboczona_mery Nie wiem co zrobic ale lubie wychodzic w nocy w czarnym skorzanym plaszczu, pod spodem super seksowna bielizna i dlugie kozaki na 10 cm i tak sie przechadzac Sprawia mi to wiecej radosci niz seks. Czesto tez wsiadam do autobusu i jade przez cale miasto i wydaje mi sie ze wszyscy mnie pozadaja.Ostatnim razem przebralam sie za pokojowke a swego faceta potraktowalam jak mego pana i okladal mnie reka po tylku...to byl dopiero poczatek zabawy.Lubie tez jak moj facet robi swiece a ja sie nim zabawiam , kleczac miedzy jego nogami! 23:49 GUNIA_mala A ja mam 23 lata i 9 miesięcy i nigdy nie miałam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie poczytaco ciekwych akcjach zycia erotycznego? To prosze,moze wam sie spodoba ;],prosze o zostawianie komentarzy. Wszystkich durnych gowniarzy z glupimy pomyslami odsylamy. http://jaenelle-sadi.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×