Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwiunia77

DO FACETOW-CO LUBICIE W ŁÓŻKU??? ...SZCZERZE

Polecane posty

TYLKO? KTOS SIE CHYBA WSTYDZI NAPISAC CO NAPRAAAWDE LUBI.NIE MUSI BYC W LOZKU...W KUCHNI..NA DYWANIE GDZIEKOLWIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubu dubu łubudubu
ja lubie leżeć, a jak się uleżę, to śpię jak mopsik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, to co innego! Lubie w roznych fajnych miejscach! Ale o tej porze mam w glowie tylko jedno-spanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwunia po nogach chyba leci. Tu to nic nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie
jak mi jedna robi laske druga ssie jaja a trzecia lize dupę ... wiecej mi nic nie trzeba ..... nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********
w lozku lubie sie polenic ,na dywnie pokruszyc i narozwalac ..natomiast w kuchni ..lubie skonsumowac cos dobrze przyrzadzonego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie
no i w tym czasie jeszcze jakas na drabinie sie wypina i jej cipe liżę :-))))) no i teraz to juz naprawdę nic mi więcej nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie
na dywanie zapasy kończące się schoolgirl pin, potem chodzenie na czworaka gdy ona na mnie siedzi, a potem to już oral i kończy się mega-orgazmem na łóżku na jeźdźca lub na pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łóżku to lubię ciepłą i szaloną kobietę z fantazją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruuk --------i chyba własnie o to chodzi abyś opowiedział co powinna robić ta kobieta abyś uznał ze ma fantazję..... stic --------- genialna historia ;) apropos...jestes żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak heroinka - ja żonaty ?? Przecież pisze na siglach ?? Jaka historia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaa
jak widze niktore wypowiedzi gosci to mi sie smiac chce.jak cos do czego to pewnie by mowili ze jacy to oni nie sa w lozku a tu widze fantazja kury. hahaha plytcy jak kaluza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto tyy
więc się wykaż, chętnie poczytam... krytykować łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jaa
hehe a kto ko Oto tyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto tyy
to jest tylko zwrot... jak ktoś o sobie mówi "ja" to ja się do niego zwracam "ty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka... lubię kobietę, która wie czego chce, która potrafi wyrazić swoje oczekiwania i powiedzieć mi o nich, a nie tylko czekać, aż partner się domyśli. A jak się nie domyśli to później narzeka. Lubię romantycznie, ale lubię też i lubieżnie, zdecydowanie, czasami mocno. Ale naprawde nie zawsze mogę domyśleć się czego oczekuje partnerka. I tu jest ta kobieta z fantazją, która wie czego chce, bierze co chce i potrafi o tym powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ----- sorki;) a miałam na myśli historię froda, którą masz w swojej stopce, a skąd jesteś? bo mi to jakoś umknęło.... kruuk ----- myśle ze pannie która założyła ten topik zależało abyście własnie konkretnie napisali co sprawia wam w łużku największą przyjemność (moze dodajcie odrazu co lubicie robić swoim partnerkom) DO DZIEŁA PANOWIE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprowadzać do szału i orgazmu, po którym moje plecy będą naznaczone smugami jej paznokci...po czymś takim tylko jeszcze wypad na basen i wzrok zgorszonych Pań, których libido wyparowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając fakt ze łóżko napisałam z błędem ort...... ponawiam panowie pytanie stic.....jak np mógłbyś sprawić aby mieć ślady moich pazurków na swoich pleckach?:P jakies KONKRETY wreszcie poprosimy moze;) a...............................kruuk gdzieś odleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×