Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

filozoffka=> no wlasnie, dzieki za opis twej techniki, wyprobuje dzis na moim mezu :) goliat=> marsjanie i wenusjanki to faktycznie fajne czytadlo popieram filozoffke, odradzam jednak mastertona- na poczatek moze byc ciezkostrawny i ksiazeczke pt\"seks malzenski\" - za sztywna powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość At_e_n_a_20
TO TEMAT :" KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi.. '' Więc chyba zostanę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam ssac pałke mojego faceta. Dziwie sie ludziom ktorzy rezygnuja z seksu oralnego, o ile uboższy w doznania musi byc ich seks.I rutyna szybciej zapuka do drzwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede wszystkim
Kasta antylach. Buhahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena widze czytanie ze zrozumieniem sprawia ci trudnosc pisalem wczesniej ze robie to zeby ludzie rezerwowali nicki wiec wkoncu ZAREZERWUJ TEN NICK I SIE NIE CZEPIAJ bo widze do ciebie inaczej nie dociera glupia ty glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość At_e_n_a_20
--->kradne nicki kolejny , od którego bije kulturą... Jestem złośliwa, więc nie zarezerwuję:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szechri=> slowa uznania, subtelnosc jak tchnienie nosorożca ;) moze to podziala choc watpie kradne nicki=>czy liczysz na rozsadek ateny? zapomnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofkka
antydewota_to_ja ---> trzymam Cie za slowo :) jutro przyjdz i opisz jak bylo. Jesli Ty masz jakas swoja techniké, to sluchamy... Jeszcze sie okaze ze pokochamy zalozycielke topiku poniewaz dzieki niej poznamy niebianskie techniki :D :D Masterton jest dobry pamietam jego dwie ksiazki z tej serii jedna to byla "jak zostac idealnym kochankiem" czy cos takiego a druga cos z ogrodem... nie pamietam tytulow - czytalam to z 10 lat temu, pozniej porzyczylam i juz nie wrocily :( Faktycznie, nie znamy dziewczyny naszego rozmowcy, wiec proponujemy te latwiejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie
i nie wyzywaj nas od lachociągów!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a_20
Przecież nie będę robić tego co wy chcecie! To chyba logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś gada pałka, lizanie, robienie loda... to mnie obrzydza... i to jest właśnie przedmiotowe traktowanie... jeśli ktoś umie dawać przyjemność każdą, pieścić ciało , jego zakamarki... oddawać się temu z przyjemnością i tego samego zaznawać to to jest poprostu wyniesienie swego ciała na wyżyny, doznawanie takich rozkoszy o jakich niektórzy czytają tylko w romansidłach... jednym wystarczy sex raz na miesiąc ...pożądny tzn. z rozbieraniem zajmuje 5 min.. a innym cała noc to mało...nie mogą rozstać się na minutę bo potrzebują mieć się w zasięgu ręki... aby czuć , pieścić... ech... co ja Wam będe mówić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przede wszystkim
Dla mnie to przede wszystkim temat, na którym sobie wzajemnie uwłaczacie. Ale dziękuję za pewne wypowiedzi. Przynajmniej swoje politowanie mogłam zamienić na śmiech:) Ja już się nawet nie wypowiadam, bo do Was jak grochem o ścianę, chciałam poczytać coś ciekawego. Bo temat mógłby być interesujący. No przynajmniej jest zabawny. A Ty to szanowano panno Ateno nie jesteś złośliwa, przemiła dziewczyna z Ciebie, tylko taka zagubiona hihihi. Aj amor, amor... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a_
No gdzie was wyzwałam??? Faktycznie sobie pójdę, bo tu tylko można się zdenerwować.. Wszędzie " Nie wyzywaj ans od l..." i w kółko tak... w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antydewota to ja powiem szczerze ze nie liczylem na to ale myslalem ze wkoncu sie zmeczy hehehe a nie powiem takie pastwienie sprawia mi przyjemnosc tak ze przyjemne z pozytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena i zniesmaczona- nie chcecie,to nie robcie loda i koniec tematu.Nie ma sensu z wami dyskutowac, bo tylko nerwy człowieka biora.Na zakończenie chciałam dodać, ze gdybym miala taka kolezanke jak np \"zniesmaczona\", to na pewno znajomosc ta dlugo by nie potrwala- Ty jestes jakas dziwna po prostu.Mam kolezanke, ktora nigdy nie robila loda facetowi i deklaruje sie, ze tego nie zrobi.Ale ona potrafi przynajmniej bez obrazania mnie-lachociaga wytłumaczyc swoje postepowanie, nie uwaza mnie za mniej wartosciowa od siebie osobe. Ty czesto piszesz jak to coraz bardziej przez ten topic utwierdzasz sie w swoim przekonaniu,ze postepujesz wlasciwie.Albo zaraz napiszesz- \"hahaha wlasnie sie dowiedzialam,ze jestem dziwna bo nie robie loda mojemu facetowi\"-taka jest wiekszosc twoich wypowiedzi :( Nie rozumiem tego.Sprobuj spojrzec obiektywnie na twoje wypowiedzi. Skoro tak wiele kobiet zareagowalo negatywnie,to cos irytujacego w twoich wypowiedzach musi byc. I nie zaslaniaj sie ciagle przekonaniem, ze wszelka inność jest dyskryminowana i dlatego tak reagujemy.Juz tyle razy ktos probował ci to wytłumaczyć...........Broń swoich racji, ale mądrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozzofka
foteczka ---> nie zrozumialam :( to slowa kpiny czy zyjesz w celibacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filozoffka=> masz moje slowo, opowiem o wrażeniach :) o technikach tez sobie pogadamy ztym ze chwilowo jakos nic szczegolnego nie przychodzi mi do glowy, ale przeciez jeszcze sie tu spotkamy tylko moze zarezerwuj sobie nicka, bo kradne nicki czuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksd
Ludzie, ale macie problemy...... Ci co biora niech se biora, Ci co nie to nie. niech kazdy robi co lubi, a nie jakies dziecinne przekomazanie sie, zajmijcie sie tym co lubicie i jazda... Ile ludzi tyle zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
ŻEGNAM Państwa...Nie zamierzam już się tutaj więcej wypowiadać:] bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i tak wroci ja wam to mowie bo juz tu sie kilka razy zegnala ale zeby nie bylo to teraz pod innym pseudonimem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariatyda
no moze lachociagi to troche brzydko ale kanibalkami to was mozna nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×