Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

Gość A_t_e_n_a
Chochliczku!! Muszę się z Tobą nie zgodzić:D:D:D:D:D:D:D Nie zgadzam się !!!!!! Nikt przecież mnie nie zmusi do zrobienia czegoś , czego nie toleruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
misssko... ale ja tu nikogo od kurf nie wyzywam :) bo to różnica zasadnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
---->Remember "to powazna bariera psychologiczna" tiaaakkk...ja zawsze wiedziałam,że ze mną jest coś nie tak:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
dlaczego Wy wszyscy lepiej wiecie czego będę chciała za X latek? przecież ja jestem INNA niż Wy.. więc tego nie możecie wiedzieć (na szczęście :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
---> Zniesmaczona Ale czym Ty się martwisz? Ja już się przyzwyczaiłam,że niektórzy( podkreślam - niektórzy!!)tutaj wmawiają mi różne dziwne zwroty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
A tak poza tym to czemu jeszcze nie zarezerwowałaś sobie nicka???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pod miss nastolatek nie kryje się \"niom\" co prowadził topik o realnych majtkach??Heh... Dyskusja nareszcie zrobiłą się rzeczowa:) Zniesmaczona czy to jest argument, że \"my Ciebie utwierdzamy w przekonaniu, że to jest obrzydliwe i nigdy tego nie zrobisz??\"Bo jak dla mnie (uprawiającej miłość francuska) jest to troszkę obrazliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdze, ze wiem czego bedziesz chciala za pare lat. Twierdze natomiast, ze jest duze prawdopodobienstwo, ze zmienisz swoje zdanie. Tak jak ja zmienialem swoje na przestrzeni lat. I nie ma co sie unosic na mnie, ze moze sie cos zmienic. To tak jakby sie denerwowac na swiat ze raz jest lato a raz zima. Ludzie sie zmieniaja. Wszystko płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Czemu nikt nic nie pisze??hę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
atenko a Ty nie zauważyłaś jeszcze, że my to jakieś niedorozwinięte jesteśmy i nie mamy uczuć (wg subiektywnego zdania innych) tylko dlatego że nie chcemy "tego" robić? ja swojej miłości nie opieram na robieniu lo.. tzn miłości francuskiej :P jestem oddana i mam naprawdę bujną wyobraźnie.. ale to nie znaczy od razu że muszę akurat "to" robić. Wiecie.. piszecie czasem tak, jakby odpowiednikiem penica u kobiety była BUZIA.. a ja niestety troszkę inaczej to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nastolatek edytka
ojejku wielkie zeczy nie mo9zna sie pomylic i zrobic w nerwach jednego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w zupełności z Remember----> czy ta bariera zniknie czy nie , trudno powiedzieć, ale to napewno bariera(bo macie duuuże opory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
A ty remerber? kurwa psychiatra sie znalazl :D :D :D zonie tez tak pierdolisz w luzku? "wez kochanie do buzi bo moj kutasek jest dobry i wcale nie smierdzi tylko tobie sie wydaje bo masz bariere" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
pewno nie wiecie co to penic.. ja zresztą też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Ja faktycznie raczej uczuć nie mam ( tylko czasem:P )....ale z powodu,że nie chcę tego robić???niiiiiiiiiiii Bubulo! Ja np. nigdy nie zmienię zdania co do swojej przyszłości związnej z założeniem rodziny:DW kółko ktoś mi coś wmawia i nie mówię,że tylko tu , bo w realu też...ale ja wiem co mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
zarezerwuje jednak tego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
albo nie.. a niech się podszywają jak mają frajdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Przeraszam, ale czy pod Zniesmaczoną to znowu sie ktoś nie podszył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
:D Ja wciąż czekam na pana - kradne nicki...czy jak mu tam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
myślę i myślę.. i nie wiem skąd we wszystkich tyle zawiści.. ale jak widać to czasem jest zaraźliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
myślę więc jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik2000
A wy tu jeszcze??? Kiedy ten topik się wreszcie zamknie???Przecież te dwie dewoty(czyt. zniesmaczona i Atena) to jakieś głupie babska które nic nie wiedzą o obciąganiu,bo nigdy nawet fiuta w buzi nie miały. Dziwi mnie tylko fakt,że taka zniesmaczona ma faceta,twierdzi,że jest to dla niej największe szczęście jakie spotkała,a sama nie potrafi kolesiowi dać szczęścia. Ty,głupia nastolatko,daj luz. Przecież ten koleś ma już serdecznie dosyć bzykania po ciemku,w kondonie i tylko po Bozemu.On chce tego czego chcą wszyscy faceci.Chce,żebyś mu possała fujarkę i wiem to dlatego,że uprawiając seks każdy normalny facet marzy o tym,aby laska mu pociągneła.Czy do ciebie to jeszcze nie dotarło???? Ale ty naprawdę jesteś ciemna masa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Chochliczku! Ja to szczerze wątpię,żebym kogoś spotkała:] Jestem niemiła, zgorzkniała, kłótliwa itp. Jeśli już ktoś się mną zainteresuję ,a ja nim to nie wiem czemu ale robię się marudna, nie wiem sama czego chcę, ciągle zmieniam zdanie...i tak próbuję mu siebie obrzydzić,że w końcu odchodzi:D:D:D:D:D:D Jestem specem od tego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
No nie!!! Znowu mi tu ubliżają od dewot?!!! a fuuuuuuuuu ....niemili jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
hihi.. jestem nienormalna i mam nienormalnego faceta :D i wszystko gra :D i jeszcze jedno.. chyba Ty myślisz tym swoim fiutkiem(Twoje określenie) bo raczej nie główka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Czemu dewota???? Ja nikomu nic nie zabraniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
to wyżej było do kazia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczku. Ona jest niedojrzała i do tego zwichrowana emocjonalnie i seksualnie. Nie wie czego tak naprawdę chce i do tego twierdzi,że wszyscy jesteśmy nienormalni,tylko ona jedna to właściwa i prawa komórka społeczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Tak...właśnie tak myślę sobie,że zostanę starą panną:] Nie ma takiego głupka , który aż tak by się wysilił:D:D I nie będzie:] Ale życie starej panny wcale nie jest złe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Kaziu , do kogo to było????? Mógłbyś spojrzeć na siebie - co ty wypisujesz o ludziach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×