Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonka męża

Seks o 5rano...

Polecane posty

Gość żonka męża

Wczoraj rano (około 5.15) poszłam do wyrka mojego męża(ja śpię z malutkim dzieckiem,a on w innym pokoju).Rozebrałam się i sie przytuliłam.Zareagował odrazu.Popieściliśmy się trochę no i...wiadoma sprawa. Powiedział mi,żebym częściej to robiła tzn.żebym częściej do niego przychodziła na poranny seks. Dziś o 5 rano znowu przyszłam.Rozruszałam go troszkę,żeby jego mały powstał i usiadłam na nim.Pojeździłam trochę.Potem od tyłu.No i koniec.Ale ja stwierdziłam,że chcę jeszcze.Poprowadziłam jego rękę do mojej cipki i zmusiłam,żeby pieścił moją łechtaczkę zalaną jego spermą.Uczucie poprostu odlotowe.Nigdy tego nie próbowałam.Sperma lała mi się po pośladkach a on mnie pieścił.Było super. Jednak on był jakiś zniesmaczony.Nie wiem dlaczego?Robimy naprawdę różne rzeczy.Nie mamy tematów tabu.Minetki,obciaganie to dla nas nic niezwykłego.Jednak kiedy miał się bawić mną w tej spermie,czułam że nie za bardzo mu się to podoba.Tyle tylko,że ja miałam to w nosie,bo chciałam mieć orgazm. Uważacie,że to coś dziwnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz uruchom wyobraznie
i pomysl ze zamiast spermy robilibyscie to w Twojej miesiecznej krwi...pomoglo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
nie niepomogło...bo to całkiem co innego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz uruchom wyobraznie
uwierz mi tak jak dla ciebie (lub generealnie) dla kobiet miesiaczka jest krepujaca i "taplanie" sie w niej niezbyt przyjemne, to tak samo jest ze sperma dla niego (mezczyzn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
Ale przecież to naprawdę nie to samo.Krew a sperma... Poza tym to było naprwdę przyjemne;) Musisz spróbować koniecznie. Polecam jak najbardziej!!! Ja jednak muszę mojego męża zapytać o co mu chodziło.Bo jakoś mnie ta sprawa niepokoi.Robimy tak różne rzeczy,a jego to właśnie skrępowało...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
A napisz mi proszę,czy obrzydliwe wydaję Ci się,kiedy kochasz się z dziewczyną i wkładasz jej swojego członka do cipki,a ona później(przed wystryskiem)go tobie jeszcze obciąga???Oczywiście cały czas się całujecie.Czyli ty czujesz co ona przed chwilą miała w buzi.Czyli miała twojego członka ze swoimi płynami w ustach,a teraz ciebie całuje.Czy to też dziwne???.Bo to akurat strasznie jara mojego męża.A ta cholerna sperma jakoś go dziś zniesmaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz uruchom wyobraznie
wiesz ,co innego gdy seks jeszcze trwa, a co innego jak juz jest po wszystkim (przynajmniej dla niego), mezczyzni odczuwaja znaczny spadek zainteresowania sexem po wytrysku, i jakiekolwiek zabawy, tymbardziej w spermie, przychodza nam z trudem...co innego w trakcie, gdy podniecenie jest maxymalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
Może i masz rację.W trakcie to facet dąży do tego aby było fajnie i się fajnie skończyło.A jak już się skończy to nie myśli już tylko usypia...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj. kolo
luzik, rób tak dalej jak nie macie zachamować to co za problem - spytaj go o to zresztą ty mu zrobiłas dobrze to i on musi ci wyrównać :) - bawcie sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka męża
Dzięki.Masz rację.Musi być po równo.Jak on skończył w dobym humorze to i mi się coś od życia należy.Dobrze,że są tacy faceci,co nie tylko dbają o to żeby im było dobrze... Pozdrawiam.;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks o 5 rano to jst to : Jest w tej porze coś niezwykłego... Byliśmy jeszcze na wpoł śpiący ale bardzo roznamiętnieni, miałam taki orgazm, że myślałam, że zemdleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOGO
dokladnie wytrysk i po ptokach. Wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna mężatkaaa
Hmmm..czyżbym miała jakiś wyjątkowy okaz w domu? Nigdy nie kończy się seks po pierwszym wytrysku, Stoi dalej gotowy do akcji i tylko zmieniamy pozycję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie słucham sobie
5.30 HARLEMU i przypadkiem tu weszłam. do tego co napisał o tej krwi... to jak wacet musi mazać sie we własnej spermie yo blee, ale jak dziewczynie karzecie połykać to jest ok... cóż za niedojrzałość.przecierz wiadomo ze prawdziwy związek i seks usilnie wiąże się (przynajmniej dla mnie) z pełną tolerancją i zaufaniem...eh, co za durne wypowiedzi na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie sie tym nie przejmuj bo problem tkwi w tym ze my po orgazmie jestesmy zmeczeni i jest nam bardzo lekko i milo a gdy kobieta nie doszla do orgazmu to jest normalne ze sie jej chce i wbrew naszej fizjologi musimy dokanaczac .Przypominam ci ze jest to tez godz. 5 rano wiec nie miej do niego wiekszych pretnsji tylko sie ciesz z tego ze nie jest egoista .Sadze ze wiekszosc kobiet ktora w pelni nie osiagnela orgazmu a facet jest po wytrysku lubi by stymulowac lechtaczke bo to i bardziej slisko i milej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem jest to wazne, bo facet ma inne spojrzenie na to. Otoz po wytrysku podniecenie u faceta odpada. Teraz On Cie piesci ale robi to mechanicznie, Ty czujesz podniecenie i nawet tego nie zauwazasz. Pojawia sie dyskomfot psychiczny u wad obojga. Dlatego mozna to przelamac albo prowadzic sprawy tak, zeby ponowic kochanie sie za jakis czas, przytulac sie w trakcie albo dochodzic razem lub opoznic wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee tammm
mi się podoba, mogę się tarzać w mojej spermie, co za różnica. najważniejsza jest przyjemność negatywnie wypowiadaja się chyba jakieś niedojrzałe kryptopedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×