Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Owulacja

Dlaczego Polskie miasta są takie nudne?!

Polecane posty

Z moich obserwacji Krystyna to jest myślenie tak osób z Wawy, ale tych co korzenie są z prawdziwego zadupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Wcale się nie szczycę tym że mieszkam w wawie bo też mi się tu nudzi. Zastanawiam się jak jest w innych miastach bo większość które znam mocno mnie rozczarowały. Myślałam że usłyszę może o jakiś atrakcjach w waszych miastach ale nic nie jesteście w stanie mi zaproponować. Łudzie, kluby, zabytki To wszystko już znam a szukam czegoś czego nie ma u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Nie chciałam być niemiła poprostu dlatego nie napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja------>ta srednia ktora podalas to netto czy bruto?????? A ak wogole to mieszkam w kolorowej, bajecznej gminie kleszczów:P, a w Piotrkowie tylko sei ucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ogólnie
to chyba ty jesteś nudna. Miasta są jakie są. To, ze jest ci nudno to nie wina miast tylko twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej zapytalabym \"dlaczego polskie miasta sa takie brudne\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Jezuuuu to co Ty bys chciała Hyde Park??? Tobie dogodzić...a co do warszawy to jest tma napewno co robić...Ale faktycznie tka jak napisała "Ej" Ty poprostu nie umiesz walczyć z nudą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Nie chodzi mi o nudę że nic nie robię tylko po pracy gapię się w telewizor. Mieszkam w wawie od trzecj lat i trochę znudziło mi się to co robiłam: kręgle, kino, basen, teatr, puby, dyskoteki, spacery po parku, zwiedzanie zabytków, pragnę czegoś nowego za nieduże pieniądze. Zarabiam połowę średniej warszawskiej czyli 1900 netto. To naprawdę niestarczy na życie towarzyskie warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się już nie dowiemy skąd autorka wzieła te dane o zarobkach:P Swoją drogą będąc \"warszawianką\" powinna wiedzić, że i owszem zarobki w dużych miastach są wieksze niż np w Koziej Wólce (bez obrazy!) ale wydatki znacznie większę niż tam (droższy czynsz, jedzenie, etc), wiec wychodzi na to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK CZŁOWIEK MA JAKIEŚ ZAINTERESOWANIA, PASJE, JEST CZŁOWIEKIEM OTWARTYM NA NOWE RZECZY, INTERESUEJE GO ŻYCIE I ŚWIAT TO WSZĘDZIE ZNAJDZIE COŚ CIEKAWEGO, NAWET NA JAKIEJŚ ZAPADŁEJ WSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dodała do wypowiedzi Krytyny jeszcze grupkę sprawdzonych znajomych, z którymi zawsze weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wła.śnie
Ja w mojej miejscowości spacerując wdeptuję krowie placki A wydarzeniem miesiąca jest targ spożywczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
Kablówke sobie spraw jak w telewizji taka nuda...Zastanawiam się czy nudziłabyś się w miastach np. Stanów Zjednoczonych czy w Niemczech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łódź jest ładna... może nie potrafisz dostrzec pewnych ciekawych miejsc... trzeba trochę tu pomieszkać żeby się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja
Mam znajomych i na woisne chieliśmy pojechać do innego miasta. Każda z nas ma wymyśleć coś ciekawego i to zainspirowało mnie utworzenie tego tematu. Czekam na ciekawe propozycje z waszych miast a nie na nieuzasadniną krytykę. Łódź ma bogate życie klubowe ale jest strasznie zaniedbana. To niewiarygodbnę że w centrum drugiego co do wielkości miasta jest tyle zryjnowanych budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
No wybacz że Cie krytykujemy ale Ty krytkujesz nasz miasta!!!! Poza tym żadna propozyjca nie jest dla Ciebie dobra...Ja uważam, że zarówno Poznań czy Toruń to bardzo ciekawe miasta...A co do Łodzi nie była nigdy więc się nie wypowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakś tam ciefcynecka
nudzą się tylko ludzie nudni:P Z sympatycznych miast poleciłabym Zamość i oczywiście Kazimierz Dolny nad Wisłą!! Ale Tobie oczywiście tam też się pewnie będzie nudzić... w koncu ty światowa dziołcha jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniankaaaaa
a o POZNANIU zapomnialas!!!piekne miasto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×