Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddse

pomozcie przejsc gre

Polecane posty

tak wpisalam takie: 1 ben yellow 2 karl blue 3 lee red 4 dan green 5 daz white, moze cos jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaccc
ktoś gra w the hause mnijou,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, jest źle. Bo masz rozwiązać tylko jedno. I wpisać tam jedno. Np. Karl 4 purple Jeśli ktoś tego nie umie zrobić to mogę dać rozwiązanie Gramy w la Luna Hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
No dobrze nkt mi nie odpowiedzial w co gracie.....ale juz wiem :)....Co macie bo ja dwie kasety, dwie wejsciowki do pokoi, kalendarz i spinasz...a teraz stoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Dzieki :) Mam problem z tym mah jonggiem?? Poznikalo wszystko i jest napis...a co dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz co masz, to Ci pomogę ;) Bo ja w sumie też stanęłam w jednym miejscu, ale jestem chyba dalej, niż wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 kasety wejsciowke jakas kartke i kalnedarz, nie wiem co wpisac i nie wiem co dalej ;o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Ja nie wiem czy ktos chce ale przy tym zadaniu trzeba wpisac 4 dan green....w ramce.... Cassandra a ty na jakim jestes etapie?? Juz rozwiazalas mah jongg`a?? Bo ja tak i nic mi sie tam nie pojawia...poza napisem tylko co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikajcie na wszystkie kamery, tam są kasety. W tym pokoju, co jest otwarty od początku (bodajże 203) pod poduszką jest następna karta. Potem jak macie te podwójne drzwi na wprost was jest taki cień pod lewą połówką. Weźcie to, bo to jest kartka do następnego pokoju. wejdźcie tam, otwórzcie kłódke. Ja mam: 3 kasety, 3 karty, jedna kartka, kalendarz i spinacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiązałam, hasło wiadomo jakie :D Zbierzcie to, co Wam napisałam. A jak zbierzecie, to napiszcie i pomyślimy dalej, co robić, bo sama nie wiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Dobrze teraz to mam to co ty....trzeba zlamac haslo w tych drzwiczkach...a haslo sie lamie chyba od tego napisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Od tego napisu pod mah jongg...litery to kolejnosc w alfabecie ktora jest haslem :) dizs mnie oswiecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Czyli faktycznie pasuje....do tego szyfru mam kluczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
151891514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu.. I co teraz? Tytlko ciuchy jakieś są. A zna ktoś numer do którego trzeba zadzwonić z telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
No a potem przy TV kolejna zagadka...walsnie z nia siedze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Tam na gorzejest klucz i on pasuje do szafki z TV...tam musisz przy szafce z TV po otworzeniu rozwiazac zagadke a potem oblookac kasete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Jakby ktos chcial numerek z szafki z TV to moge podac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Ja tez klikalam na chybil trafil az w koncu jak mi wyskoczyl to go nie zauwazylam :P Klikalam na gorne dwie polki jak szalona az w koncu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Oblookalam kasete i stoje wiec jak ktos dojdzie to niech da znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach mi też wyskoczył. Teraz rozwiązuje tą zagadke, ale możwesz podac rozwiązanie :D Bo ja nie umiem liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
Jak bedziesz ogladala kasete to chodzi o 3....a potem z boku od prawej strony w drugiej kolumnie kaset w szafce na wysokosci 4 od dolu jest fragment kartki....to tak na zas bo znowu sie naklikalam...a rozwiazanie to 438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_25
No i po przeblysku stoje znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×