Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 38 lat

Podobają mi się młodsze o 15 lat

Polecane posty

Gość 38 lat

Coraz bardziej podobają mi się dziewczyny młodsze o 10-15-20lat, ciekawe czy możliwy jest w miarę stały związek z dziwczynami młodszymi nawet o 20lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh hehehehe
śmieszny człowieczku - myslisz ze stworzysz powany związek z 18 ka? przeciez ty juz dla niej jestes dziadek, jedyne co ja moze w tobie krecic to kasa jesli ja masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19 lat i pociągają mnie faceci starsi ok 20 lat :) w jednym już się zauroczyłam...niestety - mimo fajnego flirtu nic z tego nie wyszło,choć bardzo byum chciała... może będziesz moim antidotum? ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38lat
🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do heheh hehehehe nie uważam starszych facetów za dziadków (no,chyba że tych ok 60-70 ;) ) Dojrzali faceci są cudowni pod każdym wzgledem.... NIe umiem stworzyć zwiazku z rówieśnikiem... może jestem zbyt poważna jak na swój wiek? zbyt dojrzała? jak na razie byłam z facetem starszym o 8 lat i było nam razem cudownie a teraz chodzi mi po głowie ten 40 latek...eeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie kiedys
zaduzyłam w facecie starszym ode mnie o 18 lat:) ale bałam się z nim wiązac bo ta róznica wieku jest jednak troszkę za duża, no przynajmniej dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeh hehehe
maliniak bo masz cos z psycha - pewnie z ojcem miałas złe relacje albo wogóle ich nie miałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
mam mężczyzne 18 lat starszego... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111
facet zacznyj się leczyć, czuwa nad tobą ręka prokuratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh hehehe tak zgadza się! zdemaskowałaś mnie :D od 5 roku zycia wychowuję sie bez ojca - pijaka i damskiego boksera - i całe szczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wszystkich
heheh hehehehe - mylisz się i to bardzo.Wiele młodych dziewczyn z nieznanych mi pobudek ma do starszych facetów słabość.Masz teraz zapewne dwadzieścia kilka lat i wydaje Ci się to chore.Ale poczekaj jak przekroczysz 30tkę.Zdziwisz się jak będą Cię podrywały 17stki.Nie wiem dlaczego tak jest, ale wiem to z doświadczenia. 38lat-Ty zadajesz takie pytanie?Nędzna prowokacja.Mając prawie 40 dychy na karku sam powinieneś umieć na to odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
faceta starszego 11 lat. Jesteśmy ze sobą od 8 lat. Nie wyobrażam sobie bym mogła być ze swoim rówieśnikiem. Nawet, jeżeli coś nam nie wyjdzie, znajdę takiego co ok.10 lat będzie starszy. To jedno wiem na pewno. I nie ma w tym nic ze zboczeńca. Jedni mają tak a inni inaczej i nikogo to nie powinno obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×