Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani domu wstepna

a co mysicie o tej lazience?

Polecane posty

Ładna i wydaje się przytulna,ale dla mnie za ciemna i nie lubię terrakoty. Ale ogólnie miła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu wstepna
ciemna jest, poniewaz nedzny ze mnie fotomaker ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqw345
jak dla mnie zdecydowanie zamała zlew moim zdaniem powinien byc ładniej zabudowany i pralkatez zabudowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
bardzo p0odoba mi się ta łazienka ... jest w moim guscie , lubię bowiem kolor terakoty. Brakuje mi jednak zieleni ... moze jakas paprotka umieszczona na jednej z półek przełamała tę monotonię , która siłą rzeczy sie tam wdała . Moja łazienka .. w modnych niegdyś kolorach niebieski + żółcień obrzydła mi na tyle ze chetnie bym się z toba zamieniła . Nie jest do końca przemyślana .. jak to zazwyczaj bywa w przypadku pierwszej łazienki i braku gotowki :((Hm ... gdybym miała w dniu dzisiejszym zafundować sobie nowe wnętrze postawiłabym na jasne , nieregularne kafle /w greckim stylu / taka sprawiła sobie moja siostra i jestem pod jej wrazeniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela bnb.
Cieplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łazienka ładna
ciepłe jasne kolory, chociaz jak dla mnie niepotrzebne te obramowania (ale to kwestia gustu), ja lubie proste powierzchnie gładkie bez " udziwnień", jedynie co zamiast malutkiej wanny, zrobilabym po prostu brodzik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzioł
Fajna łazienka, mi się podaba, zgadzam się użądzanie łazienki blokowej klitki to nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powiedz ...
ile ciebie kosztowala ta łazienka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ktoś zna
fajne stronki z łazienkami - to poproszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×