Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TOMEK-WARSZAWA

JESTEM ZAKOCHANY

Polecane posty

Gość TOMEK-WARSZAWA

NAJGORSZE JEST TO, ŻE "ONA" NIE ODPOWIADA NA MOJE MAILE. MUSIAŁEM ZROBIĆ COS ŹLE. "ONA" JEST BARDZO DALEKO, NIE MAM KONTAKTU, JESTEM ZAŁAMANY. SPOTKALISMY SIE TYLKO RAZ NA SZKOLENIU I IMPREZIE-JA POPIŁEM I COŚ ZROBIŁEM (NIE WIEM CO) CO SPRAWIŁO,ŻE NIE MA CHĘCI UTRZYMAĆ ZNAJOMOŚCI. POZOSTAŁY MI TYLKO ZDJECIA.PIEKNE ZDJĘCIA. DLACZEGO MY FACECI JESTEŚMY TAK "DZIWNI", ŻEBY NIE NAPISAĆ GŁUPI I ROBIMY RZECZY, KTÓRE ODSTRASZAJĄ KOBIETY. (PRZYNAJMNIEJ JA TAK MAM) NIE MUSICIE ODPOWIADAĆ-PYTANIE BARDZIEJ RETORYCZNE. JEST MI ŹLE-CHCĘ MIŁOŚCI-CHCĘ SEKSU-CHCĘ ZAANGAŻOWANIA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUU
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK-WARSZAWA
TO NIESTETY WIEM- PECH STRASZNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczynksa
a co ją odstraszyło? przybliz temat moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK-WARSZAWA
może wyjadałem kozy z nosa ? :( naprawdę nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
ja zdradziles po pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę seksu - ło kurfa to żeś się zakochał...na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że jestes zakochany, ale jak widzę to myślisz jajami ... To nie jest MIŁOŚĆ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koocchhaannaa
oj, co wy tak od razu oceniacie - o chlopa to norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK-WARSZAWA
Zapomniałem dodac, że moją największa tajemnicą jest to,że penetruja mnie analnie robotnicy z wykopu naprawiający instalacje c.o. na naszym osiedlu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koocchhaannaa
Chyba wciągnę nosem kurz z wycieraczki mojego sąsiada - aktywisty LPR, onanizując się przy tym owocem z puszki mango. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa a Wy tam powyżej to pewnie nie myślicie o seksie z kimś w kim jesteście zakochane??? Litości. A Ty Tomku nie poddawaj się, może zadzwoń do Niej, nie wiem musisz się z nią skontaktować i pogadać... Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK-WARSZAWA
FEBRA I KOOCCHHAANNAA -DZIEKI ZA DOBRE SŁOWA. NIE NAPISAŁEM, ZE CHCĘ SEKSU DLATEGO, ZE CHCE Z NIĄ I TO JEST NAJWAZNIEJSZE. NAPISAŁEM TYLKO CZEGO OGÓLNIE CHCĘ. MIMO TO NAJBARDZIEJ CHCE KONTAKTU Z KOBIETĄ KTÓRĄ POZNAŁEM I NIE JESTEM W STANIE TEGO ZROBIĆ, BO (Z PROZAICZNYCH POWODÓW) WZIĄŁEM TYLKO MAILA ZAMIAST TELEFONU. TROSZKE TO ZAGMATWAŁEM. NIE ZALEŻY MI NA JEJ DUPIE. TO PRZYCHODZI Z CZASEM. CHCĘ JĄ BLIŻEJ POZNAĆ, BYC BLISKO, CZUĆ, ŻE I JA JESTEM POTRZEBNY. POTEM PRZYJDZIE CZAS NA CAŁĄ RESZTĘ. ZAKOCHAŁEM SIE I TYLE. FAJNE UCZUCIE DAWNO NIE ODCZUWANE. MOTYLKI W BRZUCHU. ODCZUCIE ZAZDROŚCI GDY WIDZIAŁEM JA Z INNYM (CHOCIAZ NIE POWINIENEM-BO NIE BYŁA ZE MNĄ), POTZREBA BYCIA BLISKO (DELIKATNE MUSNIĘCIA RĄK, PATRZENIE NA SIEBIE, W OCZY, USMIECHY. TO JEST WŁAŚNIE TAK JAK PAMIETAM Z DZIECIŃSTWA. I NIE JESTEŚCIE W STANIE MI TEGO ODEBRAĆ. NIEKTÓRZY ŹLE MNIE ZROZUMIELI. POZDRAWIAM PODSZYWACZY :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×