Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upupupupupupuupup

Czy ja mam cos z glowa/?

Polecane posty

Gość upupupupupupuupup

Jestem kobieta. Lubie sie masturbowac. Lubie to robic tez w momentach, kiedy bardzo chce mi sie siku:) wkladam sobie palec do cipki, biore wilgoc i pocieram lechtaczke, czuje wtedy ze chce mi sie sikac coraz bardziej, wtedy jeszcze druga reka uciskam podbrzusze i po momencie mam totalny odlotowy orgazm:) Czy to jest normalne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetkit
nie jesteś jak najbardziej pojebana powinnas wypiąc pupe do lustra i obserwowac jak oddajesz kał na podłoge nastepnie powtykaj w to patyki i powiedz innym ze u Ciebie mieszka jeż nazwij go puszek i dbaj o niego i badz wyrozumiala bo jeze tak szybko odchodzą. ten tekst oddaje taki sam bezsens jak twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupup
Jako bezrobotna raszpla z trądzikiem na plecach i zajęczą wargą sromową musze wyznać, że codziennie oglądam programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, wpychając przy tym do gardzieli skórki od starego chleba i zapijając olejem rycynowym na zatwardzenie, postękując cicho z rozkoszy niczym gwałcony analnie chomik mandżurski, marząc przy tym o karierze autorki kryminałów dla upośledzonej młodzieży z warstwy średniej. Cierpię przy tym na lęki nocne połączone z obfitą defekacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupup
Wylizuję odbyty drobiu odbywającego kwarantannę w związku z zagrożeniem ptasią grypą :) Czy to jest normalne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetkit
upupupupupupuupup wylizywanie odbytów jest jak najbardzije normalne ale pamietaj zeby za każdym razme przed lizaniem nałóż sobie ostry sos tabasko na jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupup
Tabasco nie lubię:) Za to uwielbiam kaczy stolec z odtłuszczonym majonezem, rozsmarowany na chrupkim niskokalorycznym pieczywie:) Czy to jest normalne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayse
co za narod!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupup
zepsuli mi topic:((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za ludzie
ja tez to lubie,odczuwam duuze podniecenie podczas gdy wstrzymuje oddawanie moczu.I slyszalam ze to normalne;a jak jesli nie to przeciez nikomu nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupup
A tak wogóle to jestem kobietą a pytong vel knaga to pieszczotliwa nazwa mojej łechtuni, która od tego ocieractwa urosła do rozmiarów pyty słonia i mam trochę problemu z ukryciem jej pod spódnicą:) Czy to jest normalne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuupup
Jestem kobietą.Lubię przejechać sobie między udami szmatą którą wcześniej robotnicy rolni ocierali spocone torsy w czasie młócki przed dożynkami w Spale:) Czy to jest normalne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje sie tequila, a my gramy w billard, a ty wez sie nie wychylylaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×