Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skołowana

Co lepsze firanki, rolety czy żaluzje?

Polecane posty

Gość gość
Witam jeśli chodzi o rolety zew i wew to ja zamówiłem i serdecznie polecam firmę 7Trade House. Panowie przyjeżdżają na pomiar mierzą wszystko i odrazu wycenę na miejscu nam zrobili- ceny niskie -przebili każda konkurencje a co do produktów to mam je już 7 rok i ani razu nie było awarii i nadal są takie piękne (wygladają jak po zamontowaniu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem największym zwolennikiem rolet, które są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. Cały dom obkupiłem w roletach z oferty www.lechrol.pl - ich oferta w pełni mnie usatysfakcjonowała. :) Żaluzje również posiadają w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolety zdecydowanie przewyższają firanki czy żaluzje. Do wyboru jest wiele opcji i możemy spersonalizować osłanianie okien. Rolety chronią przed nadmiernym oświetleniem, ale również przegrzaniem pomieszczenia. Kolor rolet jest kwestią wartą przemyślenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne żaluzje, praktyczne, nowoczesne i dopasowane do potrzeb klienta są w http://maat.com.pl/ to jest moim zdaniem firma na poziomie. Mam od nich rolety w całym domu i naprawdę fajnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zrezygnowałam z firanek i zamontowałam fotorolety. Muszę przyznać, że zrobiłam to przy dużym sprzeciwie mojej mamy, która jest tradycjonalistką. Dla niej rolety kojarzą się z szarością i nieestetycznym wyglądem. Firanki były w domu od zawsze i nikt nie próbował eksperymentować z czymś innym, aż w końcu ja. Na początku mama oczywiście była bardzo niezadowolona, ale szybko przekonała się, że rolety są praktyczniejsze i mają piękne i ciekawe wzory - nie tylko szare :) Ja swoje rolety kupiłam na www.hbmdesign.eu, maja duży wybór wzorów i niskie ceny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia85
moim zdaniem fajnie wyglądają żaluzje albo rolety dzień-noc. Są praktyczne i nie potrzeba już firanek :) aktualnie na rynku jest bardzo dużo wybór tego typu rzeczy, więc odpowiednio wybrane żaluzje/rolety mogą stać się częścią wystroju i ozdobą mieszkania. Ja wszystkie żaluzje zamawiałam w sklepie Orlita i jeśli chodzi o ich jakość i to jak się prezentują to jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaderrr
Mam folię, która imituje szkło mrożone na jednej z ekspozycji. Montaż prowadziła firma Wynn z Krakowa. Dobra cenowo oferta ogólnie i ekipa montażowa się nie obija. Trochę trudno było mi się zdecydować na konkretny model folii, ale ostatecznie rozmowa z pracownikiem mnie przekonała. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola1977
Wszystkim niezdecydowanym polecam rolety - teraz jest bardzo dużo zróżnicowanych rodzajów tych osłon i każda następna ciekawsza i ładniejsza :) Ja wybrałam swoje dzień noc od Pliseo. http://www.pliseo.pl/produkty/rolety-dzien-i-noc - moim zdaniem rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rolety i firanki, bez zasłon w kuchni i sypialni, a w salonie tylko rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do sypialni kupiłam rolety dzień i noc, a do kuchni plisy. Rolety kupiłam z bardzo nietypową tkaniną ombre, każdy pas przechodzi z jasnego w ciemne, a po zasłonięciu tworzy się taka jakby fala. W kuchni plisy z tego względu że można je ustawić jako zazdrostki czyli zasłonić tylko dół okna, a i w czyszczeniu są łatwiejsze. Obie rolety kupiłam na https://rollcenter.pl i szczerze mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firanki to dla mnie zbiorowisko kurzu. Zainwestowałam w rolety. Sprawdzałam wiele ofert, aż zdecydowałam się na dzień i noc z Roletexu. Są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej mieć rolety, u nas są kasetowe, bo dzięki temu rozwiązaniu i światło mniej przenika i rolety nie łopoczą na wietrze. Kupowaliśmy w Never http://www.never.net.pl/systemy-kasetowe-dla-rolet/ bo te marketowe są słabej jakości. A tu solidnie wszystko wykonane i łatwy montaż bo sa klejone do okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się zastanawiała pomiędzy roletami a żaluzjami. Osobiście wybrałam żaluzje ale każdemu podoba się cnionego. Zamówiłam żaluzje od firmy www.wakorolety.pl z Gdańska. Robią darmowy pomiar i wycenę, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Synoś
Ja używam rolet, mam je we wszystkich pomieszczeniach. Sprawdzają się w każdym domu. W ofercie res-domu mają jakie sobie tylko wymarzysz. Tu podsyłam linka http://www.res-dom.pl/roletymoskitiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rolety się świetnie sprawdzają. Od roku mamy dzień i noc z Roletexu i są ok. Sprawdźcie sobie ich koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrewa
Ja mam żaluzje drewniane - http://perfectshade.pl/index.php/oferta/zaluzje i nie zamieniłabym je na żadne firanki czy rolety. Świetnie chronią przed zbyt intensywnym słońcem, można regulować kąt wpadania promieni słonecznych, wyglądają bardzo estetycznie, są łatwe w utrzymaniu czystości. Czy trzeba czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrym wyborem są rolety. Sam u siebie posiadam i się sprawdzają. Osobiście zamówiłem asortyment na www.skladokienpremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tę stronę, zamawiałem z ogromu asortymentu na ich stronie okna do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta9033
U siebie w domu zdecydowałam się na żaluzje drewniane ze strony https://wystroj-okien.pl/ZaluzjeDrewniane-Menu Wszystko było wykonane na wymiar i bardzo fajnie prezentuje się w całym domu. Osobiście bardzo polecam takie rozwiązanie. Może spróbować, bo ja nie żałuję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSTRZEŻENIE !!!!!!! WSZYSTKIE WPISY Z LINKAMi TO SPAM I nACHALNA REKLAMA tych firm. Wiec możecie już je skreślić jako pierwsze bo pewnie są do kitu skoro chodzą po forach i się reklamują w takich miejscach podszywając się pod rzekomo zadowolonych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Komentarz nade mną - niekoniecznie. Jeśli ktoś pyta o konkretną firmę to mnie jest łatwiej jesli zostaiwaja od razu kontakt. ten wpis na forum bardzo mi pomogl bo wiedzialam gdzie moge szukac i wybralam dobra firme z tych ktore sa tutaj podane. Duze ulatwienie, nawet jesli ktos zostawia po sobie taka mini reklamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuję żaluzje. Są łatwe w utrzymaniu, dobrze zaciemniają pomieszczenie i fajnie wyglądają. Ja swoje zakupiłem u www.rolety-dukat.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zastanawiała się pomiędzy roletami a żaluzjami. Osobiście zakupiłam żaluzje drewniane, które znalazłam w ofercie firmy www.rolety-moskitiery-warszawa.pl Mają świetne produkty, więc polecam wam się im przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietaelzbieta
Każdy wybiera to co lubi. Ja akurat jestem zwolenniczką rolet, bo są mega praktyczne. Kupowaliśmy w sklepie Roletex w Krakowie nasze rzymskie i myślę, że się sprawdziły, bo nie wyobrażam sobie życia bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka89a
to chyba kwestia indywidualna, każdemu w końcu będzie podobać się co innego, ja np jestem za firankami, bo dla mnie robią taki klimat w domu :p Chociażby takie z Centrum Firan w Strzyżowie: https://centrumfiran.pl, no bajka, mogłabym bez końca u nich zamawiać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×