Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...lula...

Coś na temat pigułek- potrzebuje rady...

Polecane posty

Stosuje Stediril 30 od 4 miesięcy. Podczas 7 dniowej przerwy brałam przez 5 dni antybiotyk. I teraz moje pytanie: Jak z moim zabezpieczeniem??? Nie miałam biegunki ani wymiotów, tylko ten antybiotyk... Wczoraj zaczęłam nowe opakowanie i mam pewne wątpliwości co do skuteczności leku w tym cyklu. Proszę o szybka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzilabym przynajmniej przez 7 dni dodatkowo sie zabezpieczac... A jaki to byl antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiconcil- amoxycyklina... Tak też myślałam- bałabym sie teraz tak bez niczego:) Dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada...
takze radze sie na wszelki wypadek zabezpieczac dodatkowo przez 7 dni od odtatniego antybiotyku. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppatrz tez na ulotke od antybiotyku, czasem pisza ze nie wplywa na dzialanie pigulek antykoncepcyjnych... ale przez te 7 dni zabezpieczyc sie nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że w ulotce nie było żadnych informacji o interakcjii z pigułkami:( Podobnie jak w ulotce od pigułek... Wielkie dzięki za Wasze opinie:) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga5
raczej gumka nie ma co sie stresowac niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady:) - chociaż nie do końca sie zastosowałam i teraz stresik...:( Było bez gumki, ale nie do końca (nawet na zewnątrz nie bylo finishu).. Tak nas poniosło:( i do tego umknęło mi, kiedy brałam pigułkę i po 10 godzinach od wziecia tej, którą powinnam i wzięłam zresztą - doładowałam kolejną:( Czy mogę się spodziewać jakichś nieprzyjemnych dolegliwości po zażyciu 2 tabletek w przeciągu 10 godzin???? A ten seksik bardzo może nam "ZASZKODZIĆ"????? Bardzo proszę o poważne opinie:( Pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha w sumie łącznie z tą dodatkową tabletką było wzięłam 5...A dzisiaj będzie szósta... :( Planowo powinnam dzisiaj wziąźć 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×