Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka792

on nie lubi robic minetki

Polecane posty

Gość lilka792

Mowi ze mu to nie smakuje...ale co to moze znaczyc??Boje sie na prawde spytac.... Mam duzo sluzu,rowniez tego bialego,moja cipka jest czerwonego koloru.... W zartach powiedzilam ze to pewnie przez jej wyglad lub sluz nie robi mi minetki,nic nie powiedzial...wkacu zartowalam i nie oczekiwalam odpowiedzi.... Kto tutaj robi cos nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm... jakby to powiedziec
cipka ma taki kwaskowaty smak... moze mu nie smakuje... poza tym zapaszek tez jest dziwny a jesli masz sporo sluzu to jest bardziej intensywny... niektorzy sie nie przemoga po protu - masz cholernego pecha... ja tak nigdy nie trafilam... chyba dziwnie bym sie czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje
ja uwielbiam smak swojej cipki, podnieca mnie niesamowie jak facetowi splywaja po brodzie moje soczki , nie darowalabym sobie gdybym po minetce nie pocalowala sie namietnie i gleboko zeby poczuc siebie na jego jezyczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie mu sieze nie chce
lizac małży.To obrzydkliwe i wielu facetów tego unika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes naiwna
nie dziwie mu sieze nie chce - - - - - ->> tak sie zlozylo ze kazdy facet lize cipy i to przy kazdej sposobnosci, musisz byc wyjatkowo nieatrakcyjna ze tobie zaden nie chce :O :O :O lilka - - - - >> on musi dojrzec... juz z sexem tak jest ze nikt sie nie rzuca na glebiny tylko przechodzi ewolucje, tzn. najpierw pare miesiecy klasyczny i na boczku i nagle ma ochote na "gorsza pozycje" np. na pieska, po kilku tygodniach bedzie potrzebowal silniejszego bodzca do podniecenia i rzuci sie na pipcie - gwarantuje Ci to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes naiwna
no, tak... u nie ktorych ta ewolucja moze trwac dluzej - latami, ale nie zycze Cie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy nigdy nie wyewoluuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też czasami
brzydzimy się waszego śluzu tak jak wy spermy.Zauważam tylko, że dla was kobiet nie łykać spermy to sprawa do przejścia, ale nie lizać śluzu to już przestępstwo.Oj niegrzeczne chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co, tu mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
czasem trzeba dojrzec od tego,na poczatku troszke smierdzi,wyglad tyz nie najlepszy-no powiedzcie same jak cipka moze byc ladna? jest okropna i swoja brzydota nas podnieca,heh a ten sluz? jakby gluty lykac,okropne,dziewczyny nie wystawiajcie tak swych cipek,bo mozna czasem sie przestraszyc-zamiast zachwytu efekt odwrotny,cpiki sa brzydkie,niestety -to smutna prawda,a ich smrodek? blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan tadeusz z Łomży
Ten śluz jest obrzydliwy.Nie znosze lizania mokrej cipki.Brzydzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
cipki sa brzydkie i smierdzace a ten sluz paskudny,ja w nich mocze tylko penisa-doglebnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
zmieniam czesto partnerki i to raczej one mi wylizuja,ja je penetruje swoim rumakiem kiedy tylko mam ochote-jakbym chcial to i stad pare bym spenetrowal,doglebnie:D lizac nie bede ,brzydze sie,okropny wyglad cipek,sluz,zapach-beeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan tadeusz z Łomży
zgadzam sie z Toba. ja tez lubie posuwac ale wylizywania sluzu z małży nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
no pewnie toc to obrzydliwe,one niech nam wylizuja,maja takie sprawne jezyczki, aja mam sprawnego rumaka,chce ktora kobieta pojezdzic?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahhhh
penisy też za ładne nie są, pechną też nie bardzo, smakują nie ciekawie... a chcecie żeby je lizać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
Lubie rowniez, oprocz doglebnej penetracji cipek, doglebna penetracje odbytow, szczzegolnie meskich. Aa waziutkie, ze az milo, a ponadto zapach kalu nieco mnie podnieca, zgodzicie sie chyba, ze jest przyjemniejszy, niz te sluzy z pipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jedni lubią znaczki, inni klej po znaczkach ludzie są różni mój pierwszy partner też nie lubił lizać, dokładnie tak samo twierdził, że mu nie smakuje drugi za to ulwielbiał, następny też raczej lubił, bo sam chciał kolejny już nie bardzo, przynajmiej nigdy się do tego nie zabierał, a mi było z nim dobrze, kiedy brał mnie od tyłu, więc nie prosiłam o to za to mój ostatni facet... nie mógł się bez tego obejść - dla niego seks bez minetki, to był nie seks :P i co powiecie? ja tam nikogo nie zmuszam, ważne żeby było nam dobrze, zatem lilka792 - albo daj sobie spokój (no chyba, że jak tu wcześniej stwierdzano, sam do tego dojdzie, że to jest fajne) albo zmień sobie faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
podszywaczu jeden :P chyba nosisz rozowe rajstopki i cedzisz slowa,hehe:D pisz do woli pod moim nickiem,mam ich tysiace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
Lubie rowniez, oprocz doglebnej penetracji cipek, doglebna penetracje odbytow, szczzegolnie meskich. Aa waziutkie, ze az milo, a ponadto zapach kalu nieco mnie podnieca, zgodzicie sie chyba, ze jest przyjemniejszy, niz te sluzy z pipek?"-mierny tekst i jego autor podszywacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie lizania małży
kobiece małże śmierdza,po prostu i dlatego nie wylizuje ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
psikutafonie,o rzesz,nawet takie 60tki? o rzesz kurde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novicjusz dietowy
smierdza i sa brzydkie,czerwono-sine,wargi niczym platy sinej skory,czerwona dziura i zapach rybnego:P a obok dupa ,ble:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżątko
bardzo mi przykro panowie że z brudaskami się zadajecie i nic dziwnego że wam śmierdzą = bo może tak być,kobiety nie mają żadnych małży tylko cipkę,ale o tym wiedzą tylko ci co już mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiihihihihi
Powąchajcie się najpierw faceci zanim się wypowiecie! zresztą który tam z was prawiczków został do jakiejkolwiek cipki dopuszczony;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agafia
to także mój "problem". pierwszy raz trafił mi się tkai facet, który tego nie praktykuje. przez 1,5roku bycia razem zrobił to 3 razy, krótko i sądzę, że tak tylko dla zasady, w ramach rekompensaty za moje wariactwa z jego fiutkiem, bo ja z kolei uwielbiam go w swojej buzi. sądze, że robi to 1 na pół roku po to, żebym nie myślała, że nie umie albo że jest zacofany ;) ale rozumiem, że niektórzy nie lubią zapachu intymnego albo brzydzi ich śluz, dlatego akceptuję to i słowa nie rzeknę. ale chciałabym to zmienić. mam nawet taki plan, żeby żeby mu się bezczelnie podstawić, ale wcześniej pozbawić wydzielin i naturalnego zapachu, a ją sobie posmarować czymś o waniliowym zapachu, jakimś kremem albo wodą odświeżającą o jakimś apetycznym zapachu. żeby się przkonał, że to nie zawsze musi "śmierdzieć" i być lepkie, skoro tego nie może znieść. miałam 2 partnerów którym strasznie śmierdzaiał jądra, nawet po wyjściu z wanny, więc to samo może być w drugą stronę... i jestem to w stnaie zrozumieć. jak myslicie, mój plan odniesie zamierzony efekt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×