Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z pola

Gdzie jesteś Rolniku?

Polecane posty

Ty sie łodpierdziel łod moi lodówki! Jo bede jot schabowego a ty se do francyji jedź piniondze zarób jak żena moja :) Rozsiadła się jak na swoim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kosza dostałam,pilnuj tej Swojej Żoneczki bo to pewnie Skarba masz,a ja zostanę Twoją wielbicielką w tle............tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko-to znaczy ,ze ty mnie już nie chcesz?? Wianek mi żeś zabral i już nie miłujesz? Jam ci kotlety robiła ,kózkę doiła a teraz precz mam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo se tu som mieszkom baby z kózką moją :) Możeta wpadać czasami :classic_cool: to wos Żukiem przewieze :) Albo ziemniaki przebierać będziem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik,Ty się musisz ustosunkować,żona OK,ale tu jeszcze jedna na Ciebie czycha,wybieraj i to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichoooooo baby 😡 Szkoda że śtacheta została w brzuchu Mietka z Paźmiechów Małych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta Rolnika pewnie kudłów nie ma hi hi i co tu wyrywać? Pewnie tylko chwasty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszła won! W moim domu uciszać mnie bedzie! Ścierwa juha paśkudująco :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo nieee jo tu rządze i kuniec! Ta z pola wskakuj koło kozy. Ty niby kobieto Rolnika żeś kłótliwo bedziesz spać w kumórce. A jo ide do stodółki na sianko. Zimno ale z babmi tu dłuży nie wytrzymom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło kutwa ty mnie straszyć bedziesz? Wooooooooooooooooon!!!! Kutwa jobu twoja mat!!! Paszła!!!! Wot ta z pola to my sami sie ostali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krzyc babo za oknami bo policyje zawezwe :classic_cool: Cisza nocno jest. My się tu z tą z pola ciurlikomy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ale będzie jazda Rolniczku Ty mój kochany,dzisiaj jestem do Twojej dyspozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie łorgazmy kobito rolnika. Przeca jo cie nie tknął. Znowu żeś samogonu popiła. Drze się to za oknami :o Koze do salonu zaprowadze coby nom wygodni było ta z pola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłe chłe jako zazdrosno. Ta z pola zapolimy se gromnice bedzie tak romantycni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrałam se Kozunie - -za wianek co żeś mi go zabrał bom niewinna była jakem do ciebie poszla!!! A żyj se z tą rozdziawo z pola co to ją wszystkie chłopy we wsi mnieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno że prawdziwy! Wim jak trzymac grabie i jak dogodzić babie a to mi wystarcy. Pomacoj se skrzydełko niezłego mom bicepsa nie? Sie gnój rozrzucało to sie mo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×