Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta z pola

Gdzie jesteś Rolniku?

Polecane posty

Nie mieli nie mieli. Bo una dziewica! Jesce pzed chwilom beła :classic_cool: Zoboc ta z pola to babsko burka Zenka od Pardały z mojom kozom pomeliła hahaha. Samogonem sie nawpieła to i świruje teroz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Un lotać nie musi :classic_cool: Wystarcy ze stoi 8 razy z rzędu :classic_cool: ta z pola ty s ejutro na tele nie siądziesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyć to zdjęcie z moi stopki :classic_cool:Kopiuj wklej to i my na wi umimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź już spać zazdrosno babo :classic_cool: Bo cie milicyjo na wytrzeźwieniówke zabieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz głupia babo i wyszło szydło z worka/do kobiety Rolnika/ tobie tylko o ptaszka chodzi a mnie o całokształt,ty tępa babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ta z pola > ty jutro do przebirania ziemnioków pójdziesz a ja Żukiem będę jeżdzić w kabinie i sama prowadzić a obok Amelcię posadzę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabyś krowo chłe chłe chłe. Won skonżeś przyszła przybłędo :classic_cool: Choć ta z pola bo dopiero pinć razy beło. A jak jo nie mom 8 to mnie łeb boli na drugi dziń :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Una bredzi ta z pola. Ty sie nie mortw. Jak popije to burka sąsiada prowadzo na sznurku siado w beczce i mówi że żukim jedzie :o Ło jakie głupie babsko. Tyś kobito chyba z Paźmiechów Małych jest co tam same głuptoki takie mieszkają itrójpolówke jesce uprawiajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopki w gnoju utytłane to nie wstyd,ale taka baba co wianki po wsi wielokrotnie rozdaje to dopiero dziw,dziw nad dziwy ,musisz mieć dupę większą od stodoły he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręka to mnie boleć bedzie łoj bedzie bo jak ci zaroz przetłumacze że mosz se już iść to ino te kudły z pod pach bedo fifrać w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż dziw że o tego burka
tak się baby kłócą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu z burkiem do beczki włazi. Dobrze żem łolej łopałowy do ursusa wloł bo by sie nie nadawoł późni jakby sie ta wywłoka wykompała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż dziw że o tego burka
bo ja burkowi obciągam z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postempowo chłe chłe u wos w Paźmiechach to se ludzie jeszcze gazetom dupe wycierajo. My z tą z pola idymy spać. A ty sie tu przybłędo nie dżyj nom za oknem. Siedź już w ty beczce z burkiem do rana a jak wstane świniom pozadawać to żeby cie już nie było 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burek nie burek ,ale moim zdaniem On jedyny i jeśli trzeba będzie to ja mu serce swoje oddam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jakiś zoboczeniec się przypałętoł :o Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widza żem tu tylko czas traciła na przebiranie ziemniaków.Tera będę opiekować się moją kozunią .Żuka też mam -zamożna żem tera kobieta.I prawdziwego sobie chłopa znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za awantura! Zenek ładuj kobiete rolnika do suki. No to co że my fiatem przyjechali. Ładują ją do fiata. Dobranoc obywatelu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż dziw że o tego buraka
obciągaj, obciągaj nic innego nie umiesz :D 💤 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nu to spokojności troche człek zażyje :) Dziękuje wom milicjanci. Ty ześ ta z pola dzwoniła? Szybko sie chłopy uwineli. Możemy iść do spania.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż dziw że o tego buraka
połykam sperme którą znajduję na zabawie za remizą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesztymoj
milicja?!!!! to przecież nie ta epoka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE HE zabrali Rolnika z tą od pola!!!! Ja i kozunia jesteśmy bezpieczne w domu. Żuk stoi w mojej stodole. A we wsi pojawił się jeden Latino-LOVER!!! Bedzie mój hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×